Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. szeptember 8.

Kiszerelés:   10 ml, 30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: orientális-fougere

Fejjegyek: mandarin, levendula, feketeribizli, keserűnarancs

Szívjegyek: jázmin, levendula, narancsvirág

Alapjegyek: madagaszkári vanília, cédrus, ámbra, mósusz

Yves Saint Laurent Libre EDP - fújósok
Ár: 1800Ft / 2700Ft / 4700Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: 3ml / 5ml / 10ml fújós frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után, postán maradó ajánlott levélként küldöm
Ajándék! Eredeti gyári illatminták
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Tarzicia
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: Budapest, fizetés: Lásd a leírásban
Phoenix19

2019. december 4.

Nagyon kiváncsi voltam rá, jobbat vártam. A levendulától tartottam, amiért a Mon Guerlain-t sem kedvelem. Félelmem beigazolódott. A levendulát, amit régen imádtam, már nem szeretem parfümben. Próbálják nőiesíteni, mivel alapvetően férfiparfümökben volt használatos jó sokáig. A nőiesítéshez bevetnek mindenféle fehérvirágokat, édesítik, finomítják, puhítják. De ezek a kombinációk nekem nem tetszenek. Nem gondolom annyira megosztó illatnak. Nem rossz ez, csak nem az én ízlésem. Ha valakin megérezném, eszembe sem jutna, hogy kellemetlen. Szerintem nem férfias, nem is édes, viszont nagyon Mon Guerlain-es és nem nekem találták ki. 3 csillag lett volna, de már nagyon kezdett zavarni, ahogy a levendula "besavanyodik" a vége felé. Semmi Cinema vagy Alien meg hasonló parfümöket nem idéz fel bennem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 4.

Fannnya

2019. november 29.

Látom, nagyon megosztó az illat... Én pedig a rajongók táborát erősítem. Ritkán találok olyan parfümöt, ami igazán megfog, de ezt nagyon megkedveltem. Szerintem nagyon nőies, de nem túl édes. Nem szeretem a vattacukros dolgokat, és bár vannak édes jegyei, mégsem émelyítő. Az üvege is kifejezetten tetszik, elegáns.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Tarzicia

2019. november 28.

Elég sokáig halogattam az alaposabb ismerkedést ezzel a parfümmel, olyan sok más felfedezni való illat akad, papírcsíkon meg amúgy se tetszett. Végül aztán bőrön se.
Érdekes. Ez a legpozitívabb jelző, ami eszembe jut róla. Éles jázmin + narancsvirág nyomasztóan tömör, édes alapon.
Az első félidőben egyértelműen férfiparfüm, utána menthetetlenül beédesedik, de megmarad az a harsány, hűvös, borotvahabos felhangja. Nekem sose jönnek be ezek az erőszakos, aromás "hibrid" (friss és egyben édes) illatok.
Megbolondult a világ, sziruposan édes, virágos parfümöket unisexnek cimkéznek (pl. Lancome Oud Bouquet), a nőknek szánt parfümök pedig vagy émelyítően vaníliásak, vagy férfiasak. Ehhez a nagy szabadossághoz (Libre) én azt hiszem túl konzervatív vagyok.
Utánanéztem az illatjegyeknek, és nem csodálom, hogy nem tetszik, mert egyiket se szeretem. Na jó, a fás jegyek tág fogalom, az még rendben van, a pézsma elmegy, de se a jázmint, se a narancsvirágot, se a levendulát, se a vaníliát, se az ámbrát nem szeretem...
Én többet a közelébe se megyek, de akinek tetszik, szívből kívánom, lelje örömét benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 28.

selgah

2019. november 27.

