Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Notino-n 18 460 Ft-tól-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. szeptember 8.

Kiszerelés:   10 ml, 30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Notino, 18 460 Ft-tól

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: orientális-fougere

Fejjegyek: mandarin, levendula, feketeribizli, keserűnarancs

Szívjegyek: jázmin, levendula, narancsvirág

Alapjegyek: madagaszkári vanília, cédrus, ámbra, mósusz

Ár: 18 460 Ft-tól , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
Ár: 18000 , Eladó: Fanny20
Állapot: 2 fújás hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Yves Saint Laurent Libre EDP gyári minta eladó
Ár: 950 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Átvétel 1500 Ft fölött itt: Budapest (Köki vagy Határ út), alatta írj e-mail-t és megbeszéljük!, fizetés: Utánvéttel nem küldök semmit! Foxpost, posta vagy személyes átvétel. (Packeta és Easybox nem játszik!)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

angela88

2024. június 19.

Kellemes, édes illat, jó illatú elegáns parfüm. Mindössze ennyi számomra. Kifújáskor tömény édes mézes jellegű illatot érzek csak, a leszáradása tetszik inkább, ami kicsit lágyabb, kifinomultabb. Egynek jó, mert tényleg kellemes, de nekem hiányzik belőle valami plusz. Lehet a hűvösebb idő majd jót tesz neki, de ilyen árban többet várnék, ezért pontozom le őt inkább csak 3-asra. Nem tudom még, megtartom-e, mert egynek tényleg jó... Az Avon Maxima parfümére hasonlít szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 19.

Po19862215

2024. június 15.

Már 1 éve meg van.
Kis ,10ml kiszerelést vásároltam belőle Németországban.
Kétszer próbálkoztam vele,teljesen bele mászott az agyamba. Fúúú,nagyon sok. Erős.

Na,de ma nem tudtam mihez nyúlni, megakartam csak szagolni a szórófejnél, de semmi. Hát magamra fújtam.
Ebben a melegben valami isteni finom. Nagyon minimálisan kell vele bánni, mert sok lehet.
Sajnos nekem a narancsvirág fejfájást okoz...szúrós,ezért oda figyelek ,hogy hova és mennyit fújok ebből az illatból ,így tudunk szépnek működni együtt. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 15.

Már 1 éve meg van.
Kis ,10ml kiszerelést vásároltam belőle Németországban.

Missglamorazzi

2024. június 10.

2021: Az üvege nagyon elegáns, nőies, kifinomult. Az illatot is ugyanilyennek gondolom,viszont a levendula miatt kételkedtem benne, ez első kifújáskor markánsan érződik. Később viszont inkább édesebb, csábító illat lesz belőle.

Update: Kifújáskor a levendula nagyon erős. Férfi parfümökben kedvelem - Dior Sauvage pl nagy kedvenc, női parfümben kíváncsivá tett, és hogy rajtam hogy működik. A leszáradása meglepetés volt számomra, sokkal lágyabb és frissebb, mint elsőre gondoltam. Nálam a mandarin, narancsvirág marad a bőrömön, kis vaníliával és levendulával. Az üvege azonnal levett a lábamról, az illatot tesztelgetem - még . Most végül az Intense mellett döntöttem.

2023 szeptember Update: Meggyőzött, és a kedvencem lett, már jó ideje a kollekcióm része. Imádom viselni, magabiztosságot ad. Azt hittem a nyári melegben majd sok lesz, de kellemes és friss illatfelhőbe varázsol, idén a nyaraláson is csak ezt használtam, barátom is dícsérte rajtam :) Szóval ebben az évben lett igazán favorit, újra is rendeltembelőle 50 ml-t, mert el is használtam. :)

2024 június Update: Töretlenül a kedvenc parfümöm , minden nap érte nyúlok, többször újra vásároltam. Minden alkalomhoz illik, nekem nyáron a legnagyobb kedvencem, egyáltalán nem tartom erős, fullasztó parfümnek. Magamon nem is nagyon szoktam érezni, mások mégis dícsérik, ezért biztosan van egy lágy sillage. A legújabb üveg illat mintha gyengébb lenne, ezt más parfümöknél is megfigyeltem, hogy idővel romlik a minőség....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 10.

Colette221

2024. május 8.

Számomra ez egy nagyon irodabarát illat. Lágyan van jelen, nem fullasztó. A tartóssága sajnos nem a legjobb, emiatt csak négy csillagot adok neki.
A levendulát egyáltalán nem érzem magamon, meglepődtem mikor olvastam, hogy van benne. Szerencsére jó áron ki lehet fogni. Egy nagyobb akcióban vettem meg. A tartóssága miatt teljes áron biztosan nem vásárolnám meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 8.

