Yves Saint Laurent

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 16900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csikosmatyas, az összetevőket feltöltötte: Runway, Módosítva: 2019. március 15.

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 16900 Ft

Kiadás éve: 2014

Fej: rózsaszín bors, narancsvirág, körte

Szív: kávé, jázmin

Alap: vanília, pacsuli, cédrus

Ár: 16900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 23000 , Eladó: Zsókus
Állapot: 1-2 fújás hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 1700/5ml 3300/10ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

kisszandi

2021. február 13.

UPDATE rájöttem, hogy miért olyan ismerős, a lecsengéséhez a Katy Perry Killer Queen edp-je hasonlít.

Kifújva először érződik rajta valami karcos fura "olajszag". Hamar elillan, nem kell megijdeni.
Aztán átcsap ilyen gyümölcsös cukorkás virágos illattá.
Összeségében jó kreáció. Furán finom illata van, ami emlékeztet valamire.
Olyan mint amikor ott van a nyelveden de nem fog eszedbe jutni akkor sem.
Én a kávét abszolút nem érzem ki belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

Aztán átcsap ilyen gyümölcsös cukorkás virágos illattá.
Összeségében jó kreáció. Furán finom illata van, ami emlékeztet valamire.
Olyan mint amikor ott van a nyelveden de nem fog eszedbe jutni akkor sem.
Én a kávét abszolút nem érzem ki belőle.

evelin_1220

2021. január 11.

Ez volt az első drága parfümöm. Amikor megjelent és nagy volt a hype, akkor voltam 18-19 éves és teljesen megbabonázott. A mai napig használom, abszolút az én illatom, mindig visszatérek hozzá. Nőies, dögös, pimasz. Erre az illatra kaptam eddig a legtöbb dicséretet, főleg pasiktól. Mivel ez volt az első komolyabb parfümöm, csak alkalmakra használtam, ezért a mai napig ha megszagolom, előhozza bennem a pezsgést és visszaidézi az összes buli hangulatát. :) Érdekes, hogy az azóta megjelent különböző változatok közül egyik sem tetszik, csakis az eredeti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 11.

Lina14

2021. január 4.

Kaptam ebbol a parfumbol mintat, ra kellett jonnom, hogy szeretem nagyon ennek a parfumnek az illatat. Rajtam sajnos nem annyira tartos, egyszer napkozben mindenkeppen ujra kell fujnom
Update: Megvettem a 30 ml-es változatát, és továbbra is nagyon szeretem ezt az illatot, de sajnos nem marad meg rajtam, délután mindenképpen még egyszer kell fújnom belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

Fruzsi90

2020. december 29.

A kedvenc téli illatom! Tartós és nagyon kellemes. Valóban elég sok emberen lehet érezni, de attól ez még egy finom illat. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

Egykettoharom

2020. december 27.

Nos, tény, hogy a négyes-hatoson minden 15-25 év közötti lánynak ilyen illata van. Az is tény, hogy ettől függetlenül tetszik. Sajnos nekem viszont nem működik, nem az az illat jön elő az én bőrömön, ami másokon tetszik, emellett még fejfájst is okoz, ha egynél többet fújok. Hatalmas pozitívuma, hogy extra tartós. A csuklómon napi sokszori kézmosás után sem tűnik el vagy módosul az illat! A három csillagot azért adom, mert másokon tényleg tetszik, nekem viszont epic fail.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

rosa.love

2020. december 25.

Ajandekba kaptam es feltem tole, hogy hasonlitani fog a CH Good girlre, mert az sajnos olyannyira eros illat volt nekem, hogy kenytelen voltam elajandekozni. Ez is egy karakteres, eros illat, DE ez erdekes modon belesimul a borombe, nem von korem egy egyre erosodo es a vegen mar fejfajdito illatburkot. Meg nem talalkoztam az ilyen tipusu illatok kozul olyannal, ami ennyire jol mukodik rajtam. Finom, gyumolcsos vanilia, sehol egy ordito, "nagyasszonyos" stilusjegy. Megjartam mar a Midnight Rainnel, a Hypnose-el, a Good girllel, hiaba probaltam szeretni oket, egyszeruen annyira inkompatibilisek voltak a borommel, hogy a kornyezetem is konyorgott, hogy ne hasznaljam oket, pedig egy pici fujasnal tobbet sosem hasznaltam. Mar ott tartottam, hogy visszaterek a jol bevalt gyumolcsos tiniilatokhoz, amikor megkaptam ezt a parfumot. Nagyon orulok neki, hogy mukodik rajtam, es hogy a kortet ennyire jol ki lehet erezni belole. Egyelore 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 25.

Papec2

Korcsoport: >54
2020. december 11.

Saját vélemény, nem tudok belépni a régi nevemmel, most újra gyűjtöm a pontokat :)
Nagyon vágytam rá. Amikor végre megkaptam és kipróbáltam a csuklómon, minden összetevőt éreztem benne, narancsvirág, kávé, körte, aaahhh, ő lesz az én állandó illatom! Szerelem! De kb. két óra múlva semmit nem éreztem belőle :( Sebaj, másnap lesz majd az igazi próba fellépés, biztosan keveset fújtam... Másnap ismét beleszerettem, és két óra múlva már bőr közeli illata sem volt rajtam. Nagyon-nagyon sajnálom, igazi szerelem volt. Az illat 5 csillagos, rajtam a tartósság kettes se. Így adok 3 pontot neki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. december 11.

zsannaorban

2020. december 8.

Évek óta favorit, nem tudom megunni. Kell neki egy kis idő, de nagyon szépen finomodik a bőrömön és extra tartós. Az egyetlen negatívum, hogy nem árt vigyázni vele, mert a ruhán foltot hagyhat, de ez nem von le az értékéből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

Lilenzo

2020. november 28.

Általában szeretni szoktam a "nagyasszonyos" illatokat, de van benne egy komponens (talán a kávé) ami elválik a többitől és számomra dezintegrálja az illatot. Egyebekben nem tudok róla rosszat mondani, mert a háttérben meghúzódó alapillat nagyon kellemes - ha nem ennyibe kerülne, talán meg is venném. De ezek az YSL illatok valahogy nem az enyémek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

Anita_5_12

2020. november 24.

Nálam az abszolút kedvenc!
Illata, tartóssága és megjelenése verhetetlen.
Tényleg nem olcsó, de 2 fújás is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 24.

Nálam az abszolút kedvenc!
Illata, tartóssága és megjelenése verhetetlen.
Tényleg nem olcsó, de 2 fújás is elég belőle.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Citral, Coumarin, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.