Yves Saint Laurent

Ár:   26 390 Ft és 34 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diesel22, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2021. szeptember 27.

Ár:   26 390 Ft és 34 490 Ft

Szív: tubarózsa, heliotróp, jázmin

Alap: vanília, kasmír, ambroxan

Torpece

2024. április 24.

Elképzelni nem tudom, miért kellett megszüntetni ezt az illatot is? A legcsodálatosabb az összes Manifesto flanker közül, nekem a kedvencem! Még úgymond last minute sikerült beszereznem egy üveggel, mielőtt végleg süllyesztőbe helyezték. Édes-púderes, nem émelyítő illat, egyszerűen csodás. Tartóssága egész napos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. április 24.

Blackxentric

2024. február 10.

Igazi ünnepi illat számomra, nagyon finom komplex illat. Tartóssága is nagyon jó. Sajnálom hogy elfogyott a fújósom belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 10.

Pegiszu

2022. december 15.

Édes,vaníliás-jázminos csoda! Tömény illat, kevés is elég belőle. Alapvetően téli illat szerintem,bár én nyári estéken is szívesen használom alkalomra.Valamiért eltűnt a polcokról, ezért féltve őrzöm a sajátomat, és csak ritkán használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 15.

Parfuwoman

2022. szeptember 19.

A mi történetünk elég különleges… 😊
Tesómnak volt meg ő,sőt,még mindig használja. Ajánlgatta nekem is és mivel olvastam,hogy már nem gyártják,lecsaptam itt egy példányra gyorsan.
Eltelt másfél év,elhanyagoltam és feltettem eladásra.
El is kelt könnyedén ,hiszen már nem olyan könnyű beszerezni.
Végül-most már azt mondom,szerencsére-visszatalált hozzám és kifejezetten örülök neki❤️❤️. Elfoglalta megbecsült helyét a Safanad,Alien essence absolu és az Hypnotique Poison edt,mint örök téli kedvencek mellett.
Elegáns ,beburkolózós,meleg,kifinomultan édes illat. Nagyon olajos,tartós,csillog a bőröm,ahol felfújtam.
Öröm és ünnep lesz viselni,hiszen különleges ,de mégis könnyedén viselhető illat. Elegáns,de laza ruhával is el tudom képzelni,abszolút nem egy dámás illat.
Szégyen,hogy nem gyártják,nem is értem…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. szeptember 19.

A mi történetünk elég különleges… 😊
Eltelt másfél év,elhanyagoltam és feltettem eladásra.
El is kelt könnyedén ,hiszen már nem olyan könnyű beszerezni.
Szégyen,hogy nem gyártják,nem is értem…

bobherceg80

2022. szeptember 3.

Ez tipikusan az a parfüm,aminek kell a hűvösebb idő. Pár éve valamikor 25 fok fölött magamra fújtam, túl pasisnak,bőrösnek,meg fojtogatónak éreztem,és méltatlanul kritizáltam szegényt. Most ebben a hirtelen őszben újra használni kezdtem, egy kis üveggel van belőle. Megvéd, körülölel, megnyugtat...Jó lesz így ősszel és télen. Bárcsak gyártanák még!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 3.

drbrk

2021. április 23.

igen, ő egy olyan illat, amit én pl randira, vagy valami nagyon dögös bundás szetthez szoktam fújni, erre az illatra biztosan igaz, hogy tudni kell viselni. Van egy ismerősöm, ő is ezt a parfümöt használja, és meg vagyok rökönyödve amikor egy melegítőhöz is ezt a parfümöt viseli.
Abszolút dominál benne a vanília, és lerobbanthatatlan illat, annyira tartós. Én imádom, de az biztos, hogy figyelni kell a mennyiségre mert erőteljes illat. Melegebb időben még nem próbáltam, de hidegebb időben csodálatos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 23.

Yeticica

2020. december 4.

Up: 180 fok ide, 180 fok oda...
A legkedvesebb alapillatomma nőtte ki magát ez a csoda, kora őszi időben csak a levegőbe fújok és atsetalok benne, most viszont már simán magamra is jöhet, hogy beburkoljon az édes, melengető pihepuhaságával.
Nem érzem már nehézbombazonak, de tény, hogy figyelemfelkeltő illat. Csodás, mint az üvege is!
Rajtam szinte az elejétől ott duruzsol a kasmír és a vanilia, ebbe eleinte bekoszon a mnadarin (nagyon jellegzetes ez a Manifesto féle mandarin-vanilia kombó), aztán jön a tubarózsa, de nem az a durva rágós, vagy esetleg kellemetlen túl érett verzió, hanem tökéletes, teljes virágában.
Csodás mainstream illat, és ő nálam kiállta az idő próbáját, ami hatalmas dolog, tekintve ,hogy olyan vagyok, mint egy szédült lepke, amelyik száll viragrol virgara, ha illatokrol van szó.

