Yves Saint Laurent

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 16900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csikosmatyas, az összetevőket feltöltötte: Runway, Módosítva: 2019. március 15.

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 16900 Ft

Kiadás éve: 2014

Fej: rózsaszín bors, narancsvirág, körte

Szív: kávé, jázmin

Alap: vanília, pacsuli, cédrus

Ár: 16900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 23000 , Eladó: Zsókus
Állapot: 1-2 fújás hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 1700/5ml 3300/10ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Soly77

2020. november 13.

Ahogy öregszem kezdek mozdulni az édes illatok felé... rengeteg parfümöm van de ez az egyetlen amit minden alkalommal megdicsér a férjem, hogy milyen jó illatom van... már csak miatta is használom, de én is békében vagyok vele. Kifújáskor elég intenzív de később lecsitul és finoman körbe ölel, abszolút őszi téli illat... kedvelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 13.

Lunalys

2020. november 11.

1 hónapja használom, szerelem. Nem tudok újat írni róla, alább már írták. Igazi csábító, nőies, ugyanakkor nem tolakodó illat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 11.

Dia9609

2020. október 24.

Mit is mondhatnék..szerelem. Furcsa, hogy még nem véleményeztem, pedig már nagyon rég használom. Hűséges társam és nem hiszem hogy le fogok mondani róla. Valóban nem egy végzet asszonya illat, de miért is kellene annak lennie. Könnyű viselet, igen domináns a vanília de szerintem a kávé is abszolút kijön. Tartósságra sincs vele probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

ALettah

2020. október 14.

Többszöri próba után csalódottan be kell vallanom, hogy ez nem az én illatom. A kávé, amit minden formában imádok, bár jelen van, de teljesen alulmarad az édes vaníliafelhővel szemben, a körte meg a virágos jegyek pedig valahogy az egészet olyan értelmezhetetlenné teszik rajtam, nem több, mint bármelyik másik édes illat. Érdekes az is, hogy nagyon hamar hozzászokik az orrom, és nem érzem magamon, pedig mások még bőven érzik (ez más parfümmel ilyen mértékben nem szokott velem előfordulni). Több ismerősöm használja, és rajtuk jobban szeretem az illatát, mint magamon, szóval biztos a bőrkémia is beleszól a dolgokba.
A glam rock érzést sem tudja adni, akkor szerintem egy erőteljesebb feketekávé kellett volna. Az üvege tetszetős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

isabelle007

2020. szeptember 25.

Kellemes csalódás!nagyon szuper illat,pasimágnes (ahogy többen írtátok már).
Egy picit lehetne
tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

Kellemes csalódás!nagyon szuper illat,pasimágnes (ahogy többen írtátok már).
Egy picit lehetne
tartósabb.

brigibencze

2020. szeptember 23.

Kedvenc parfumom! Nagyon tartos. Nap vegen is erezni az illatat. Egyatalan nem tolakodo, de nagyon jellegzetes, markans :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Aquariusgirl

2020. szeptember 19.

Na, őt biztos nem nekem találták ki.....
Borzasztó erős vattacukor illat, a hasonló illatokhoz képest a kávé kicsit elviselhetőbbé teszi. De ettől még számomra hordhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Na, őt biztos nem nekem találták ki.....

Nina091

2020. augusztus 24.

Először papírcsíkon próbáltam, úgy nem éreztem benne semmi különlegeset, így sokáig nem is teszteltem magamon.
De mivel kávéimádó vagyok és nálam a vanília egyetlen parfümből sem hiányozhat, ezért nem tudtam belenyugodni, hogy ilyen illatjegyekkel ez a parfüm közömbös számomra, így egyik délután magamra fújtam. És milyen jól tettem. :)
Imádtam, olyan boldogsággal töltött el, hogy rögtön meg is rendeltem egy 30 ml-es kiszerelést belőle.
Hűvös őszi reggeleken tudom a leginkább elképzelni, így valószínűleg októbertől fogom majd aktívan használni.
Sokan panaszkodnak a tartósságára. Nekem nincs vele problémám. Persze vannak sokkal tartósabb parfümjeim, de azért ő is kibír 5-6 órát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

Angel86

2020. augusztus 7.

Müllerben fújtam a csuklómra 2 fújást. Hú, nagyon finom, szerelem, biztosan egyik kedvencem lenne és biztosan vennék is belőle, ha nem illanna el a semmibe egy-két órán belül. Sajnálom hogy ennyire nem tartós:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

aydua

2020. július 8.

Számomra ez az illat egy érzelmi hullámvasút. Üvegből szagolva imádom és a kifújás utáni 20 percben is. Édes valóban, de nem úgy mint mondjuk egy LVEB, mert a kávé ad neki egy nagy adag kesernyés fanyarságot. Ez a fázisa gyönyörű és megvan benne az a plusz is, amitől igazi ínyencfalat és nagyszabású lesz egy illat.😀
De...sajnos ez a rész kb fél óra alatt elillan, marad egy egysíkú, nem kellemetlen, de elég érdektelen vaníliás alap. Majd kb 1 óra múlva ennyi sem...
Tartóssága ebben a kategóriában siralmas, amit el sem akartam hinni az atombomba kezdés után. Sajnálom, imádnám ha az első 20 perc órákig tartana...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 8.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Citral, Coumarin, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.