Yves Saint Laurent

Ár:   8690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,05 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: albertinablogg, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 5.

Kiszerelés:   0,05 g
Lelőhely:   parfümériák

• a ceruza ultravékony hegye maximális pontosságot garantál
  • nem kenődik szét és hosszantartó
  • kitolószerkezetének köszönhetően könnyen használható
  • nem kell hegyezni
  • keféje finomabbá teszi a festék kihúzását és formázza a szemöldököt

ozsuzska

2020. március 18.

Természetes szőkeként nagyon nehéz jó árnyalatot találni. Rengeteg rossz termék és kidobott pénz után gondoltam, jöjjön aminek jönnie kell, nem érdekelt az ára. CSODÁLATOS eredményt kaptam. tényleg gyönyörű sminket lehet vele készíteni, könnyű használni, jó a keféje, könnyű dolgozni vele, meseszép az árnyalata, a színe nem torzul. DE viszonylag könnyel elkenődik, csak közepesen tartós, és napi használat mellett 2 hét (!!) után kifogyott. Az, hogy megérte-e nem tudom, olyan szép szemöldököm, mint abban a 2 hétben, nem tudom lesz-e még, de ennyiért nem újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Glycerin