Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: tiinanemeth, Módosítva: 2019. június 11.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák

Illatjegyek: rizs, bors, narancsvirág, kávé, vanília, szantálfa, fehér pézsma

Yves Saint Laurent Black Opium Nuit Blanche 90 ml
Ár: 20.000 Ft+posta vagy foxpost , Eladó: stodra
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás vagy személyesen

DushaX

2020. november 25.

Parfümről igazságot nehéz írni, ez tényleg annyira individuális téma, teljesen az ízlés kérdése, kicsit olyan mintha férfiakról írnánk :D nekem is benne van ez az illat a top 3 ban, holott az alap BO nem igazan jön be. Én személy szerint igen szeretem a vaníliás, édes, virágos, orientális illatokat, ezért is fogott meg ez nagyon. Illetve nagyon kedves emlékek fűződnek hozzá. Leginkább télen használta, de tavaszra, nyárra is simán el tudom képzelni. Tartóssága is teljesen oké, van tőle tartósabb, de a szokásos YSL színvonalat hozza :) Most egy másik parfümjüket használom épp, de ha lesz rá lehetőségem biztosan újraveszem valamikor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

kissagi19

2020. október 10.

Üveges maradék formájában jutottam hozzá, és nagyon boldoggá tett.
Édes és rizsporos. Szirupos és ragadós.
Az eredeti edt dns-e kiérezhető a leszáradás után, és ezt nagyon szeretem. Az én bőröm megtartja a reggeli fújást estig, tartósnak mondható. Jó vétel volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 10.

Üveges maradék formájában jutottam hozzá, és nagyon boldoggá tett.
Édes és rizsporos. Szirupos és ragadós.

Elkofen

2020. szeptember 8.

Sosem voltam egy Black Opium rajongó. Nem különösebben kedvelem a szériát, de nem is utálom.
Ez a változat egy finom, nőies gourmet illat. Jobban tetszik, mint az elődjei és az első Black Opium. Főként hidegben hordható édeskés, melengető finomság. Talán ezért is imádják a pasik. Bizony az én páromnak is nagyon tetszik rajtam.
A sima Black Opiumtól egyáltalán nem tudtam hasra esni, de ez valahogy érdekesebb és finomabb a bőrömön.
Rajtam kimondottan tartós is, amit nagyon értékelek benne. Nyáron és tavasszal könnyedebb és kevésbé édes illatot használok. Presszó nekem bizony soha nem jutna eszembe erről a parfümről. Emlékszem, kislány koromban dédmama unszolására időnként egy kis falusi presszóban (kocsmában) elfogyasztottunk pár gombóc fagyit. Na ott utáltam a füstös, áporodott alkoholszagot és az ott tanyázó iszogató bácsik látványát és szagát is. A presszó a mai napig taszít és undorít. Ez a parfüm viszont vonz és kellemes érzéseket kelt. Mindenképpen egy határozott, szexis (de nem ribancos) nő illata ez. Még valamennyire az önbizalmamat is növeli. Pláne hogy a 10 éves kisfiam is imádja rajtam szaglászni. Mostanság sikerült nagyon kedvező áron egy közösségi oldalon hozzájutnom egy 30 ml-es változathoz. Szerencsére már a webáruházak is gyakran akciósan árusítják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Yeticica

2020. augusztus 23.

Nuit _ eccaka. Blanche _ fehér. Opium _ az, ami.
Ez parfumre leforditva a következő mutatvány lett az orrom számára, a bőrömön:
Icukam! Hukkkk. Fozzel már nekem egy jóu dupla feketét, rámfér. Hukk. VÉGÁLLOMÁS. Jajjj bocsánat, hukkkkk, még a KÖKI n vagyok, aszittem már a házunk aljába' levő presszoba'. Hukkkk. Biztos elaludtam, állat jó buli volt!
(Be kell lássam, ezek a mostani opiumok másnaposan elszurcsolt , ruzsnyomos, zaccos-karcos kávé szaguak lesznek rajtam, persze jou sok cukorrál).
Még a csiribiri üveg miatt se lesz 2 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Nuit _ eccaka. Blanche _ fehér. Opium _ az, ami.
Ez parfumre leforditva a következő mutatvány lett az orrom számára, a bőrömön:
Még a csiribiri üveg miatt se lesz 2 pont.

Timi8

2020. július 28.

Update: felpontoztam 4csillagra, mert finom, modern, nőies, rajtam tartòs is. Ma fùjtam belőle egy picit, megérezték dìcsérték. Ezt leszámìtva a véleményem ugyanaz mint lentebb, viszont ennél azért rosszabb illatot is értékeltem már jobb potszámmal. Tényleg finom, visszafogottan gurmand, csajos illat, de 4-nél több pontot tőlem nem kap, hiszen van nála kedvesebb Black Opium flankerem.

