Yves Saint Laurent

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 16900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csikosmatyas, az összetevőket feltöltötte: Runway, Módosítva: 2019. március 15.

Ár:   16 500 Ft, 19 100 Ft és 25 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 16900 Ft

Kiadás éve: 2014

Fej: rózsaszín bors, narancsvirág, körte

Szív: kávé, jázmin

Alap: vanília, pacsuli, cédrus

Ár: 16900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 23000 , Eladó: Zsókus
Állapot: 1-2 fújás hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 1700/5ml 3300/10ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

SminkesAnyuci

2019. augusztus 15.

Ez az illat nagy hatással volt rám, mert nagyon jó kombinációja az illatjegyeknek, amit a bőröm szívesen hordoz, megtart és áraszt. Mégis nem jó életszakaszban találkoztunk, ugyanis a szoptatás időszaka alatt nem szeretek illatot használni, hogy a Babám csak rám tudjon hangolódni, engem érezni. Így Sógornőmnél kötött ki, mert többet érdemel annál, minthogy a fiókban álljon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Timotka

2019. augusztus 6.

Nagyon kellemes édeskés illatú tartós parfüm. Mások is dicsérték, elegáns minőségi illat. Megkérik az árát az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

MissKenedy

2019. július 29.

Hogy rohan az idő. Azóta már a második kis üveget is elhasználtam, bár szeretek új illatokat kipróbálni, valahogy a végén inkább őt veszem meg őszi-téli parfümnek. Akkorát mosolyogtam, egyik nap ment a reklámja a tv-ben erre párom megszólal: "Ki kéne próbálnod ezt a parfümöt, tisztára olyan a csaj stílusa a reklámban mint a tied." Mondom az szuper szívem, mert ez a parfümöm:D Külön vicces, hogy tőle szoktam kapni ajándékba, látszik mennyire tipikus pasi, a nevét megjegyzi, hogy meg tudja venni de kb ennyi :D
Jelenleg alig van már az üvegcse alján, nyáron inkább csak esti alkalmakra fújom magamra, a melegben azért sok lenne. De miatta várom picit a hűvösebb bőrdzsekis, sálas időt. Mikor az előszobába akasztott sálamtól illatozik a lakás:)
Az ára valóban nem baráti, de most csúnya leszek, örülök ha a parfüm ami tetszik nem könnyen elérhető, mert így kevesebb eséllyel jön szembe minden második nőn az utcán. Évente egyszer megengedem magamnak :)

2018.01.04:Hosszas szenvedés/próbálgatás után csak hozzám került a fa alá.
Nagyon régóta nézegettem magamnak, csak az ára volt a visszatartó erő.
De most őt hozta a Jézuska és azóta lángol a szerelmünk:) Nagyon dögös, határozott illat. Bőrdzseki, tűsarkú, farmer, vörös rúzs, fekete köröm, és Ő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

2018.01.04:Hosszas szenvedés/próbálgatás után csak hozzám került a fa alá.
Nagyon régóta nézegettem magamnak, csak az ára volt a visszatartó erő.

Scara

2019. július 16.

Az első találkozásunk 2016 februárjában történt, amikor egy nagyon nehéz időszakon mentem keresztül. A parfümériában bóklásztam - ami nálam legtöbbször felér egy terápiával - , amikor megakadt rajta a szemem. Megtettszett az üvege: fekete, mint amilyen a hangulatom is volt, így gondoltam egy próbált már csak ezért is megér. Nagyon finomnak találtam, ami nem csoda, hiszen a kávéért egyenesen rajongok és ahogy telt-múlt a délután, azt vettem észre, hogy a hangulatom elkezdett javulni.
Másnap visszamentem és vettem belőle egy kis üveggel mert a hatása nálam felért egy nyugtatóval. :) Azóta mindig van belőle itthon, összetartozunk. :) Sok más parfümöt is használok, de tudom, hogy ha rossz napom van vagy ha stresszes időszakon megyek át, akkor ezzel a parfümmel át tudom vészelni. Nyugalmat, magabiztosságot és "minden rendben lesz" érzést ad. Szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

kesha420

2019. július 9.

Semmi egyedi, semmi kirívó csak édes vanília és némi kávé. Én semmi szexi nem találtam benne eddig.
Tél hangulatom van tőle, amikor a kanapén filmet bámulva ember öléből a kutya fülét vakarom a félhomályban, miközben odakint esik.
Igen a vanília miatt vettem meg, hisz ettől számomra, kellemes, otthonos, biztonságos illata van. Semmi felkavaró, semmi különös, semmi játék. Akkor nyúlok ehhez is, mint Nina Ricci Ninajához, amikor nem férünk össze a fenevadakkal, amikor nem tudok dönteni, amikor egy kis otthon kell otthonról. Inkább ősszel és télen találkozunk.
Ez ugyan csúnya lesz, de lakás vagy textil illatosítóként sokkol jobban szeretném. Ettől függetlenül nem rossz, de vannak sokkal jobb, érdekesebb illatok is ennél.
Tény, hogy baromi tartós és az üveg is gyönyörű, de többet vártam tőle. Ha elfogy nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Mohamama

2019. július 7.

Igazi csábító illat, feldobja az egót.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 7.

Igazi csábító illat, feldobja az egót.

biju94

2019. június 30.

Az biztos, hogy kedvenc! Az edt-vel együtt! Nagyon jól megcsinálták ezt a parfümöt, Isteni!! Fűszeres, nagyon kávés nagyon vaníliás,nagyon tartós ... biztos, hogy lesz ő még az őszi- téli illatom. Az üvegéről meg ne is beszéljünk, imádom a csillogós fekete dizájnt. Már az üvegcse is hűen tükrözi, hogy a tartalom valami isteni mély, szexi, nőies illat lesz.
10* is adnék rá ha lehetne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 30.

10* is adnék rá ha lehetne.

dumbika

2019. június 17.

Az édes illatok nagy kedvelője vagyok és ez a legnagyobb szerelem. Sajnos elég drága, de nem tudom nélkülözni. Nőies, szexi!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

nori145

2019. május 28.

Nagyon erőteljes illata van:D Nagyon hosszú ideig kitartott nekem,mert elég 1-2 fújás belőle szóval így megéri az árát:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Feliciana89

2019. május 28.

Drága, de megéri! Isteni illata van, szuper tartós és a pasi ismerősök rajonganak érte. ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Citral, Coumarin, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.