Yves Saint Laurent

Ár:   22 490 Ft, 31 900 Ft és 40 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. október 29.

Ár:   22 490 Ft, 31 900 Ft és 40 700 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2020

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: mandarin, bergamott, francia levendula

Szívjegyek: levendula, arab jázmin,  orchidea, narancsvirág

Alapjegyek: vanília, vetiver, borostyán tonka

Keresem Yves Saint Laurent Libre Intense Eau de Parfum Intense
Ár: Meg sz. , Eladó: Lina6
Állapot: Fujos, Helyszín: St, fizetés: Banki ut

széva

2020. november 21.

Rászántam magam,hogy írjak neki pár sort. Csak pár napja használom és bevallom eleinte semmit nem mondott nekem,bár az anya illatot is birtoklom és hűvös időben szeretem is. YSL illatai igazi minőségi illatok nekem. Így nem adtam fel vártam,hogy megérinti a lelkemet is. Boszorkányosan varázslatos a hangulat ami vele jár és valahogy alig várom,hogy magamra fújhassam. Igaz semmi különös nincs benne de ettől olyan nagyon szép,hogy még is különleges. Nem katyvaszos nem émelyítő nem férfias. Olyan mint azok a nők akik nem akarnak kitűnni a többi nő közül nem tesznek szilikont semelyik testrészükbe nem viselnek 12 cm sarkú cipőt és a legújabb divatú göncöket,de ha megjelennek valahol még is figyelnek rájuk. Ezek az érzéseim az illattal kapcsolatban. Nagyon örülök neki,hogy YSL nem állt be a sorba!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 21.

floracska6

2020. november 20.

Hat meg kell mondjam eddig röhögtem a markomban a ferfi parfümös kommenteken az anyaillatot illetően, rajtam ugyanis sosem jott elo semmi ilyesmi mikor viseltem a Libret, csak a noies levendulas vonal. Ezutan kivancsi voltam mit tartogat számomra ez a kiadas.
Hat azt kell mondjam benyujtotta az Intense a szamlat, 10 perc utan nezegettem korbe a Sparban melyik pasi van befujva ezzel a finom parfummel, miutan rajottem hogy a csuklomrol jon az illat. Ennek ellenere tetszik ez is, kb 1 óra mulva kezd hasonlítani az anyaillatra.

Eddig az anyaillat nyert nalam, de meg próbálgatom es ha lentebb megy az ára lehet beruhazok rá is.

Update: Kipróbáltam még egyszer de nekem uncsi, biztonsági játékos az anyaillathoz képest. Szóval maradok a sima Librénél <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

googles

2020. november 11.

A Libre eredeti verziojat megvettem es egeszen kedvelem (bar sajnos nem bizonyult oriasi telitalalatnak nalam).
Ez sajnos nekem borzasztoan nem jon be, epp hogy el tudom viselni par percig es mosnam le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 11.

Marcsi66

2020. november 11.

Már az anyaillat is lenyűgözött,hiánypótló alkotás jegyében született,és a folytatás ugyanebben tündököl, "Azonnal kell,nem érdekel mennyi az ára,ezt most akarom " ez az érzés benne van szerintem Vastagabb,sűrűbb illat,mint az elődje,édesebb puhább ,és a fűszerekből is több jutott, Abszolút nőiesség ,gyönyörű kivitelezés,,,lehet alkalmi,bátrabbak nappalra is bevethetik,extrán illatozik ,hatósugara is bőséges, Nagyon tetszik!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 11.

Lencseee

2020. november 7.

Mar az anyaillatot is kulonlegesnek tartottam, azonban az rajtam maszkulin illat volt. Na, de ebbe eppen annyi tonka kerult, ami az en borommel mar nagyon-nagyon jo kemiaban van. Megvettem, szeretem. Huvos idore el is hasznalom. Nalam telitalalat. Tartossaga kituno. Olyan regen fedeztem mar fel ilyen gyongyszemet, ugy orulok, hogy van valami uj is a kedvenc illataim kozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 7.

Kodi

2020. november 4.