Jònak jò DE!!! Pontosan az a gondom ami a 2018-as edT-vel, hogy olyan nekem mintha a 2015-ös edT vmiféle másolatát fùjnám. Ok., h.flankere az anyaillatnak de nem hinném, h. ezt ìgy kellett volna tálalni. Ha önmagában nézem 4 csillag, mert tényleg finom, puha, az edp-nél 100x jobb is és kb.ugyanolyan tartòs, de òhatatlanul összehasonlìtom az edT-verziòval amiből a 2015-ös világbajnok csùcs-szuperfini! Ùgy viszont 3-aska, pedig tényleg nem rossz illat csak ma gondosz vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 28.

Scara

2019. július 16.

A Black Opium edp-ből mindig van itthon, mert számomra terápiás illat és most beszereztem ezt a kiadást is. Nem bántam meg. :) Kicsivel visszafogottabb az intenzitása és a tartóssága is, de érezni benne a karamell és rizs párosát, amitől különleges lesz. Szívesen használom a hűvösebb nyári napokon is, 1-2 fújás még ilyenkor sem émelyítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

tiinanemeth

2019. június 7.

Jobban tetszik, mint az eredeti Black Opium, de valahogy már nem vonz annyira, nekem kicsit túl vaníliás, édes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

Renike77

2019. május 4.

Csodálatos illat, végtelenül különleges. Ha jól sejtem, a fehér pézsma adja azt a csavart, ami miatt az anyaillattól idegenkedőknek (akik azt túl töménynek és túl vaníliásnak gondolják, mint pl. én) ezt a verziót érdemes kipróbálni.
Nem annyira vaníliás, nem annyira füstös, de nem kevésbé divatos, sőt.
Az én képzeletbeli dobogómon a Floral Shock az első, melyben az édeskés-friss jelleg mellett egy határozott, kellemes virágillat is jelen van.
A Nuit Blanche a második helyezett, kicsivel lemaradva, ugyanolyan édeskés-fanyar, de kevéssé virágos, nagyon nőcis illat.
Mindkettő a legújabb divat szerinti, összetett, de pont egyensúlyban vannak az édes és a fanyarabb összetevők.
Nálam a harmadik helyre szorult az anyaillat, a Black Opium EDP, amely az igazán édes-fűszeres, erős illatok kedvelőinek való.
Nekem az első kettő elegánsabb, különlegesebb.

2 üveg elhasználása után elmondhatom, hogy mindenki kérdezi, mit viselek, és ilyen sikert rég nem arattam semmivel. :-)
Csodás illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 4.

Nem annyira vaníliás, nem annyira füstös, de nem kevésbé divatos, sőt.
Nekem az első kettő elegánsabb, különlegesebb.

Csodás illat.

emb1p3

2019. január 16.

Ebbe a koktélba aztán már tényleg mindent belemixeltek, ami csak volt a laborban, határozottan elkülönül a narancsvirágos fejillat, amibe belekúszik az édeskés, de kicsit mégis zaccosan karcos kávé, aztán a vanilines fullasztó édességben végződik. Nem az lesz belőle, amit az első 10 percben ígér, számomra szinte két külön illat, hogy ez jó vagy nem, a fene tudja. Az biztos, hogy úthenger, és elfogadom, hogy sokak számára természetesnek tűnik ez az energia és szexiség, én mégis megfelelési kényszert és erőlködést érzek benne. Egyértelműen férfiorra kalibrálták, ahogy a piros csipkés-push upos-harisnyatartós "szexi" fehérnemű-szetteket meg a testre tapadó csőruhákat a férfitekinetre, sajnos ez a hozzáállás sem szimpatikus. Attitűdjében, az autonómia és az egyéniség teljes hiányát tekintve nagyon messze van az Opiumtól, nem értem, hogy mért nem lehetett ezt az egész vonalat más néven kiadni (de, nyilván értem, a marketingbüdzsét kalkuláló kolléga mondta), akkor nem rónám fel neki, hogy mért lett Nicki Minaj Janis Joplin helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

VickyV

2018. szeptember 26.

Kicsi kis szerelemillatom. Attól a pillanattól fogva imádom, hogy először éreztem, és valamiért olyan szélsebesen vívta ki magának a top3 helyet a parfümeim között, hogy észre se vettem. Én ezt az illatot nyáron szereztem be Spanyolországban, és már ott is oda voltam érte, de valljuk meg, igazán ősszel-télen varázsol el. Rengetegen kérdezik, mi van rajtam, holott én nem is annyira érzem. Valahogy nagyon én a Black opium nuit blanche. Minden benne van. Nem kevés, nem túl sok, melegség érzetet ad, jókedvre derít, és ha pont csak az az icipici löket önbizalomra van szükségem, ő ott van. Olyan, mint egy igazi társ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Coumarin, Citronellol, Geraniol, Cinnamyl Alcohol, Farnesol, Citral, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 14700, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)