Yves Saint Laurent

Ár:   26 390 Ft és 34 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diesel22, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   26 390 Ft és 34 490 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák

Illatkategória: Orientális-virágos

Fej: bergamot, mandarin

Szív: tubarózsa, heliotróp, jázmin

Alap: vanília, kasmír, ambroxan

Yves Saint Laurent Manifesto L'elixir 50 ml.
Ár: 21000 , Eladó: Andesz
Állapot: Új,sohasem használt., Helyszín: --, fizetés: Banki utalás
Ár: 7000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: 50ml / képen látható mennyiség, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+600 Ft)
emeseee6

2019. november 9.

Ez egy remekül megkomponált illat. Az elején kicsit túl citrusos nekem (én ezt alapból nem kedvelem) ,de még ez a fázisa is jó,annyira jó összhangot alkotnak a citrusos jegyek a többivel. Egyébként nekem ez ilyen karácsony illat :D Fűszeresen kellemes,puha és melengető.
Olyan 4,5 pont,de inkább 4 ,mert azért vannak ,amiket jobban kedvelek nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

Olyan 4,5 pont,de inkább 4 ,mert azért vannak ,amiket jobban kedvelek nála.

Andy88

2019. október 16.

Fura egy illat... találomra rendeltem, fogalmam sem volt róla, hogy milyen lesz... féltem az itteni vélemenyektől is, mert írták egy páran, hogy idősebb korosztályhoz illik. Nehogy valami nyanyás pacsulit kapjak....
Aztán megérkezett.
Első fújásra idegenkedtem tőle. Papíron teljesen mást mutat, mint a bőrön.
1-2 óra elteltével a kezdeti fűszeres, szúrós illat átváltott mennyei vaníliakrémmé, azzá, amit titkon vartam tőle.
A szúrós illatjegyei elillantak, és maradt a kellemes édeskés illatfelhő. Nem zavaró, nem émelyítő, nem tömény. Olyan igazi könnyed, meleg illat.
Nagyon megkedveltem, örömmel fogom használni az őszi-téli időszakban.
Ha picit tartósabb lenne, mégjobban kedvelném a kisasszonyt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

Aztán megérkezett.
Első fújásra idegenkedtem tőle. Papíron teljesen mást mutat, mint a bőrön.
Nagyon megkedveltem, örömmel fogom használni az őszi-téli időszakban.
Ha picit tartósabb lenne, mégjobban kedvelném a kisasszonyt. :)

Angela07

2019. október 10.

Tökéletes. Ha bármilyen más szóval kéne még jellemeznem ezt a parfümöt max. a lenyűgöző lenne még. Az elégedettségem a tetőfokon van, abszolút illik hozzám ez az édeskés, vaníliás, dögös, feltűnő illat. Eddig 2x30ml üvegét használtam el, most sem bíztam a véletlenre és rendeltem egy 50 ml-set. Tipikus őszi-téli parfüm, rengeteg helyen jegyezték már meg, hogy mennyei illat :))) az ára valóban nem kevés, de cserébe kapsz egy csodaszert, ami nagyon tartós is!! Ezt kiemelném! Szám ajánlani tudom!!! ❤️❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 10.

Lilu003

2019. szeptember 14.

Nagyon kedvelem YSL parfümöket,így erre az illatra is nagyon kíváncsi voltam. Mikor először teszteltem az egyik drogériában, megcsapott egy fura illat, így gyorsan ott is hagytam, gondolván nem az én parfümöm. Az itteni véleményeket olvasgatva nem hagyott nyugodni, lehet kitartóbban kellett volna várni, hogy kibontakozzon teljesen. Egy nagyon kedves Krémmániástól sikerült egy kis fújóst beszereznem, így újra teszteltem. Kifújáskor elő is jöttek az emlékek, a citrusos nyitás továbbra sem tetszik. Szerencsére pár perc elteltével teljesen eltűnik, és már jön is az isteni vanília. Igazából se a jázmint, se a tubarózsát nem tudtam kivenni, de valószínű a vanília egyvelegével alkotják ezt a csodás illatot.Nagyon kellemes, enyhén fűszeres, pont annyira édes, amennyire kell. Igazi téli csoda, nagyon jó parfüm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

S.K

2019. július 6.

Ezeket az YSL parfümöket receptre kellene felírni! Amikor tapossák páros lábbal az ember önbizalmát a Manifesto L'Elixir segít visszaállítani a világ rendjét. Egy fárasztó nap végén egy fújás, egy jó hamburger (még ha nem is egy hamburgerező illat ☺) valami latin zene és már múlik is az egész napos meggyötörtség. Egyszer próbáljátok ki ezt a három kombinációt ☺ ha már egy valakinek segíteni fog, már megérte megosztani Veletek a "receptet" 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

csokismufffin

2019. június 1.

Én ezt az illatot imádom, édes, vaníliás és virágos. Van benne valami furcsa melegség. Ez az egyik kedvenc parfümöm. Viszonylag sokáig tart az illata, a hajamon a ruhámon egy átdolgozott nap után is érezni szoktam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

biju94

2019. május 16.

Első kifújáskor kellemes, édes de még nem émelyítő...leszáradáskor gagyi vattacukros parfümre emlékeztet az illata, (a vaníliát sehol nem érzem) ez számomra elviselhetetlen....
Nem vagyunk kompatibilisek egymással :D

1 teljes nap kellett ahhoz, hogy annyira megszelídüljön,hogy kiérződjön belőle(minimálisan) a vanília most már kellemesebb, nem tömény cukormáz, de így sem leszünk barátok :D Viszont a külseje iszonyat tetszik, kár,hogy a benne lévő tartalom nem passzol hozzám, de ritka szép üvege van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Nem vagyunk kompatibilisek egymással :D

Yeticica

2019. január 9.

Bombasztikusan lehengerlo, citrusosan kremesen vadmacskanocisen vanilias nagyagyu. Nagyon tetszik! Nagyon nem en vagyok. Ha megdobnanak vele, en lennek a legboldogabb, de penzt ne adnek erte a fenti okokbol.
(Nekem jobban izlik, mint a Manifesto le parfum, mert abban az irisz nekem tul porossa, regiesse, odonna teszi az amugy csodas illatot).
Baromi tartos, oooooriasi szilazsu parfum. Barcsak mindegyik ilyen lenne...

Up: miutan megjott az 5 ml-m, megtendeltem az uveges peldanyt is. Ennyit arrol, hogy penzt nem adnek erte. 😁 Nagyon tetszik, es szep a boromon is, kremes, es jo sokaig meglatad a citrusossaga is. Nekem a sima teso szurosvalamitol, a le parfum pedig tul iriszes. O a telitalalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

Baromi tartos, oooooriasi szilazsu parfum. Barcsak mindegyik ilyen lenne...

egyedite

2018. november 1.

Hú nagyon imádom ezt a parfümöt!!! Annyira jó, hogy el sem tudom mondani. Az illata valami fenséges, tartós és elég egy fújás. Most épp egy másikat használok, de ahogy elfogy újra a manifesto következik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

drzhczk

2018. szeptember 1.

Update: 3 év telt el, és a szerelem még mindig tart, úgyhogy a héten végre beszereztem egy üveggel. :) Még mindig csodás, ha nem lenne ilyen drága, minden nap csak ezt használnám!

Nagy álmom, hogy egyszer az enyém lehessen, egyszerűen tökéletes. A Müllerben fújtam először magamra, és soha nem éreztem még egy parfümöt se ennyire magaménak. Aki teheti, szerezzen be belőle, a vaníliák királynője ez a parfüm! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Geraniol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színező anyag. (Piros)