Yves Saint Laurent

Ár:   24 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Katica13-D, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Ár:   24 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Illatösszetevők: mandarin, fekete szeder, szőlő, rózsa, bazsarózsa, musk, feketeribizli

Üvegében - Yves Saint Laurent La Collection In Love Again
Ár: 16000 , Eladó: twentylessone
Állapot: kb 70%, fotókat küldök, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, vagy Foxpost/postán maradó banki utalás után.
Yves Saint Laurent La Collection In Love Again fújós+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 8 ml üveg parfümszóróban:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

VickyV

2019. január 8.

Annyira tudok örülni egy-egy ilyen nagyon eredeti illatnak!
Anyának volt nálunk is ez az egyik alapdarabja, aki nagyon csinos, nemcsak fiatalos, de fiatal is:) így hozzá ezt az illatot a maga frissességével kötöttem, és az utóbbi pár évben meg-megszagoltam a világ különböző duty free-jeiben. Nem tudtam eldönteni, akarom-e magaménak tudni, de annyira szeretem, hogy nem az a mai tucat, jellegtelen egynyári cafka a kategóriájában, hanem az örök "zamatos kis barack", hogy most kénytelen voltam egy kis fújcit venni. Csak idő kérdése, hogy besorakoztassam a készletbe a teljes üveggel is:)) (a régi nekem is az igazi design, de ez az új is szép)
Alapvetően tavasz-nyár, de kit érdekel, ha nem akarok a hó alatt fagyoskodni és a gourmand dunyhámban fetrengeni egész télen..?:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Annyira tudok örülni egy-egy ilyen nagyon eredeti illatnak!

SoLy

2018. december 6.

Második gazdája lettem ennek a parfümnek, aminek nagyon örültem. Még régen Apukám vette Anyukámnak a régi változatot és már akkor is nagyon tetszett az üvegében és kifújva is. Persze Murphy törvénye, hogy mikor végre megérkezett az üveg, egy merő nátha voltam, így nem éreztem bosszúságomra semmit, de amikor végre elmúlt, akkor olyan volt, mintha visszarepültem volna az időben. Még mindig nagyon tetszik ez a virágos-gyümölcsös illat, ami bármelyik évszakban megállja szerintem a helyét. Bár azóta sajnos Apu már nincs velünk, de ez mindig egy jó emlék és szerelem marad, annyira hogy még az esküvőmön is ezt viseltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Trixi

Korcsoport: >54
2018. október 5.

Nem említette még egyik véleményező sem, hogy milyen elképesztően gyenge a tartóssága ennek az illatnak. Sajnos. Felfújás után néhány percig egy borzasztó szúrós szagot, bocsánat, de macskapisit érzek, majd ezzel szinte el is tűnik a bőrömről (szerencsére). Fújtam kettőt a csuklómra ezután, hogy érezzek már valami többet is. Úgy kellett belenyomnom az orromat a bőrömbe, hogy megcsapjon valami nagyon halvány gyümölcsösség is. Ez már tűrhető illat, édeskés-virágos. leginkább szegfűillat és talán szőlő. Gyümölcsös-virágos kertillat egy családi háznál. Azonban semmilyen ereje nincs ennek az illatnak, sem hatósugárban, sem tartósságban. Azt hittem, egy bájos (in love again) szerelemillatot kapok, de ez csak egy félórás kaland volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 5.

karaibrahimgil

2018. augusztus 22.

Egy barátnőm vett egy üveggel belőle itt, a Krémmánián, mivel kellemes emlékek fűzték a régi változathoz. Ma délután áthozta, ahogy a korábbi fújós változatát is. Első fújásra a La Collectiont kellemesebbnek éreztem, aztán rajtam szinte egyformának tűnt a kettő, míg rajta a sima In Love Again citromosabbnak hatott. Egyébként mindkettő zseniális: előbbiből volt mintám kamaszkoromban, és nemcsak, hogy emlékeztem rá, de ugyanannyira tetszik (nekem és neki is, habár akkoriban nem ismertük egymást), mint kb. 15 évvel ezelőtt. Szerintem ez viszonylag ritka. Kellemes, édeskés, tartós, minden évszakhoz illő parfüm.

Update: a Krémmániának - és persze Móninak - hála beszereztem végre egy teljes üveggel. Ez igen, ez parfüm... ma is! Nem régies, nem vintage, nem "nénis", hanem friss, vidám, felismerhető és nagyon tartós illlat. Még mindig szerelem. *****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

mooo

2017. szeptember 19.

Régen is imádtam, folyamatosan próbáltam levadászni az utóbbi években sikertelenül.
A 90' évek óta mindig ez az illat jut eszembe amikor nyáron nem bírom az aktuális púderes kedvencemet.
Amikor megláttam ezt az új verziót azonnal lecsaptam rá.
Az egyetlen "nyári" illat, amit szeretek. Nagyon különleges, semmihez sem fogható, kicsit kesernyés bombafriss illat!
Nem a citromos, nem a férfiasan friss, hanem olyan mint nyári melegben egy hideg tonik!
Eddig mindenki dicsérte, imádom lenyűgözni vele a fiatal "közönséget", akik nem ismerték az eredeti verziót!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Amikor megláttam ezt az új verziót azonnal lecsaptam rá.

tolerans

2016. december 1.

Ifjú korom kedvence volt, még a régi szív üvegben, amit kivontak a forgalmazásból. Most, hogy újra kiadták , le kellett csapnom rá. S bár azóta sok illattal volt dolgom, ez a kis könnyed nyári gyümölcsösség megint elbűvöl. Vidámság, könnyedség, szerelem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 1.

mate

2016. augusztus 23.

Veletlen lattam meg a polcon es egy gyors szippantas utan meg is vettem. Nagyon finom,szolid,egyedi illat. A viragok es gyumolcsok csak finoman vannak jelen. Meg sose ereztem hasonlot! Regota kerestem ilyen illatot es boldog vagyok,hogy megtalaltam! Kar,hogy nem nagyon lehet kapni😠.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Citral, Benzyl Alcohol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.