Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Notino-n 18 460 Ft-tól-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. szeptember 8.

Kiszerelés:   10 ml, 30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Notino, 18 460 Ft-tól

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: orientális-fougere

Fejjegyek: mandarin, levendula, feketeribizli, keserűnarancs

Szívjegyek: jázmin, levendula, narancsvirág

Alapjegyek: madagaszkári vanília, cédrus, ámbra, mósusz

Ár: 18 460 Ft-tól , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
Ár: 2.000 Ft (5 ml); 3.900 Ft (10 ml) + postaköltség , Eladó: sanyi0629
Állapot: 5ml / 10ml fújós saját üvegből frissen fújva, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Miskolcon
Ár: 600 , Eladó: GuerlainInsolence
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel / GLS

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

eternity

2022. június 22.

update: 2022.06.22. Az előző véleményemet legszívesebben törölném. Mármint az illat továbbra is csodafinom, különleges-aromaterápiás és beédesedik rajtam, de a Yodeymás rettenetet messze kerülje aki az eredeti élményét akarja: az kiabálós, brutál szillázsú, de férfiassá válik az én bőrömön(másokén is-teszteltük.) A Fenzi Be free az új tippem dupe-okat illetőleg, hozza egyelőre a fincsi levendulás beédesedést. Rám nyugtatólag hat ez az illat, nyáron ez a leghűsítőbb számomra.
2021:Azoknak akik a tartósságára panaszkodnak próbálják ki a Yodeyma-Luxor-t. El fognak csodálkozni! Ugyanaz, a töredékéért. Nem, semmilyen részesedésem nincs benne, én csak használom, és el vagyok képedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. június 22.

crazy724

2022. június 4.

Vannak a nagyon átgondolt parfüm vásárlásaim és vannak az impulzus darabok. Ez egy impuluzus darab, nem érdekelt különösebben, de megszaglásztam és elvesztem. Nem is vaciáltaltam rajta, megrendeltem, és jött a csalódás. Pasiillatom volt, pont olyan, mint egy falka bulizni induló pasié. Télen, pont a leghidegebb időben próbáltam ki, és nagyon nem működött a bőrömön, aztán elkezdett melegedni az idő, és valami mámorítóvá vált, bár 25fok felett nekem kicsit sok. Nem tudom meghatározni, hogy az én bőrömön mi dominál, de kicsit édes, kicsit virágos, mély, érzéki különlegesség lesz. Bár téli darabnak szántam, de inkább tavaszi, őszi lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 4.

Lylien

2022. május 26.

Megmondom őszintén, az üvege tetszett meg először. A kifújt mintát hetekig hordoztam a táskámban és még a harmadik héten is lehetett érezni, aztán már nem is akartam tőle megválni és megvettem a teljes üveget.
Határozott, de finom illat, nem kell túlzásba esni vele, elég csak két fújás reggel. Már mások is megjegyezték, hogy milyen jó.
Nekem ez elég ahhoz, hogy kedvenccé avassak egy parfümöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 26.

Nekem ez elég ahhoz, hogy kedvenccé avassak egy parfümöt.

bleauwsy

2022. május 14.

Eleinte cukormassza émelyítő jellegben, majd rajtam nagyon férfiassá válik. :/ Tartóssága viszont kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 14.

fszabo84

2022. május 9.

A Hugo Boss Deep Red-je utan kerestem uj illatot, miutan azt kivontak a forgalombol es maceras lett a beszerzese.

Hosszu keresgeles kozben ezt kaptam ajandekba, es bevalt: mely, noies, intenziv illat, nem atlagos hetkoznapra valo - nos, en pont ezt keresem egy szamomra mindennapra hasznalatos illatban. :)

Kulonleges, kisse megoszto is, nem altalanos.

Ket fujas boven eleg, es egesz nap tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 9.

Kulonleges, kisse megoszto is, nem altalanos.

Ket fujas boven eleg, es egesz nap tart.

cintialaura

2022. május 7.

Isteni illata van, és a tartóssága is szuper, bőven kibír egy egész napot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 7.

Isteni illata van, és a tartóssága is szuper, bőven kibír egy egész napot.

FrBarbara

2022. május 5.

Egy magazinhoz járt termékmintaként. Szerelem volt első szaglásra:) Azonnal rendeltem is, azóta màr egy üveg el is fogyott. Imádom hogy nem tucat, még nap végén is érzem magamon illatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 5.

rbagmlak

Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín
2022. április 29.

Jónak jó, de tucat öregasszonyillat :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 29.

Jónak jó, de tucat öregasszonyillat :(

Penge

2022. április 9.

Nem, nagyon nem nekem való..:( Furcsa illat keveredések, amik nem harmonizálnak és még szúrós is ,nem kimondottan női vonalat ad ki a bőröm Ph-jával.
Update : Eltelt több ,mint 1 év újra elővettem a kis parfümöt. Kapott még 2 csillagot.Végre érzem a levendulát, bár kissé poros rajtam. Én az érzéki vaníliás,buja ilatokat kedvelem, de néha a hangulatomhoz az túl sok, ilyenkor kell egy másik illat-vonal, ami merőben más. Ez pont ilyen számomra. Elegáns ,meleg illat,kissé száraz, poros rajtam, ugyan akkor a háttérben ott bújkál egy meleg fás-levendulás jegy is. A szúrósság visszább szorul. Hangulatában inkább pedáns, visszafogaottság jellemzi. Férjemnek fura mód tetszik, nagyon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 9.

ohkornelia

2022. április 4.

Magabiztosságot adó, karakteres, rajtam nagyon mély illat. Nálam a maszkulin jegyek egyáltalán nem jönnek ki, leginkább nehezebb, édesebb, vaníliás-levendulás leszáradásában virágos. Szépen szelídül az órák alatt, nagyon tartós. Mindig meglepődöm, ha kabátomra, kendőmre kerül, néhány nappal később viseléskor megcsap és elképesztően fincsi. Nem javasolnám vakvásárlásra, viszont akinek bejön, annak szerintem nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 4.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Coumarin, Geraniol, Citronellol, Citral, Isoeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Farnesol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.