Yves Saint Laurent

Ár:   22 490 Ft, 31 900 Ft és 40 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Notino-n 20 180 Ft-tól-ért megnézem

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. október 29.

Ár:   22 490 Ft, 31 900 Ft és 40 700 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Notino, 20 180 Ft-tól

Megjelenés éve: 2020

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: mandarin, bergamott, francia levendula

Szívjegyek: levendula, arab jázmin,  orchidea, narancsvirág

Alapjegyek: vanília, vetiver, borostyán tonka

Ár: 20 180 Ft-tól , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
Elcserélném 10 ml Libre Intense Edp fujcimat Libre Edpre
Ár: Csere , Eladó: Melani79
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: postán maradóra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

eheiszki

2022. április 2.

Tényleg van benne Armani Code Cashmere.. mondjuk azt se szerettem bár nagyon jól komponált illat volt.
A Libre Intense rajtam Code Cashmere + Libre --> Fás vaníliás, levendulás férfi aftershave, ami megjegyzem nem baj ugyanis bőrfüggő de tudom hogy vannak akiken ez a kategória gyönyörűen muzsikál.
Valószínűleg a levendula és vetiver kombó már túl markáns nekem, nekem akinek amúgy több uniszex darabom is van (Alambar, This is Us, Remi Patchouli, By the Fireplace, Club Black stb.) és a levendulás parfümöket is bírom (Mon Guerlain, és több flankere, Lavendes Trianon).
Rajtam olyan mértékig maszkulin, hogy ha üvegesem lenne, már a Bátyámnál landolt volna.
A leszáradása jó édes, itt már inkább tetszik mint nem. A vanília szépen tartja magát, nem lesz szintetikus se cukros. A levendula nem lesz dunnyadt, nyanyás. Mély illat ez, és kívánja hogy tudják viselni. Nem bekuckózós, és korosztály szerint is, 30 alatt is csak annak ajánlom aki tartással tud vonulni az utcát, mindegy hogy magassarkúban vagy vans sliponban teszi ezt.
Nagyon tartós, nagy szillázsú, egyedi illat lehet azokon akiken működik. Megy a max pont annak ellenére hogy nekem nem adja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 2.

noemi1990

2022. április 1.

Jajj de örülök, végre megtaláltam a tökéletes hideg idős parfümöt!! :)) Sokáig kerestem és számos parfümöt kipróbáltam már, de mindben volt valami alap zavaró tényező. A Libre Intense-nek szuper finom illata van, igazi francia, meleg, szerintem szexi is egy kissé és csodálatosan körülölel. Semmilyen zavaró jegy sincs benne, egyszerűen tökéletes az összhatása! Nagyon örülök, hogy rátaláltam, mert a sima Libre abszolút nem jön be, és valószínűleg ezt sem vettem volna le a polcról kipróbálni, ha nem érzem meg egy hölgyön és kérdezek rá, hogy mit visel. :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 1.

Lenaeri

2022. március 27.

Jujj, csak rajtam hasonlít ennyire Givenchy L'interdit-jére? Azzal a különbséggel, hogy ettől nem fordul fel a gyomrom. Pedig előbb említettet a világ legszexibb illatának gondolom (férfiak is), de sajna nem tudom hordani, egyik változatát sem
Viszont ő!!!! Őt tudom hordani. Szerencsére hiányzik belőle az a valami, ami a másikban zavart

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 27.

veci

2022. március 11.

Ez lesz az én Libre-m. Egyszer kutyafuttában fújtam magamra egy boltban, nem is néztem meg rendesen, hogy melyik üveget kaptam fel. Aztán egy hete próbáltam az eredetit, és meglepetten szagolgattam magam, hogy sehol sem találom azt a finom meleg illatot, amibe beleszerettem. Ma összehasonlítottam magamon mindkettőt, és most már tudom, hogy ő volt az, aki megragadott :) Rajtam ez egy csodás, tartós, fűszeres vanília. Nem szeretem az édes parfümöket, számomra a vanília ebben a formában fogyasztható igazán. Én hétköznapinak mondanám, egy fekete, elegáns, kötött pulóveres outfit jut eszembe róla, de el tudom képzelni egy alkalomra is. Már el is kezdek gyűjteni őszre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 11.