(Bombasztikusan lehengerlo, citrusosan kremesen vadmacskanocisen vanilias nagyagyu. Nagyon tetszik! Nagyon nem en vagyok. Ha megdobnanak vele, en lennek a legboldogabb, de penzt ne adnek erte a fenti okokbol.
(Nekem jobban izlik, mint a Manifesto le parfum, mert abban az irisz nekem tul porossa, regiesse, odonna teszi az amugy csodas illatot).
Baromi tartos, oooooriasi szilazsu parfum. Barcsak mindegyik ilyen lenne...

Up: miutan megjott az 5 ml-m, megtendeltem az uveges peldanyt is. Ennyit arrol, hogy penzt nem adnek erte. 😁 Nagyon tetszik, es szep a boromon is, kremes, es jo sokaig meglatad a citrusossaga is. Nekem a sima teso szurosvalamitol, a le parfum pedig tul iriszes. O a telitalalat. )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 4.

Up: 180 fok ide, 180 fok oda...

Baromi tartos, oooooriasi szilazsu parfum. Barcsak mindegyik ilyen lenne...

Asianlover

2020. május 20.

Pontosan 2012. november óta kerülgetem ezt az illatot, és most jutottam el odáig, hogy legyen egy üvegem! Igazi lágy vanília bomba - korábban pont ez a vanília túladagolás volt, amiért mindig elvetettem - de nem olyan gyümölcsös-cukros verzióban, mint ami az elmúlt években trendi, hanem sokkal puhább kivitelben. Másik óriási kedvencem a Shalimar Souffle, ezt a két illatot indítanám a nagybetűs parfüm kategóriában, ha egy földönkívülinek kéne megmutatnom, mi is az a parfüm :) Talán nem véletlen, hogy ez az illat most jutott el nálam a vásárlás fázisba - 34 elmúltam - mindenképpen 30-35 pluszos korosztályhoz érzem megfelelőnek, tinédzsereken/fiatal lányokon groteszk volna. Tartósság és hatósugár kimagaslóan jó, egész napos, ruhán több napon át érezhető. Még mindig kifejezetten drága, de egyértelműen megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 20.

silence

2020. április 12.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt, évek óta a parfümös polcom darabja, már a második 50ml-s üveggel “fogyasztom”.....
Egyetértek az előttem szólókkal, hogy elsősorban téli illat, én azonban bármilyen évszakban szívesen viselem. (na jó, a melegebb nyári napokon azért parkolópályára kerül)...
Szeretem benne, hogy édes ugyan, de valahogy soha nem érzem túl soknak, túl sziruposnak, vagy fullasztónak....mintha alkalmazkodni tudna a hőmérsékleti viszonyokhoz.
De valóban télen, hóesésben mutatja legszebb oldalát....puhán, melegen ölel körbe, mint egy szőrmés takaró.....
Kifújás után közvetlenül még érezni a mandarin és a bergamott frissítő hatását, de csak pár pillanatig, gyorsan elillan ez a frissesség és átveszi a tubarózsa az irányítást. Ebben a parfümben a tubarózsa kimondottan “gyümölcsrágós” hatású, majd szép lassan bekúszik a vanília és a kasmír, amik megadják neki azt a finom, édes, harmonikus puhaságot.....
Édes, orientális illat, de hatósugara pont ideálisnak mondható (közvetlen környezetedben jól érződik, viszont nem húz csíkot mögötted), a tartóssága pedig szintén csillagos 5-ös, reggeli 3-4 fújás estig kitart.
Egyszóval nálam telitalálat, eddig nem tudtam megunni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 12.

Egyszóval nálam telitalálat, eddig nem tudtam megunni....

Vitti10

2020. február 10.

Tökéletes illat a kifújástól az utolsó pillanatig. Finoman körbeölel miközben csodás vaníliás illattá szelídül a nap végére. Még nem találtam ennél jobbat. Csillagos 5.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 10.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Geraniol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.