Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, Módosítva: 2021. március 22.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2021.

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: levendula, mandarin, bergamot

Szívjegyek: narancsvirág, jázmin tea, jázmin

Alapjegyek: vanília, mósusz, ámbra

Fújós: Yves Saint Laurent Libre EDT
Ár: 2.000/3.600 Ft + szállítás , Eladó: Asianlover
Állapot: 5/10 ml-es műanyag fùjòs, Helyszín: --, fizetés: átutalást követőően küldöm (személyes átvételt nem tudok vállalni)
Yves Saint Laurent Libre EDT fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

mafalda

2021. május 5.

Szerintem sokkal kellemesebb mint az edp verzió. Egy lágyabb viselhetőbb formája. Hétköznapra ideális, nem tolakodó futkorászós, senkit nem "piszkáló" illatocska.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 5.

laracroft

2021. május 5.

Asianlover, maximálisan egyetértek! Az anyaillat engem is büntetett rendesen a karcos férfiasságával, az Intense verziót imádtam a meleg vaníliájával, az EDT pedig a vanília nélküli könnyebben emészthető, nőiesebb verziója az eredetinek. Rajtam szerencsére a háttérben marad a levendula, mert én sem szeretem, a molyirtó, mint asszociáció, azonnal bezavar. Itt viszont egy friss, tavaszias, zöldes-virágos, teásan kesernyés illattal van dolgunk, amit én simán el tudok képzelni fiatalabb korosztályon is. Szerintem korrekt módon összerakták, ennek kellett volna az eredetinek lennie - ráadásul EDT létére a hatósugár és tartósság is brutális. Megadom neki az öt csillagot, mert a maga nemében nagyon jó kis parfüm lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 5.

Asianlover

2021. április 19.

"Like a light transparent version of the original plus tea.""Light, fresh and beautiful. Easy to wear. My favourite Libre." Ilyesmiket olvastam róla Fragranticán és teljesen egyetértek.
Az anyaillattal engem sajnos vallatni lehet, igazán távol áll az ízlésemtől. Az Intense verzió már sokkal elfogadhatóbb, nőiesebb volt a számomra is, de azt sem szívesen hordanám. Ennél a harmadik verziónál, széles mosoly mellett az volt az első gondolatom, hogy na, igen, egyre közelebb kerül hozzám ez a család. Friss, dinamikus tavaszi illat, amit egy szikrázóan napsütéses napon nagyon el tudok képzelni a 30+-os korosztályon. Jóval könnyedebb, mint az anyaillat, egyértelműen női, semmiképpen sem sorolnám a férfi polcokra. Meg van benne a tipikus fanyar levendula, de akad benne bőven jázmin és az első percekben tea is. Sajnálom, hogy rajtam a tea nem tart ki tovább, mert ez a legkellemesebb része az illatnak. Energikus, karakán illat, de mivel ez a fanyar levendula engem még mindig sírba tesz, így egy 4-est adok rá. Tartósság kb. 6 óra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 19.