Az anyaillatot a 2019. év és talán az utóbbi időszak legjobban sikerült, legeredetibb mainstream parfümének tartom, ezt leszögezném. Gyanítom a járvány gazdasági utórengései miatt jó darabig nem dobnak majd ilyesmit a piacra. A Libre tartóssága is kiváló, alig kell belőle, nekem például 2 fújás is elég, szépen elosztva, a szokásos 5 fújás már agykárosító. Ezek után nagyon kíváncsi voltam az Intense verzióra, bár a lelkem mélyén tudtam, hogy az eredetit nem fogja felülmúlni… és valóban. Egyértelműen Libre DNS, hiányzó fricskákkal (sajnos pont azok hiányoznak, amik tetszenek a nagy elődben) több vaníliával. Hát így ebben a formában kissé kiheréltnek tűnik szó se róla, bár talán még így is több összetevős, mint a polcokon található egyéb trendparfümök. Annak tudnám ajánlani, akinek esetleg az anyaillat volt túl intenzív, de tetszett az alapkoncepció, így nevével ellentétben lehet, hogy éppen az intense lesz viselhető számára. De neki is azt ajánlanám, hogy inkább tanulja meg adagolni a Libre-t, jobban jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 4.

DianeLockhart

2020. október 19.

Nekem nagyon tetszik. Hangulatában, üzenetében - nem feltétlenül illatában - a Dior Addictra emlékeztet, mert méltóságteljes, erős, definiált illat. Szerintem kár lenne ezt hétköznapokra elkoptatni, inkább egy igazi alkalmi/esti illat lehet. Az anyaillatot is szeretem, az nekem nappalra komfortos, estére, alkalomra kicsit kevés, így szuperül kiegészítik egymást. Tartóssága az én bőrőmön kifejezetten jó, hatósugara nagy, nem kell sokat fújni belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

racheldawes

2020. október 19.

Mintaként kaptam a Douglas webshopján történő rendelésem mellé. Szerintem még nem találkoztam ilyen parfümmel, amely esetében ennyire nem tudtam eldönteni, hogy tetszik-e vagy sem... Mikor először megcsapta az illata az orromat, még tetszett, a pacsulis, szúrós, maszkulin jellege ellenére, mert kiéreztem belőle a lágyabb, virágos jegyeket, sőt, azon is elgondolkoztam, hogy megveszem "normál" kiszerelésben, pedig én ezeket az illatokat egyértelműen az idősebb korosztály képviselőihez társítom. Viszont a befújást követő 1 órában meglehetősen töménnyé, fullasztóvá vált rajtam, még a lemosásán is elgondolkoztam. Ezután azonban lecsitult, és a bőröm közelében már nem a szúrós vanília, hanem inkább a virágok váltak hangsúlyosabbá és már nem fulladoztam tőle... Egy biztos, nem fogom megvenni, összességében nem éreztem magaménak, túl tolakodó hozzám, illetve szerintem ez inkább a 40-45 év feletti hölgyek illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

haszi79

2020. október 19.

Az Alien-re hasonlít, ezen felül vaníliás. Az anyaillat jobban tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

Az Alien-re hasonlít, ezen felül vaníliás. Az anyaillat jobban tetszik.

silence

2020. október 14.

Mivel az anyaillatot nagyon szeretem (már a második 90 ml-es üveggel fogyasztom), így kíváncsian vártam ezt az Intense-t, és rendeltem is belőle egy 30 ml-s üvegcsével.
A névválasztás hűen tükrözi az illatot. Szerintem is nagyon hasonlít az anyaillatra, csak intenzívebb és édesebb. Mintha fűszeresebb lenne és kicsit több lenne benne a vanília. Kis füstösséget is felfedezek benne.
Ez is egész napos tartóssággal bír, mint az anyukája.
Nekem valamiért mégis a sima Libre marad a kedvenc, a jól sikerült anyaillat után nem igazán tudtak újat mutatni.... ebből a szempontból nekem picit csalódás, azt hittem egy picit több csavar lesz benne.
Persze megérdemli mindenképp ő is az 5 csillagot, nagy sikere lehet neki is.
Fogadjunk jövőre jön majd a Libre Légère, vagy más újabb flanker, ahogy a felkapott, kelendő parfümöktől megszokhattuk az utóbbi években.
Ez az Intense még finom, egy flanker elfér... de itt kéne megállni! Én biztos nem rontanám el az anyaillat egyedi sokszínűségét további bonyolítással és több flankerrel!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 14.

Ez is egész napos tartóssággal bír, mint az anyukája.
Persze megérdemli mindenképp ő is az 5 csillagot, nagy sikere lehet neki is.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Coumarin, Geraniol, Citronellol, Citral, Isoeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Farnesol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.