Shenzi

2024. április 8.

Vele kezdtem az illatcsalád tesztelését.
Kellemes és megkapó ez a vaníliás, jázminos, már-már kissé nektáros édesség. Félni szoktam a jázmintól, mert hát néha kicsit pisi szagú... De itt finom, krémes összhang lép fel az illatjegyek között. Rajtam egyébként nulla levendula és nulla gyümölcs. Nagyon tetszik.
Azonban nem tudok szabadulni attól a gondolattól, hogy én ezt már kóstoltam. Pedig még nem. Aztán rájöttem, hogy alapvetően az a gond, hogy tucat. Semmi kiemelkedő, semmi különlegesség, és nem az édes jelleg miatt. Sok édes parfümöm van, amit ezer közül is felismernék, mert egyedi, jellegzetes. De ezek a mostani illatok, mint ha kifutószalagon jönnének, és mindegyik tök egyforma. Ezt sem ismerném fel, ha megérezném máson. Emlékszem, amikor először magamra fújtam az Alien Essence Absolue-t. Az a mámor, az az eufórikus érzés, az a boldogság...Döbbenetes, hogy egy illat mennyire el tudja varázsolni az ember érzékeit. Azóta ezt az érzést keresem más parfümökben is. Nyilván, nem ebben fogom megtalálni :D
Ettől függetlenül valószínű, hogy beszerzek egy minit, vagy egy üveges maradékot, mert tényleg finom.

Up:
Hülyeségeket beszéltem. Ez az illat isteni, egy teljes üveggel beszereztem. Még hogy nem lehet érezni a levendulát, ó, dehogyisnem! Csak nem jöttem rá, hogy ő a levendula, mert nem úgy kell elképzelni, mint a növény tiszta illatát. Valahogy teljesen más, és bizony illik ide. Olyan maszkulinná teszi, de nem úgy, mint ahogy a vetiver borotvahabossá válik rajtam más illatokban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 8.

Vele kezdtem az illatcsalád tesztelését.

Up:

Szilvuska07

2024. március 15.

Ő valóban egy tartós, nagyon finom illat. Tudom megosztó, sokak szerint kicsit férfias, szerintem sem való mindenkinek. Illat jegyeit külön külön is szeretem, együtt tökéletes kompozíció. Tudni kell viselni, hihetetlen önbizalmat ad😉 kicsit talán hangulat is kell hozzá, de télen nyáron szuper viselet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 15.

Chloeandhercat

2024. március 9.

Egy kis mintát próbáltam ki belőle, nagyon erőteljes, tömény illat, talán kicsit erőszakos is az én orromnak. Viszont nagyon tartós, nehezen tudtam eltávolítani magamról. Mindenképpen magabiztos, határozott nőkön tudom elképzelni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 9.

szutyika

2024. március 5.

Lehet, hogy az én készülékemben van a hiba, de nem valami tartós rajtam. Ruhán inkább. Finom illat, nekem kicsit a moschino toy-ra hajaz, ez egy kicsit édesebb. Azonban egy idő után rá lehet unni erre az illatra, mert nem túl izgalmas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 5.

Pancsi91

2024. február 15.

Kedvenc parfümöm,már legalább 3x vettem újra. Vigyázni kell vele mert elég erős illat,ha 2-nél többet fújok megfájdul tőle a fejem. Így legalább tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 15.

coccobacillus

2024. február 11.

Vicces, hogy pont erről nem írtam még véleményt, pedig minden másik parfüm, amit a parfüm-függőségem óta veszek, ehhez hasonlítom. Mérhetetlenül tartós (az én bőrömön legalábbis) és nagy sillage jellemzi. Édes, levendulás (nem ilyen gagyi, illóolajos, hanem maszkulin jelleggel van benne, nem zavaróan) illatbomba. Tavaly tavasz és nyár kedvenc illata, annyira imádom, hogy az államvizsgámon is csak ez tudott megnyugtatni, magabiztosságot ad és körbeölel egész nap. Édes illat, de nem a klasszikus módon, mivel picit férfias beütése van, tehát nem egy cukorka. Érdemes megillatozni, nekem szerelem illat, anyukám meg rosszul van tőle, szóval megosztó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 11.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Coumarin, Geraniol, Citronellol, Citral, Isoeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Farnesol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, Acid Violet 43
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.