Yves Saint Laurent

Ár:   26 390 Ft és 34 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diesel22, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   26 390 Ft és 34 490 Ft

Szív: tubarózsa, heliotróp, jázmin

Alap: vanília, kasmír, ambroxan

Asianlover

2020. május 20.

Pontosan 2012. november óta kerülgetem ezt az illatot, és most jutottam el odáig, hogy legyen egy üvegem! Igazi lágy vanília bomba - korábban pont ez a vanília túladagolás volt, amiért mindig elvetettem - de nem olyan gyümölcsös-cukros verzióban, mint ami az elmúlt években trendi, hanem sokkal puhább kivitelben. Másik óriási kedvencem a Shalimar Souffle, ezt a két illatot indítanám a nagybetűs parfüm kategóriában, ha egy földönkívülinek kéne megmutatnom, mi is az a parfüm :) Talán nem véletlen, hogy ez az illat most jutott el nálam a vásárlás fázisba - 34 elmúltam - mindenképpen 30-35 pluszos korosztályhoz érzem megfelelőnek, tinédzsereken/fiatal lányokon groteszk volna. Tartósság és hatósugár kimagaslóan jó, egész napos, ruhán több napon át érezhető. Még mindig kifejezetten drága, de egyértelműen megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

silence

2020. április 12.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt, évek óta a parfümös polcom darabja, már a második 50ml-s üveggel “fogyasztom”.....
Egyetértek az előttem szólókkal, hogy elsősorban téli illat, én azonban bármilyen évszakban szívesen viselem. (na jó, a melegebb nyári napokon azért parkolópályára kerül)...
Szeretem benne, hogy édes ugyan, de valahogy soha nem érzem túl soknak, túl sziruposnak, vagy fullasztónak....mintha alkalmazkodni tudna a hőmérsékleti viszonyokhoz.
De valóban télen, hóesésben mutatja legszebb oldalát....puhán, melegen ölel körbe, mint egy szőrmés takaró.....
Kifújás után közvetlenül még érezni a mandarin és a bergamott frissítő hatását, de csak pár pillanatig, gyorsan elillan ez a frissesség és átveszi a tubarózsa az irányítást. Ebben a parfümben a tubarózsa kimondottan “gyümölcsrágós” hatású, majd szép lassan bekúszik a vanília és a kasmír, amik megadják neki azt a finom, édes, harmonikus puhaságot.....
Édes, orientális illat, de hatósugara pont ideálisnak mondható (közvetlen környezetedben jól érződik, viszont nem húz csíkot mögötted), a tartóssága pedig szintén csillagos 5-ös, reggeli 3-4 fújás estig kitart.
Egyszóval nálam telitalálat, eddig nem tudtam megunni....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 12.

Egyszóval nálam telitalálat, eddig nem tudtam megunni....

Vitti10

2020. február 10.

Tökéletes illat a kifújástól az utolsó pillanatig. Finoman körbeölel miközben csodás vaníliás illattá szelídül a nap végére. Még nem találtam ennél jobbat. Csillagos 5.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

BDG33

2020. január 31.

Régen az enyém és rég nem nyúltam hozzá. De milyen méltatlanul feledkeztem meg róla! Tegnap a kezembe akadt a szokásos reggeli "na mit tegyek ma magamra" tanakodás közben és napközben hárman is megjegyezték (az egyik késő délután!), hogy milyen isteni illatom van. Hát ez Ő kérem szépen! Brutális tartós, körbeölelős, vaniliás csudafinomság. De vigyázat, szigorúan csak hidegebb időben! Sokszor meg-megcsapott az illata a nap során, de soha nem zavaróan, inkább olyan érzésként, mintha egy illatos fátyol ölelne körül és ez rebbenne meg időnként. Egy szó illik rá csupán: mestermű! Nagy örömömre az enyém és az is marad :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 31.

Yeticica

2019. december 25.

Bombasztikusan lehengerlo, citrusosan kremesen vadmacskanocisen vanilias nagyagyu. Nagyon tetszik! Nagyon nem en vagyok. Ha megdobnanak vele, en lennek a legboldogabb, de penzt ne adnek erte a fenti okokbol.
(Nekem jobban izlik, mint a Manifesto le parfum, mert abban az irisz nekem tul porossa, regiesse, odonna teszi az amugy csodas illatot).
Baromi tartos, oooooriasi szilazsu parfum. Barcsak mindegyik ilyen lenne...

