Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo, Módosítva: 2013. január 3.

Lelőhely:   parfümériák

Illatjegyek: klementin, bazsarózsa, ciklámen, ámbra, amaryllis, mandula, vanília, jázmin, pézsma

egyedszilvi

2015. április 23.

Hasonlit nagyon,de a sima Cinema rajtam tartósabb.Meleg vanilia illat,talán lágyabb kicsit,s nem annyira intenziv.
Szeretem,ha nem azonosul ennyire egy illat a bőrömmel,lehetne feltűnőbb.
Ettől függetlenűl most tavasszal használom,szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 23.

Szeretem,ha nem azonosul ennyire egy illat a bőrömmel,lehetne feltűnőbb.
Ettől függetlenűl most tavasszal használom,szeretem.

Amanda

2014. október 14.

Megérkezett és nem csalódtam. Nagyon hasonló a Cinema-ra, de valahogy mégis könnyebb, hétköznap is viselhetö változat. Kevésbé mandulás, és egy árnyalattal frissebb illat. Viszont azonnal felismerhetö benne az anyaillat karaktere. A mandarin, ebben az esetben, nem hozza az általában kesernyés aromát, hanem valóban üdíti az egyébként tömör, édes alapillatot. Nekem tetszik ez a parfüm. Örülök, hogy sikerült hozzájutnom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 14.