Yves Saint Laurent

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 16900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csikosmatyas, az összetevőket feltöltötte: Runway, Módosítva: 2019. március 15.

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 16900 Ft

Kiadás éve: 2014

Fej: rózsaszín bors, narancsvirág, körte

Szív: kávé, jázmin

Alap: vanília, pacsuli, cédrus

Ár: 16900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 23000 , Eladó: Zsókus
Állapot: 1-2 fújás hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 1700/5ml 3300/10ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

vajvajszabo

2019. november 4.

High kategóriában az egyik kedvenc illatom. Kevés mennyiség is képes egész napon át tartó illatfelhőt varázsolni. Kellemes, nőies illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

DrAgika

2019. október 29.

Kellemes, édeskés, nőies, beleszerettem. Amikor először magamra fújtam, tudtam, hogy nekem kell, az én illatom. A másik kedvencemet is sikerült megelőznie (Carolina Herrera: Good girl), pedig ez nagy szó, mert az is nagy szerelem nálam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Qwerty1234

2019. október 26.

Brutális jó illata van. "Édesen nőiesen"!! Karácsonykor imádom használni ezt az illatot! Sajnos még csak kis szerelésekhez jutottam hozzá, de egyszer mindenféleképpen befektetek egy teljes kiszerelésbe! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

bero931028

2019. október 21.

Ultimate nőcis illat. Magabiztosságot csempészett a napjaimba, hangozzon akármilyen furán is. Tartósságra meg voltam elégedve vele, még biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

vszlau

2019. október 21.

A második kedvenc parfümöm.
Hihetetlen mennyire tartós.
Eszméletlen jó illata van. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

A második kedvenc parfümöm.
Hihetetlen mennyire tartós.
Eszméletlen jó illata van. Nagyon szeretem.

kispajkos

2019. október 1.

Nagy nagy kedvencem :) inkább őszi parfüm, édes, picit füstös "meleg". Tartóssága rendben van, rajtam nem túl intenzív, de még este is érzem a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

simbenz

2019. szeptember 28.

Első szippantásra szerelem! Édes parfüm, de nem az a tizenkettő egy tucat, kissé karcos, de mégsem férfias, az illatát órákon ás jól tartja. Ezen jellemzők alapján max csillagot kapna, azonban az érzékeny bőrűek vigyázzanak vele, nekem a nyakam bepirosodott tőle, és barátnőm is kiütéses lett a használatától, csak bőrgyógyász tudta neki helyrehozni szteroidos krémmel, szóval csak óvatosan. Nem tudom melyik összetevő a ludas, de vérzik a szívem érte. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

wifee

2019. szeptember 16.

Update: Mióta egy ismerősöm megjegyezte hogy kindertojás illata van, és én is felismertem benne, azóta nem tudok ettől elvonatkoztatni. Félre is tettem az üvegcsét.
Igazán finom, nőies illat, nem tolakodó, de határozott. Finom édes, mikor leszárad pedig kellemesen kávés. A tartóssága nem a legjobb, de mivel annyira tetszik az illata ez nem zavar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

googles

2019. augusztus 31.

Nem gondoltam volna, hogy ezt az illatot valaha beszerzem. Megis ez tortent. Osz kozeledtevel elkezdem az edesebb, fuszeresebb illatokat kivanni. Ez neha a tonkas, neha a fahejas illatok vagyaban jelent meg. Iden ez a kaves, vanilias illat lett a nyero. Meleg van, igy meg csak kostolgatom, orulok neki, joleso komfortillat ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Simba

2019. augusztus 30.

Imadom ezt az illatot. Jo emlek is fuzodik hozza, ettol talan megfinomabbnak erzi az ember. Edeskes, nagyon tartos. Ujra vevos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Citral, Coumarin, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.