Up: miutan megjott az 5 ml-m, megtendeltem az uveges peldanyt is. Ennyit arrol, hogy penzt nem adnek erte. 😁 Nagyon tetszik, es szep a boromon is, kremes, es jo sokaig meglatad a citrusossaga is. Nekem a sima teso szurosvalamitol, a le parfum pedig tul iriszes. O a telitalalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 25.

Baromi tartos, oooooriasi szilazsu parfum. Barcsak mindegyik ilyen lenne...

Anthaval

2019. december 20.

Karácsonyi-téli illatot kerestem. Már-már majdnem feladtam a harcot, amikor szembe jött velem Ő. Az eredeti Manifestot már régóta szerettem volna. Először nem is tűnt fel, hogy más az üvege (spoiler alert: akkor vettem észre, amikor már a pénztárnál álltam sorba és elkezdtem a dobozon található feliratokat olvasgatni és akkor ugrott be, hogy hoppá!), gyanútlanul fújtam a papírra, majd a csuklómra. Ez az illat egyszerűen gyönyörű! Tipikus karácsonyi, téli illat, csodálatos szillázzsal és tartóssággal. Imádom, pont ilyenre vágytam. A kinti hidegben előveszi édesebb, vaníliás arcát, míg bent, melegebb körülmények között gyümölcsös oldalát is megmutatja. Ezentúl csak miatta fogom várni a hidegebb időt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

sjudy89

2019. november 15.

Termékmintát rendeltem belőle és első használatra annyira nem tetszett, hogy kb 2 évig állt elzárva egy fiókban. Aztán mikor újra elővettem, ez lett a kedvenc parfümöm. Elegáns illatnak mondanám. Sportos öltözékhez nem igazán áll jól, inkább az a fajta, amit szoknyához és magassarkúhoz fúj szívesen magára az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

emeseee6

2019. november 9.

Ez egy remekül megkomponált illat. Az elején kicsit túl citrusos nekem (én ezt alapból nem kedvelem) ,de még ez a fázisa is jó,annyira jó összhangot alkotnak a citrusos jegyek a többivel. Egyébként nekem ez ilyen karácsony illat :D Fűszeresen kellemes,puha és melengető.
Olyan 4,5 pont,de inkább 4 ,mert azért vannak ,amiket jobban kedvelek nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

Olyan 4,5 pont,de inkább 4 ,mert azért vannak ,amiket jobban kedvelek nála.

Andy88

2019. október 16.

Fura egy illat... találomra rendeltem, fogalmam sem volt róla, hogy milyen lesz... féltem az itteni vélemenyektől is, mert írták egy páran, hogy idősebb korosztályhoz illik. Nehogy valami nyanyás pacsulit kapjak....
Aztán megérkezett.
Első fújásra idegenkedtem tőle. Papíron teljesen mást mutat, mint a bőrön.
1-2 óra elteltével a kezdeti fűszeres, szúrós illat átváltott mennyei vaníliakrémmé, azzá, amit titkon vartam tőle.
A szúrós illatjegyei elillantak, és maradt a kellemes édeskés illatfelhő. Nem zavaró, nem émelyítő, nem tömény. Olyan igazi könnyed, meleg illat.
Nagyon megkedveltem, örömmel fogom használni az őszi-téli időszakban.
Ha picit tartósabb lenne, mégjobban kedvelném a kisasszonyt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

Aztán megérkezett.
Első fújásra idegenkedtem tőle. Papíron teljesen mást mutat, mint a bőrön.
Nagyon megkedveltem, örömmel fogom használni az őszi-téli időszakban.
Ha picit tartósabb lenne, mégjobban kedvelném a kisasszonyt. :)

Angela07

2019. október 10.

Tökéletes. Ha bármilyen más szóval kéne még jellemeznem ezt a parfümöt max. a lenyűgöző lenne még. Az elégedettségem a tetőfokon van, abszolút illik hozzám ez az édeskés, vaníliás, dögös, feltűnő illat. Eddig 2x30ml üvegét használtam el, most sem bíztam a véletlenre és rendeltem egy 50 ml-set. Tipikus őszi-téli parfüm, rengeteg helyen jegyezték már meg, hogy mennyei illat :))) az ára valóban nem kevés, de cserébe kapsz egy csodaszert, ami nagyon tartós is!! Ezt kiemelném! Szám ajánlani tudom!!! ❤️❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 10.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Geraniol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)