Yves Saint Laurent

Ár:   25 900 Ft és 35 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2017. május 19.

Ár:   25 900 Ft és 35 600 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamot, zöld tea, ribizli levél, neroli,

Szívjegyek: jázmin, frézia, rózsa, narancs virág,

Alapjegyek: vanília, tonka bab, szantálfa, fás jegyek.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Torpece

2024. április 24.

Ő a legfrissebb és egyben legkevésbé tartós illat az edp és a L'elixir hármasából. A másik kettőből teljesen hiányoznak a virágok és a gyümölcsös zamat, amit ebbe az illatba mind beletettek. Sajnos ez az illat sem kapható már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. április 24.

Lenaeri

2022. március 24.

Ma érzekezett meg ez a csoda. Ismeretlenül rendeltem.
Az első gondolatom az volt, hogy nem kislányoknak való, komolyabb illat. A második, hogy nagyon emlékeztet valamire. Aztán beugrott. Guerlain l'instant magic. Tudom, hogy nincs benne mandula, de én mégis határozottan érzem.
Rajtam pùderes. Imádom az ilyen jellegű illatokat. Következő beruházásom az alapillat lesz.

Gyerekkorom Barbie baba illata ❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 24.

Ma érzekezett meg ez a csoda. Ismeretlenül rendeltem.

Gyerekkorom Barbie baba illata ❤️

BDG33

Korcsoport: >54
2021. január 1.

Nagyon rég szemeztem vele, végre egy kedves KM-es partnertől hozzájutottam pár napja. A "dámának", az L'Elixirnek régen boldog tulajdonosa vagyok és alkalmanként örömmel viselem (csak alkalmanként, mert egyre nehezebben és drágábban lehet beszerezni). Az L'Eclat nagyon hasonló illat, meleg, puha, vaniliás bújósság, de van benne valami friss és könnyedebb tónus is, amitől melegebb időben is hordható szerintem. Tartóssága gyengébb az L'Elixirnél, de ugye ez EDT, így nem róható fel neki. Nálam ezzel együtt 5 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. január 1.

Tuci

2018. november 29.

Nagyon szeretem, a kedvenc őszi-téli illatom. Ebben a hidegben még jobban esik magamra fújni. Reggel befújom magam, és néha még az esti edzés után is érezni, nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

nyuszo

2018. június 5.

Az összes Manifestot imádom.... kifinomult, elegáns, édes, simulékony. Mivel el lettek könyvelve téli illatnak, ezért én akkor végig próbáltam mindet, és a L'Eclat és Manifesto nekem kevésnek bizonyult, ezért az elixírt vettem meg. Isteni!!! Ma újra próbáltam őket, és meg kell mondjam, a 20-30 fok igencsak jót tesz nekik! Egy fújás, és pár perc múlva csodásan belesimulnak a bőrbe... nagyon kellemes viselni őket. Édes-krémes illatok. A L'Eclatban határozottan kiérződik a zöld tea, és a narancsvirág, mielőtt a vanília és a tonkabab előtérbe kerül. Ezért szerintem ez egy kicsit frissebb, tavasszal-nyáron is könnyebben viselhető változat....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 5.

karaibrahimgil

2018. április 26.

Közel 5 éve vágyom egy YSL Manifestora, de mivel a férjem vattacukorillatnak nevezte, így lebeszéltem magam róla. Túl a harmadik x-en és egy közös gyereken már nem érdekel a beszólás, így pár napja elcseréltem a férjemnek tetsző Dior J'Adore Absolut erre... És nem bántam meg. Aki szereti az édes, tartós, kicsit nehezebb és különleges illatokat, annak érdemes kipróbálnia, de aki a friss vagy orientális parfümöket kedveli, az nagy ívben kerülje el. (Habár hozzáteszem, hogy hiába tartozom az előbbi kategóriába, a mellkas környékének befújását inkább kerülöm én is, mert ott egészen fullasztóan hathat. Egy-egy fújás a csuklókra elegendő egész napra.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

Barbine

2018. március 15.

Nekem "sok " , nem jön be. Akit érdekel, pár fújás hiányzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 15.

Nekem "sok " , nem jön be. Akit érdekel, pár fújás hiányzik.

kvin

2018. február 17.

Nagyon emlékeztet egy másik illatra - és mivel nem tudom melyikre, nem túl maradandó, egyedi -, ez már elmond valamit. Papíron minden megvan benne, ami finom lehet, de valahogy mégsem érint meg, egyszerűen tucat illattá válik (a jobb fajtából, de mégis). Nem egyedi, a kezdet hamar elmúlik és a lecsengést is éreztük már valahol... érte nem ugranék a kútba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

Evee88

2017. december 20.

Nagyon szeretem!!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 20.

Nagyon szeretem!!:)

googles

2017. október 13.

Finom, finom, de valamiért a Manifesto megkapó jellege ebben mintha nem lenne már meg. Még gondolkodom rajta, mennyire szeretem vajon, egyelőre négyes. Finom, hordható, különleges és jól eltalált illat, de nem a teljes tökély.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 13.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.