Pár hónapja Notinorol kaptam egy kis illatmintat a rendelésem mellé, szerelem lett első szaglásra. Vártam kicsit, hátha csupán fellángolás az egész. Végül beadtam a derekam - köszi black friday. A Libre-val egy időben szemezgettem (orrozgattam?) még a CH good girl-el, illetve a Paco Rabanne Olympea-val, idővel valószínű úgyis beszerzem őket is. A Libre-ben megtaláltam azt a fajta frissességet, ami ellensúlyozza kicsit az általam ugyancsak kedvelt LVEB/Alien/Black Opium vonalat, mégsem túl könnyed. Pont megfelelő, még így november végén is, bár szerintem inkább őszi/ tavaszi illat. Az enyhe maszkulin jelleg nekem személy szerint bejön, ugyanúgy ahogy a Nomade-nál is <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

bachmankrisztina

2019. november 27.

Először mikor a boltban illatoltam nekem sem tetszett... Aztán kqptam belőle egy fújást, és ízlelgettem, szagolgattam egész nap, és nagyon megtetszett, hogy van benne egy csavar, tetszik benne, hogy nem egy nagyon édes illat, hogy határozott nőies illat. Nekem nagyon bejött, úgyhogy be is ruháztam egyre. ✌🏻🥰

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 27.

Marcsi66

2019. november 25.

,Helyembe hoztak most egy mintát,bőrön nem tudom milyen,,,, Cinema nem az biztos,amit így kiszagoltam Lolita Lempicka Lolita út,amit imádok.,de kevésbé édes Csábító illat,nekem nagyon tetszik,nem mindenki bízik ebben az aromában,az már jól látszik a véleményekből,kicsit maszkulin,de férfiasság az fényévekre tőle.Olyan mintha régebbi jól bejáratott parfümöt teszteltem volna,,,4 csillag mert nem tudom még,mit produkálna bőrön.

UP:Teszt amit kaptam olyan Lolitásnak tűnt,de nem az, én is éreztem már hasonlót,különösen az eleje ismerős.Nem tudom h mikor vettem utoljára friss árút,ez viszont kellett.Kicsit komolyabb vibrálás,ha ez bejön ilyesmi...bőrön nekem nem annyira tartott,viszont a kabátomon 3 nap után is illatozik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 25.

Qwerty

2019. november 24.

Vessenek vadászkutyák közé továbbképzésre, de én ezt már szagoltam régebben valahol. Pont ezt a nyitányt és pont ezt a véget. Azóta is kutatok az emlékeim között és nem ugrik be, de végig annyira ismerős volt, hogy nem lehet messze a megoldás. Végletekig felpuhított levendula alakul át vaníliás borotvahabbá.
Egyébként meg nem rossz. Az eleje különösen kellemeske, de a borotvahabos lecsengés sem lesz igazán férfias a (nekem túl sok) vanília miatt. Lennének napok, amikor hányingert kapnék tőle, de alapvetően tudnám viselni. Mindenképp női illat, pasin elég langyi lenne.
Tartósságáról nem tudok mit mondani, órákon át igen erősen illatoztam tőle, de ez pont az az illat, ami nagyon könnyen megszokható. Az ember magán talán férfiasnak érzi, de mások nem érzik annak. Összességében az eredetiséggel vannak fenntartásaim, egyébként meg tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 24.

annamariav

2019. november 21.

Kaptam belőle mintát, na akkor teljesen beleszerettem,alig vártam hogy kijöjjön. Egyből meg is vettem és töretlen a szerelem. Imádom, nagyon különleges az illata és 1 nap után is érzem még magamon is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

floracska6

2019. november 18.

Az első Yves Saint Laurent illat ami nem "too much". Mondjuk tarthatna tovább az illata, kozepes a tartóssága. Nagyon frankó a pici levendulas lecsengese.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Dormir

2019. november 17.

Az első fél órában meg akartam venni. Lágyan napfényes, nőies, kifinomult, enyhén levendulás csoda. Aztán jött valami rossz élmény.... Elkezdett pasisodni rajtam, és előhozott egy valószínűleg kellemetlen emléket, mert már menekültem volna tőle. Önmagában nem lenne baj az enyhén férfias jegy, de nekem ez most nagyon nem ízlett. De üdvözlöm az ötletet, hogy végre nem cukorka, és tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 17.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Coumarin, Geraniol, Citronellol, Citral, Isoeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Farnesol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.