Yves Saint Laurent

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 16900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csikosmatyas, az összetevőket feltöltötte: Runway, Módosítva: 2019. március 15.

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 16900 Ft

Kiadás éve: 2014

Fej: rózsaszín bors, narancsvirág, körte

Szív: kávé, jázmin

Alap: vanília, pacsuli, cédrus

Ár: 16900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 23000 , Eladó: Zsókus
Állapot: 1-2 fújás hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 1700/5ml 3300/10ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben

Erika80

2021. június 27.

Érdekes mennyit változott a véleményem! Mára egyik kedvencem lett, bár nem a legtartósabb parfüm (rajtam legalábbis nem az). Az eredeti pici változatomat becsben tartva, csak néha használom és a számomra elérhetőbb utánzatát használom általában, ami nem tudja hozni ugyanazt, de így is nagyon szeretem.

2017. február 8.: No ez határozottan nem egy kis illatocska, nem egy kis könnyed fíling. Ez kérem szépen az édesség mélysége.
Értékelem a finom összetevőket, és a több óra múltán érezhető illatot a bőrömön, de sajnos számomra ez már sok. Kifújástól az első pár óráig számomra nehéz illat. Senkit nem szeretnék megbántani, mert hát kinek mi az ízlése szerinti illat, csak nekem már picit túlzott. Finom, finom, csak jobban szeretem nem magamon érezni, mert úgy ugyebár folyamatosan körülleng és jön velem, míg ha más viseli, csak meg-megcsap az illata. Annyi pedig elég nekem. Nem pontozom le, mert nem vélem úgy, hogy nem jó illat, csupán a számomra túlzó édessége miatt kap tőlem egy mínusz csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 27.

dorax

2021. június 21.

Ez a kedvenc parfümöm, már évek óta. Annyira kellemes illata van, nagyon tartós, azonban az ára is kicsit húzós. Mindig újravásárolom, ha tehetem, mert ténylegesen ez az az illat, amit minden nap eltudnék viselni. A Zarában kapható Gardenia a kedvenc utánzatom erre, van hogy a kettőt váltogatom, mert nagyon hasonló az illatuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 21.

Kicsimoomin

2021. június 13.

Impulzus vásárlás volt. Rajtam a kávé nem jött ki, vaníliás popcorn-nál megragadt a mi kapcsolatunk, pedig illatjegyek között nyomokban sem szerepel benne popcorn. Számomra csalódás volt. Üvege szép, illata amíg érezhető, nekem túl vaníliás a nem kifinomult értelemben és megjelenik a pattogatott kukorica. Tartósságával engem nem győzött meg. Amíg nálam volt, ritkán fújtam fel különböző időjárásban, de sose jött el a várva várt kibontakozás rajtam. Mindvégig olyan érzésem volt, mintha egy Paco Rabanne lenne rajtam. (Pure xs, Olympea Intense). Eladtam, aki elvitte, nagyon örült neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 13.

sztike

2021. május 22.

Talán tévedek, de az édes női parfümöket klisésnek meg tucatillatnak nevezni kicsit olyan, mintha a hosszú hajat vagy a köves fülbevalót neveznénk elcsépelt tucat dolognak. Mert hát lássuk be, nem véletlenül "pasimágnes" illat ez, nem véletlenül használja sok fiatal lány. Olyan ez, mint a csipkemelltartó: tiniként ettől érzed magad először igazán nőnek, és a tini kort magad mögött hagyva is visszanyúlsz hozzá, ha szexinek és magabiztosnak akarod érezni magad. Nekem legalábbis ezt jelenti ez az illat. Nem a signature illatom, de igenis van az az esemény és van az az este, amikor ez kell. Amikor nem a megszokott kiskosztümöt vagy ceruzaruhát veszem fel, mint egyébként a munkába, hanem egy miniruhát bőrdzsekivel és a szokásos visszafogott smink helyett előkerül a füstös szem. Nekem ő egy alterego. Erősen befolyásolja a hangulatomat az éppen viselt illat, és ez bizony kihozza a "dögöt", segít, hogy érezzem a karmaimat. Aztán eljön a reggel, én pedig visszavedlek a decens ceruzaszoknyás - blézeres nőbe és nekem ez így jó. :)
Nem érzek ki belőle kimondottan semmilyen illatot (eleve egy parfümből se szoktam, vagy olyat érzek ki, ami nincs is benne...), de őszintén szólva ezzel mindig is úgy voltam, mint a főzéssel: nem jó, ha valami annyira kilóg, hogy konkrétan kiérzed. Az a jó, ha egyben tetszik az egész úgy, ahogy van. Ez a parfüm pedig ilyen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

Bridge29

2021. május 15.

Nem tudom mért van túlhypolva. Rajtam egy vaníliás tucatillat. Semmi extra. Tartóssága közepes. A hideg időjárás jobban áll neki. Talán egy picike kávét érzek még benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

paradicsom14

2021. május 13.

Nem lenne rossz parfüm, egész kellemes kis illata van, de sajnos tucatparfümmé vált már. Kár érte, ezért egy csillagot levonok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

ruszkair90

2021. május 12.

Párom lepett meg ezzel az illattal évfordulónkra, sokáig szaglásztam a helyi M... üzletében, végül megkaptam és IMÁDOM, tetszik hogy nem uralkodik el a vanília illat rajta és érezhető rajtam a kávé illata is. Egy másik webshopból klassz kedvezménnyel és ajándékokkal csaphattam le rá. Nem okozott csalódást egy pillanatra sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

NyBetti

2021. március 28.

Még télen vettem, a -10 fokban, hirtelen ötletként 30 ml-t.
Oda nagyon illik 🙂. Soha nem volt még kávés parfümöm, ebben pedig nagyon intenzíven érezni. A virágok szépen kiegészítik, nincs kávézó illata. Igazi bekuckózós, vastag pulcsi-vastag zokni illat nekem. Tudom hogy alkalmi illatnak hirdetik, de nekem valahogy nem az. Igazi hideg időben, hóesésben sétálok a karácsonyi vásárban hangulat nekem. Tartóssága 6+ óra bőven.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 28.

Még télen vettem, a -10 fokban, hirtelen ötletként 30 ml-t.

TothNikol

2021. március 24.

Bevallom, az egyik pláza elött vásároltam, egy hölgytől. :D Mindössze 6ezer forintért. Félórás beszélgetés után, már csak úgy láttam lerázhatónak, ha megvásárlom. Gondoltam, hogy valami kamu gagyi hasonmás. De, nem (vagy legalábbis nagyon jól sikerült, ha mégis).
Több órán át érezhető, és nagyon intenzív, kellemesen édeskés, "dögösen" nőies illatú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

Regi88

2021. február 27.

Kipróbáltam, a neve alapján számítottam egy nehéz, mindenkit " letaglózó" illatra, helyette kaptam egy könnyen viselhető, virágos , szinte halvány illatocskát, nagyon meglepődtem...aztán olvastam az illatjegyeket, akkor már értettem, hogy nem a név alapján kellett volna megítélnem.
Szóval, abszolút hétköznapi, virágos parfüm rajtam, ami nálam az árának a töredékéért lenne 4 csillag, viszont ennyiért csak 3...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 27.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Citral, Coumarin, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.