Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. szeptember 8.

Kiszerelés:   10 ml, 30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: orientális-fougere

Fejjegyek: mandarin, levendula, feketeribizli, keserűnarancs

Szívjegyek: jázmin, levendula, narancsvirág

Alapjegyek: madagaszkári vanília, cédrus, ámbra, mósusz

Yves Saint Laurent Libre EDP, 30ml
Ár: 15500 Ft , Eladó: zebrapinty
Állapot: Új,kb. 5-6 fújás hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, vagy postával küldöm
Ár: 2.500 Ft (5 ml); 3.600 Ft (10 ml) + postaköltség , Eladó: sanyi0629
Állapot: 5ml / 10ml fújós saját üvegből frissen fújva, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Miskolcon, alkalmanként Nyíregyházán

patrusi

2020. június 4.

Elsőre beleszerettem az illatába. Egész télen és tavasszal ezt használtam, de úgy érzem nyárra már túl “erős”. Na de sebaj, jön az ősz és akkor újra fújhatom magamra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

ZiMe

2020. június 3.

2020.06.03. Kezdem, kezdhetjük megélni újra a szabadság érzését. Most aztán teljes gyönyörűségében ragyoghat a Libre! Így tavasz végén a levendula intenzitása az, ami meghatározó, de nem tolakodó módon. Kb. fél óra múlva ez szelídül, és a krémes vanília-mósusz alapé lesz a főszerep, amit továbbra is árnyal a levendula, narancsvirág-mandarin kombó, fűszerezve egy kis jázminnal. Egyszerűen csodálatos!!

2020.03.28. A mostani napokban, amikor az otthon maradás a sorsunk, másképp élem meg a szabadság fogalmát. Életemben először a magam és a közösség érdekében korlátozva érzem azt. Ezért is nyúlok oly gyakran most ehhez a nagyszerű és fenséges parfümhöz. Magamra fújva átjár az egyik legalapvetőbb emberi érték, a szabadság érzése, és kívánom, vágyom, hogy minél előbb újra teljességében élhessem, élhessük meg azt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 3.

Cathi

2020. június 1.

Mikor elöször ereztem ezt a parfümöt, egyszerre az Alien jutott eszembe.
Mivel mindegyikböl van teszterem itthon (es regen volt egy egesz Alienem, viszont rajtam nem müködik), sikerült összehasonlitanom öket. Az Alien sokkal eröteljesebb, feltünöbb illat.
Valahogy mind a kettö nekem elsö szaglasra olyan kicsit ferfiasnak tünt, de ez az erzes elmult idövel.
A Libre szamomra sokkal finomabb, visszafogottabb, 'irodabaratabb', talan meg egy kis szappanossagot is erzek benne.
Eddig kizarolag edes parfümöknek adtam eselyt, de be kell latnom, nem art egy-ket frissebb, egyszerübb illat is a gyüjtemenyemben.
Nem tudom, hogy ebböl be fogok-e szerezni valaha egy üveggel, de ez meg a jövö zeneje.

Ps.: sajnos rengetegen hasznalnak olyan parfümöket, ami abszolut nem illik hozzajuk. Teny es valo, semmi közünk hozza, de mar a 3. kolleganömnek van mugler alienje, es hat mit mondjak khm... egy olyan nöröl beszelünk, aki leggingset hord spagettipantos toppal, nem tudja, mi az a highlighter, szegenykem eleg buta, tanulatlan, es ugy beszel, mint egy ferfi.
Annyira diszharmonikus az egesz, hogy csak na....
(Nem itelkezni szeretnek, de le vagyok döbbenve, hogy felnött emberek ennyire nem tudnak olyan illatot valasztani, amik ök maguk)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Mikor elöször ereztem ezt a parfümöt, egyszerre az Alien jutott eszembe.

Annyira diszharmonikus az egesz, hogy csak na....

LindaErnszt

2020. május 26.

Isteni illata van. Azonnal beleszerettem.
Különleges, egyedi és nagyon tartós illat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Isteni illata van. Azonnal beleszerettem.
Különleges, egyedi és nagyon tartós illat!

stylo

2020. május 23.

Nagyon tetszik. Kifinomult, erett, intellektualis benyomast kelt. Hetkoznapra tokeletes. Nem tolakodo, nem kihivo, de felkelti a figyelmet. Egy stilusat megtalalt, felnott nonek nagyon jol allhat. Tul fiatal lanykaknak viszont nagyon nem passzol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 23.

Momo87

2020. május 10.

Én személy szerint beszippantom és megőrülök érte! Nem tudom meghatározni de nem is akarom! Egyszerűen szerelem!
Ui:tudom sokak szerint férfias illat mint a Chloé Nomade de én azt is használom rajtam édesebben bontakoznak ki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

Sophie0517

2020. április 21.

