Yves Saint Laurent

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 16900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csikosmatyas, az összetevőket feltöltötte: Runway, Módosítva: 2019. március 15.

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 16900 Ft

Kiadás éve: 2014

Fej: rózsaszín bors, narancsvirág, körte

Szív: kávé, jázmin

Alap: vanília, pacsuli, cédrus

Ár: 16900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 23000 , Eladó: Zsókus
Állapot: 1-2 fújás hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 1700/5ml 3300/10ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

account001

2019. december 26.

Számomra ez az illat, ami másokon (es magamon is) elviselhetetlen.
Eros, tolakodó,,, viselj engem" illat.
Találkoznék mar végre egy olyan emberrel, akinek jol áll.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 26.

Számomra ez az illat, ami másokon (es magamon is) elviselhetetlen.
Eros, tolakodó,,, viselj engem" illat.
Találkoznék mar végre egy olyan emberrel, akinek jol áll.. :)

Mantra

2019. december 26.

Először egy koppintásával kerültem jó barátságba, aztán úgy döntöttem ideje megismerkedni az eredeti illattal is. Jól tettem, mert sokkal szofisztikáltabb, élesebb kontúrral rendelkező az eredeti. A kávé és a vanilia finom egyvelege szuper párost alkot, de a töménység, amivel érkezik nekem kicsit sok. Idővel szelídül, de akkor már az illat is csak egy édes izé lesz. Tartóssága kb. 4 óra, legalább utána már nagyon halványan érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 26.

Anthaval

2019. december 20.

Update: Egy pár évvel ezelőtt tetszett ez az illat, mint ahogy azt a korábbi megjegyzésem is tükrözi. Lehet, hogy az ízlésem változott, de lehet, hogy a parfüm összetétele, nem tudom... Mivel az eredeti Opium nagyon közel áll a szívemhez, azonban még túl fiatal vagyok hozzá, így szerettem volna szeretni ezt a "fiatalosabb" változatot. Annyira, hogy meg is rendeltem online annak érdekében, hogy karácsonykor már ebben pompázhassak. De volt egy megérzésem, ezért inkább bementem az egyik drogériába és kipróbáltam a bőrömön is. Egy óriási katyvaszt éreztem! Elviselhetetlen volt, idegesített, se vaníliát, se kávét nem éreztem. Egy óra múlva lecsendesül (annyira, hogy alig éreztem), akkor éreztem ki belőle egy kis kávés, vaníliás valamit. Számomra hatalmas csalódás, nagyon sajnálom...

Meg a boromon nem probaltam, ugyanis amikor utoljara bevasarlo turan voltam egy masik parfumot teszteltunk a csuklomon megvetel elott. A papiron nekem nagyon tetszett, edeskes illat amig inkabb estere tudok elkepzelni, semmikepp se nappalra, a mindennapokra. Valaki itt a Lancome Hypnose-hoz hasonlitotta es a 'lagyabb verzio' - janak titulalta. Ezzel teljesen egyetertek, tinedzserkent imadtam a Hypnose-t es mindennap azzal fujtam magam, aztan telitodtem vele es akarmennyire is szeretem, a tomenysege miatt nem vennem ujra. Azonban ez a parfum a tokeletesen finomitott verzioja, a boromon meg kiprobalom es ha osszebaratkozunk akkor mindenkeppen megveszem - addig jar a negy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

Csillu88

2019. december 6.

Most kaptam egy mintát belőle.
Isteni illat,tuti hogy beszerzem.
Téli, bújós, meleg illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Most kaptam egy mintát belőle.
Isteni illat,tuti hogy beszerzem.
Téli, bújós, meleg illat.

Melina93

2019. december 2.

Ez a 2. kedvenc a polcomon. Tartós, finom illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

Ez a 2. kedvenc a polcomon. Tartós, finom illat!

Pantene

2019. november 28.

Mintát kaptam belőle, ami elsőre nem tetszett, második alkalommal viszont beleszerettem. A tartóssága miatt nem fogom megvenni,pedig nagyon fáj érte a szívem. 3-4 óráig lehet maximum érezni, aztán elillan. A Manifestot még 8-10óra után is éreztem a csuklómon, pedig nem fújtam sosem magamra olyan fojtóan sokat. Kár érte..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

veganita81

2019. november 27.

Update: Köszönöm az észrevételt Honeyhair, prediktív bevitel átjavította, javítottam a mondandómat :-)
Jellegtelen, olcsó illat. Valami különlegeset kerestem, elsőre beleszerettem, megvettem és nagyon csalódott vagyok. Az illatjegyek közül semmit nem vélek felfedezni, rajtam egyáltalán nem tartós, a környezetem sem dicséri. Wow illatot kerestem, valami igazán nőies illatot. Na ez nem az - egy az egyben megegyezik kolleganőm olcsó pacsulijával. Ettől a névtől sokkal többet vártam. És még egy bosszantó dolog, sárga foltot hagy a fehér ruhán!!!! (ami szerencsére kijön). Abszolút pénzkidobás, az árának egy tizedét éri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 27.

MonaMakeup

2019. november 26.

Jó illata van! Tartós,kellemes és nőies.Férfiak kedvelik :)
Viszont számomra hamar unalmassá válik. Ezért nem vásárolnám mègegyszer. Érdemes egyszer beruházni rá,annak akinek tetszik ez az illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Jó illata van! Tartós,kellemes és nőies.Férfiak kedvelik :)

Zsan21

2019. november 14.

Imádom én is és a környezetem is 😉 Főleg a férfiak kapják fel a fejüket, hogy mi ez a csodás illat. Nőies és önbizalmat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Aurora1006

2019. november 13.

Téli kedvenceim közé tartozik,tartós,isteni finom,nőies!Az üvegét is imádom,sok bókot kapok ha ezt viselem,magabiztosságot kölcsönöz.Biztosan újraveszem még!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Citral, Coumarin, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.