Yves Saint Laurent

Ár:   25 900 Ft és 35 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2017. május 19.

Ár:   25 900 Ft és 35 600 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamot, zöld tea, ribizli levél, neroli,

Szívjegyek: jázmin, frézia, rózsa, narancs virág,

Alapjegyek: vanília, tonka bab, szantálfa, fás jegyek.

2000 ft ☀️Yves Saint Laurent Manifesto L’Eclat EDT
Ár: 2000 ft +pk , Eladó: malacka222
Állapot: 10 ml frissen fújva , Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Előre utalás után postázom

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

BDG33

Korcsoport: >54
2021. január 1.

Nagyon rég szemeztem vele, végre egy kedves KM-es partnertől hozzájutottam pár napja. A "dámának", az L'Elixirnek régen boldog tulajdonosa vagyok és alkalmanként örömmel viselem (csak alkalmanként, mert egyre nehezebben és drágábban lehet beszerezni). Az L'Eclat nagyon hasonló illat, meleg, puha, vaniliás bújósság, de van benne valami friss és könnyedebb tónus is, amitől melegebb időben is hordható szerintem. Tartóssága gyengébb az L'Elixirnél, de ugye ez EDT, így nem róható fel neki. Nálam ezzel együtt 5 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. január 1.

Phoenix19

2019. október 6.

Jó pár éve elhasználtam egy kisebb mennyiséget, majd most nem rég újra vettem, nem édes vaníliás illatot keresvén. Azonban úgy érzem túl kevésnek bizonyul. Sokkal erőteljesebb vaníliára vágytam, amit az Addict-ban meg is találtam. A LEclat-ben érezhető nagyon a feketeribiszke levelének zöldessége, ami egy igazán különleges hangulatot varázsol. Nem engedi az illatot beédesedni. A Manifesto-k közül szerintem a legjobb, a többi nagyon édes nekem. Aki visszafogottabb, krémes, puha, nem túl édes vaníliára vágyik, kitűnő választás lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 6.

Tuci

2018. november 29.

Nagyon szeretem, a kedvenc őszi-téli illatom. Ebben a hidegben még jobban esik magamra fújni. Reggel befújom magam, és néha még az esti edzés után is érezni, nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

nyuszo

2018. június 5.

Az összes Manifestot imádom.... kifinomult, elegáns, édes, simulékony. Mivel el lettek könyvelve téli illatnak, ezért én akkor végig próbáltam mindet, és a L'Eclat és Manifesto nekem kevésnek bizonyult, ezért az elixírt vettem meg. Isteni!!! Ma újra próbáltam őket, és meg kell mondjam, a 20-30 fok igencsak jót tesz nekik! Egy fújás, és pár perc múlva csodásan belesimulnak a bőrbe... nagyon kellemes viselni őket. Édes-krémes illatok. A L'Eclatban határozottan kiérződik a zöld tea, és a narancsvirág, mielőtt a vanília és a tonkabab előtérbe kerül. Ezért szerintem ez egy kicsit frissebb, tavasszal-nyáron is könnyebben viselhető változat....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 5.

karaibrahimgil

2018. április 26.

Közel 5 éve vágyom egy YSL Manifestora, de mivel a férjem vattacukorillatnak nevezte, így lebeszéltem magam róla. Túl a harmadik x-en és egy közös gyereken már nem érdekel a beszólás, így pár napja elcseréltem a férjemnek tetsző Dior J'Adore Absolut erre... És nem bántam meg. Aki szereti az édes, tartós, kicsit nehezebb és különleges illatokat, annak érdemes kipróbálnia, de aki a friss vagy orientális parfümöket kedveli, az nagy ívben kerülje el. (Habár hozzáteszem, hogy hiába tartozom az előbbi kategóriába, a mellkas környékének befújását inkább kerülöm én is, mert ott egészen fullasztóan hathat. Egy-egy fújás a csuklókra elegendő egész napra.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

Barbine

2018. március 15.

Nekem "sok " , nem jön be. Akit érdekel, pár fújás hiányzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 15.

Nekem "sok " , nem jön be. Akit érdekel, pár fújás hiányzik.

kvin

2018. február 17.

Nagyon emlékeztet egy másik illatra - és mivel nem tudom melyikre, nem túl maradandó, egyedi -, ez már elmond valamit. Papíron minden megvan benne, ami finom lehet, de valahogy mégsem érint meg, egyszerűen tucat illattá válik (a jobb fajtából, de mégis). Nem egyedi, a kezdet hamar elmúlik és a lecsengést is éreztük már valahol... érte nem ugranék a kútba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

Evee88

2017. december 20.

Nagyon szeretem!!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Nagyon szeretem!!:)

googles

2017. október 13.

Finom, finom, de valamiért a Manifesto megkapó jellege ebben mintha nem lenne már meg. Még gondolkodom rajta, mennyire szeretem vajon, egyelőre négyes. Finom, hordható, különleges és jól eltalált illat, de nem a teljes tökély.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 13.

HimicsZsani

2017. augusztus 13.

Egy szó: imádom, nagy kedvencem ez a parfüm, persze ízlések és pofonok, de nekem a nőiesség egyik megtestesítője, régóta használom. Nagyon tartós illat. Párom is oda van tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)