Yves Saint Laurent

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 16900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csikosmatyas, az összetevőket feltöltötte: Runway, Módosítva: 2019. március 15.

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 16900 Ft

Kiadás éve: 2014

Fej: rózsaszín bors, narancsvirág, körte

Szív: kávé, jázmin

Alap: vanília, pacsuli, cédrus

Ár: 16900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 23000 , Eladó: Zsókus
Állapot: 1-2 fújás hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 1700/5ml 3300/10ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

renata89

2020. július 6.

Nekem túl erős az illata, émelyítő, és ha megérzem, rosszul vagyok tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Nekem túl erős az illata, émelyítő, és ha megérzem, rosszul vagyok tőle.

Liliana0126

2020. július 2.

Nagyon edes es eros illata van. Szinte mint egy vattacukor olyan. Meg is felnottes noies illata van. Szeretem nagyon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

bachmankrisztina

2020. július 1.

nagyon édes az illata, nagyon tetszik, de sajnos hamar elillan rajtam

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 1.

nagyon édes az illata, nagyon tetszik, de sajnos hamar elillan rajtam

dodeszka95

2020. június 18.

A legeslegjobb.Megfordulnak utánad az utcán.A volt páromat beindította ha ezt a parfümöt használtam.Önmagában is öltöztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

doudou

2020. június 17.

Ez számomra A parfüm. Egy barátnőmön éreztem legelőször ezt az illatot és már akkor megfogott. A tartósságára és az illatfelhőre, amit maga után hagy ez a parfüm minden alkalommal, nincsenek megfelelő szavak! Igazán tekintélyes illat, amit leginkább télen és ősszel kényelmes viselni. Eleinte tényleg nagyon fűszeresnek hat, majd szép lassan a vanília is érződni kezd. Teljesen odavagyok ezért a különleges illatkompozícióért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 17.

szellexa

2020. június 15.

A legjobb parfümöm valaha! Erős, tartós illat, mindenkit ledönt a lábáról! Nem alkalmas minden alkalomra, érezni kell mikor van itt az ideje. Bárkivel találkoztam, első dolguk volt megdicsérni:) Igazi szexi, nőies illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

Tincs

2020. június 14.

Kb. 2 éve rájöttem, hogy már nem szeretem annyira a kedvenc parfümöm, ezért keresni kezdtem valami mást. Teljesen véletlenül kaptam ebből egy teszt adagot, és teljesen beleszerettem. Nagyon találó a neve, kicsit füstös illata van (szerintem a kávétól), akinek bejön a Lancome La nuit tresor-ja, vagy esetleg CH Good girl-je, annak szerintem ez is befog (és ez fordítva is igaz ezekre a parfümökre). Azonban bármennyire is szeretem az illatát, most a melegben egyáltalán nem kívánom, inkább hűvösebb időhöz passzol. Szerintem tartós illat, és nem csak úgy érezni, ha orral feltúrom a csuklóm, hanem szépen megtartja az auráját. Alig várom, hogy ismét használhassam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

ginaaa91

2020. június 9.

Nagyon szeretem az édesebb illatokat, de sajnos még nem találtam meg azt a parfümöt, ami tartós is lenne rajtam. Így vagyok ezzel a parfümmel is, imádnám, ha tartósabb lenne.

2020.06.09.: Sajnos le kell pontozzam, rajtam nem volt elég tartós, és így utólag az illat sem nyerte el a tetszésemet, mivel nekem nagyon "szúrós" volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

anita8903

2020. május 26.

Sajnos nekem picit csalódás volt ez a parfüm. Elég drága, az illata hamar elröppen. Nem venném újra. Hasonló árkategóriában jobbat találok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 26.

lilielli

2020. május 10.

Valahogy... IGEN!! És néha mégsem... Mert megfojt, annyira jó, annyira édes, annyira egyedi! Ez az Igazi, kit Soha nem akarok elengedni, rabja vagyok, meg akarom tartani. Néha sok, néha meg sokkol, annyira jó. Imádlak most és mindörökké, de te ezt tudod, Édesem!!! Mindig elvarázsolsz. Szeretlek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 10.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Citral, Coumarin, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.