Rhodesian Ridgeback

2021. december 23.

Az egyik kolléganőm, aki indult a 2018-as Miss Hungary-n (tényleg szép és semmi nem mű rajta és semmije nincs megcsináltatva) ezt a parfümöt használja. Elárulta, mert újabban nem csak mindenki őt csodálja, hanem még szaglásszák is. Meg tudom érteni. A női illatokhoz nem értek. Legtöbbje annyira egyforma (émelyítően édes), de szerintem ez kellemes, nőies és fiatalos illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 23.

Missglamorazzi

2021. november 3.

Következő alkalommal jön velem haza! Őszre el sem tudok jobbat képzelni - ilyenkor már úgy hiányzik egy cozy illat, ami édes nem émelyítő,nem fejfájós nem vattacukorbmba. Megéri többször megszaglászni, ismerkedni vele, bőrön is kipróbálni. Először néhány hónappal ezelőtt papírcsíkon egyáltalán nem tetszett, nem is értettem a népszerűségét. Pár napja pedig fújtam a csuklómra, és egész nap szimatoltam. Az sima Libre egy friss szellőssebb illatra szárad le, ez pedig egy imádnivaló különleges őszi finomságra. Modern, stílusos, belevaló, boss lady illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 3.

mkdorina

2021. október 6.

Az anyaillatot nem ismerem, csak kíváncsiságból a reklám hatására próbáltam egy fújást a csuklómra az Intense-ből. Első benyomás: Huhh…ez nem hétköznapi. Édes, fűszeres, de mégis annyira összetett, hogy nem tudom semmihez sem hasonlítani.
Eltelt jónéhány hónap és nem tudtam kiverni a fejemből. Nagyon ritkán áldozok drágább parfümre, ha veszek akkor olyan legyen, amit kincsként őrzök és valóban én vagyok. Na ez pont ilyen. Annyira sokszínű, van hogy fásabbnak, fűszeresebbnek érzem, később pedig gyümölcsösnek, frissnek. Nem vagyok parfümszakértő, de ez egy igazi “kaméleon” illat persze jó értelemben véve, sokszor még én is meglepődök rajta, mi ez a finomság. :D
Remélem nem fogják kivonni a forgalomból, mint a Givenchy ange ou demon 2009-es változatát, mert ennek is legalább akkora rajongója lettem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 6.

katacsader

2021. szeptember 28.

A sima rajtam nagyon nem működik de ezt imádom. Nagyon tartós rajtam és nagyon szexi illat. Különleges, sokat dicsérik. Gyönyörű az üvege is. Borsos az ára de nagyon megéri. ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

Bunnylove92

2021. szeptember 27.

Hűűűű....mennyei....egy kicsit vaníliás, egy kicsit maszkulin...látszik, hogy már közel az a 30... :) Kezdem kinőni a LVEB illatvilágot, valami hasonlóra vágytam, gondoltam teszek egy próbát YSL háza táján, ez az első parfüm ami tőlük tetszik. Akik nincsenek oda a vaníliáért nekik a sima Libre-t ajánlom. Ezért az árért egy kicsit lehetne tartósabb is, de neki elnézem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

cattitude

2021. augusztus 31.

sajna nekem nem jött be, a maszkulin vonal, ami annyira tetszett a sima Libre-ben, szinte teljesen eltűnt - felfújáskor érezni egy leheletnyi levendulát meg citrusos akkordot, de ezek rajtam viszonylag gyorsan eltűntek, helyettük van vanília meg tonka dögivel, mintha ne lenne amúgy száz másik vaníliás-tonkás-cukros illat bármelyik parfümériában. amúgy tartós, jó szillázsa van, télen biztos jól el lehet fújkálni, én biztos nem fogom, de kétlem, hogy ez meghat bárkit is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Coumarin, Geraniol, Citronellol, Citral, Isoeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Farnesol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.