Nagyon összetett, szép illat. Nekem az üveg is tetszik, van súlya, minőségi munka. Pár napja tesztelem magamon, de nem győzött meg egyenlőre. Brutálisan kezd felfújás után. Ez azonnal szimpatikus volt. Szeretem az ilyen karakán illatokat. Nekem a JPG essence jutott eszembe róla. A leszáradasa rajtam egysíkú, nem változott, csak csendesedett. Ez nem volna gond, gyönyörű illat. Viszont a tartóssága rajtam kritikán aluli. Pár óra múlva egyszerűen érezhetetlen a bőrömön. Ruhán pár pillanattal tovább tart. Velem nem működik sajna. Lehet a melegebb időjárást nem kedveli. El teszem hidegebb időre. Az összetevőit én nem elemezgetem, nekem nincs orrom ilyesmihez. Nekem a parfümök érzések. Ez egy nagyon jó érzést keltett bennem, de nagyon rövid ideig tart sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 21.

ALettah

2020. április 5.

Mintát kaptam belőle a parfümboltba, mint a legújabb üdvöskéből. Valami jellegtelen lötyire számítottam, amit valami számomra ismeretlen kis üdvöskével reklámoznak (Ki ez a Dua Lipa?), és a csomagolása pedig szerintem a csúnya és az inspirálatlan között mozog valahol. Annyira nem izgatott, hogy csak belöktem a mintás dobozomba, és most került újra a kezembe, és jobb foglalkozás híján kipróbáltam. És le voltam döbbenve! Ez isteni! Hihetetlenül harmonikus! Izgalmas, sokoldalú, mint egy igazi nő! Megvan benne a mandarin miatt a frissesség, a vanília miatt a lágyság, a feketeribizli modernséget ad neki, a levendula pedig - ami jelen van, de nem agresszív, vagy olyan ruhásszekrény-szagú :) - egy csipet maszkulinitást ad neki, de nem olyan szempontból, hogy az uniszex felé tolja az illatot, hanem karakánságot, vagányságot, erőt ad neki, mint egy olyan nő, aki nem ijed meg a férfiak világában sem, és maga építi fel a karrierjét, miközben megmarad nőiesnek is.
Eddig hülyeségnek tartottam, mikor olyasmiket olvastam, hogy "életérzést közvetít" egy illat, de itt tényleg helyénvalónak érzem ezt.
Tartóssága jó, jelen van, de nem zavaróan, hanem finoman a bőrre simulva.
Hajjaj, ez megvásárlós lesz nálam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

Tartóssága jó, jelen van, de nem zavaróan, hanem finoman a bőrre simulva.
Hajjaj, ez megvásárlós lesz nálam...

sanyi0629

2020. március 14.

Férfiként használom, nagyon tetszik. Nekem az YSL Homme EDT-re hasonlít, amit szintén szeretek, de ez egy picit különlegesebb, tartósabb és nagyobb hatósugarú is szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 14.

Kodi

2020. február 26.

Amikor óriáskivetítőn szépen vágott reklámfilmet tolnak az arcomba a Douglasban, arra gondolok, mégiscsak jó, hogy ebben a korszakban élek. A delejes tekintetű fekete nő szexi és szabad ("definetely one of the Kardashians.. but which one, which one?") még egy sas is elszáll a kesztyűjéről. Népszerű lehet, mert a parfümnek hűlt helye, csak a tesztere van ott, megmutatják még el is húztam a számat. Kommersz. Mint egy szépen hangolt Avon Attraction, kb. ezt gondoltam elsőre. Hazafelé fáradtan ültem a buszon, kellett nekem glamourozni... Viszont mindig az orromba kúszott egy kellemes szilvás, krémes illat, eltelt egy kis idő, mire rájöttem, hogy ő az. Kellemes meglepetés, trendinek trendi, engem kicsit a Chanel Gabrielle családra emlékeztet, a Cinema eszembe sem jutott. Van benne minden: finom bogyósok, vanília, fűszerek. Agy- és orrbirizgáló. Nem kell belőle sok, tartósság is remek. Jól kimódolt, finom és elegáns parfüm, amelyből egyetlen összetevő sem kiabál. Különösen tetszik, hogy a nap végére valami kis fanyar-édes gyümölcsös akkord kezd el rajtam érvényesülni, ami olyasmi rajtam, mint egykor a sárga Limara deo. Azt azóta sem tudta utánozni egy parfüm sem. Ettől aztán teljesen nosztalgikus hangulatba kerülök. Lesz egy csomó flankere, pedig úgyis ez marad a legjobb. Tényleg csábító és elegáns, mint a modellje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 26.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Coumarin, Geraniol, Citronellol, Citral, Isoeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Farnesol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.