Yves Saint Laurent

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 16900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csikosmatyas, az összetevőket feltöltötte: Runway, Módosítva: 2019. március 15.

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 16900 Ft

Kiadás éve: 2014

Fej: rózsaszín bors, narancsvirág, körte

Szív: kávé, jázmin

Alap: vanília, pacsuli, cédrus

Ár: 16900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 23000 , Eladó: Zsókus
Állapot: 1-2 fújás hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 1700/5ml 3300/10ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

lillka

2019. május 27.

Egyszerűen imádom! Nőies, határozott illat. A bőrömön sokáig kitart, folyamatosan fedi fel a rétegeit, és én mindegyikért odavagyok. Nagyon vonzóillat, a férfi ismerőseim mind megjegyezték, mennyire szexi. Ismerőseim szerint ez az illat én vagyok, szóval még sokáig ragaszkodni fogok hozzá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

catherine

2019. április 11.

Finom, edeskes illat, de valamiert nem tetszett meg igazan. Ajandek volt, ujra venni nem fogom. Tartos!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

Mandulaszem

2019. március 23.

Két szó; borzasztó szexi! Nagyon vonzó illat, nőcis, de nem az a már-már álszent módon édes-kislányos, holott megvan benne az édeskés vonal. Felvállalja a pimaszságát, csábos, bevállalós, de egy ponton visszafogja magát, egyáltalán nem közönséges. Sőt! Egy fiatal femme fatale képét tárja elém. Nem akar középpontban lenni, de mégis magára vonza a figyelmet, bár nem hivalkodik. Élvezi az életet, az érzelmeket. Első szaglásra kicsit a The Kooks- Bad habit c. dala -illetve picit a klipp is- ugrott be valamiért. Akkor érdekesnek, bohókásnak gondoltam. Mostmár a csábító fiatal mellett más képet is megmutatott. Egy érettebb oldalát, ami az illat NŐiességének a magja. Imádom. Heti rendszerességgel betérek megszaglászni. Múltkor az egyik eladónő nevetve megjegyezte, hogy várja már, mikor ruházok be rá.:) Egyszer talán. Még érlelődnie kell bennem. De megy az 5 csillag, mert faaaaaantasztikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Jucccc

2019. március 21.

Számomra édes kávés, cappuccino-s illata van. Kellemes, meleg, simulékony, minden alkalommal viselhető, szerintem nem offenzív illat. Ma épp őt dicsérték meg rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

labanczlaura0502

2019. március 4.

Nekem AZ illat. Kifejezetten nőies, felhívja magára a figyelmet, ám mégsem émelyítő vagy hivalkodó. Mióta használom mindenki dicséri a parfümömet. Arról nem is beszélve, hogy 2 fújásnyi még este is bőven érződik rajtam. Nyáron lehet lecserélem egy fokkal könnyedebb citrusosabb illatra, de ősztől tavaszig nálam abszolút kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

Emeren

2019. február 11.

Megkapja tőlem az 5*-ot :)
Az a helyzet, hogy megrendeltem magamnak, belefújtam a kupakba és csak valami halvány illatot éreztem! Ezután magamra fújtam, szinte semmit sem éreztem! Nagyon csalódott voltam! Nem sokkal kesőbb el kellett indulnom itthonról! Ez kb. du. 1-2 óra körül volt, este 8ra értem haza! A párom kinyitotta nekem az autó ajtaját, besétáltunk a házba és közben megjegyezte, hogy milyen finom illatom van! :) Mondtam, hogy jó az orra, mert egyáltalán nem lehet érezni semmit, pedig ez az új parfümöm! Mondta, hogy már akkor érezte, amikor kinyitotta nekem az autó ajtaját, ráadásul az autóban biztosan benne marad az illat, mert elég erős! Így kiderült, hogy csak én nem érzem! 😃
Viszont most véletlenül eltörtem a hálószobában, kiborult a szőnyegre, ennek 2 napja és még mindig elég erősen lehet érezni! 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Megkapja tőlem az 5*-ot :)

FKingu

2019. február 2.

Imádom, nekem ez A parfüm :) nőies, elegáns, kicsit extra, vaníliás, de nem olyan tolakodó és tucat, mint a LVEB. Nem használom minden nap, ahhoz túl karakán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Parfuwoman

2019. február 1.

Up 2019. 02.01.
Nahát,eddig is tudtam ,de újra és újra szembesülök vele,mennyit számít a bőrkémia. Anyukámnak hazahoztam egy mintát ,amit a Molecule 04-hez választottam és rajta valóban előbújt a kávés jegy,míg rajtam sajnos nem érezni . Nagyon finomságos rajta ,lehet,hogy egy következő alkalomra megkapja tőlem ,ha megtetszik neki.

2 oka van, hogy nem az enyém ez a parfüm:
1. sajnos legalább naponta 4-5* érzem a metrón
2. valamitől, vagy a kávétól, vagy a pink borstól kissé irritálóvá, torokkaparóvá válik számomra, s a gyomrom kissé felkeveredik tőle.
Egyébként egy szuper minőségű illat, tartóssága és szillázsa a Mugler alkotásokhoz teszi hasonlóvá 12 óra plusz és elég csíkhúzós, amit én kifejezetten szeretnék, ha nem lenne benne valami számomra irritáló illatjegy. Abszolút megértem, hogy miért ilyen népszerű, s mivel nem kell újrafújni , s 2 fújás bőségesen elég belőle, így sokáig kitart. Mivel a legtöbb emberrel kompatibilis, így 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 1.

Up 2019. 02.01.

2 oka van, hogy nem az enyém ez a parfüm:
1. sajnos legalább naponta 4-5* érzem a metrón

Ritus33

2019. január 30.

Ez az örök ellenség! Gyenge, vaníliás - kávés illat, kifejezetten tömegillat. Pff

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

fagas

2019. január 26.

Előre leszögezem, nem vagyok oda az édes illatokért, sőt, kifejezetten kerülöm őket még ősszel-télen is. De nagyon úgy néz ki, ezzel a parfival kivételt teszek.:-) Aprócska példányom volt belőle, 5-6 alkalomra elég, de nagyon megtetszett. Tartós is rajtam, és nagyon finom, kellemesen édeskés-kávés illat bontakozik ki. Azt hiszem, beszerzős.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Citral, Coumarin, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.