Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. július 9.

Lelőhely:   parfümériák

Fejjegyek: citrusfélék, őszibarack

Szívjegyek: maszlag, fehér rózsa, pünkösdi rózsa, sambac jázmin, narancsvirág, magnólia

Alapjegyek: pacsuli, pézsma, kasmír fa

Yves Saint Laurent Mon Paris Parfum Florale 50 ml
Ár: 16.000 Ft+ Foxpost költség , Eladó: ellie11
Állapot: új, bontatlan csomagolás, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, majd Foxpost csomagként küldöm
Ár: 11.000 Ft+ posta vagy foxpost , Eladó: stodra
Állapot: 50 ml/ kép, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás vagy személyesen

zsuzska78

2021. július 21.

Egyetértek Mariannal, amikor már majdnem minden tökéletes: gyönyörű üveg, strasszok, masni, csiszolás. De valami hiányzik-nekem. A pasik agyba-főbe dícsérik rajtam, hiába nekik virágos rét és minden szép. A drága csavaros parfümjeimre általában negatív kritikákat kapok. Végül is nekik(is) akarunk tetszeni..:-) Ezért megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 21.

silence

2019. július 8.

Itt olvasott vélemények alapján és illatjegyeit fürkészve nagyon pozitív volt a benyomás, viszont nem volt alkalmam sehol sem megszaglászni, így szintén vakvásárlás volt.
Egy 50 ml-es példányt vettem, meglátjuk mennyire lesz tartós a kapcsolatunk.....
Nagyon kellemes, finom friss és könnyed, virágos tavaszi - nyári illat, amiből én a barackos - virágos jegyeket érzem leginkább. Tökéletesen illik az idei nyári illattrendekbe.
Viszont én hiányolok belőle valami pluszt, valami egyediséget, mert így kicsit tucatillattá válik.
Abszolút nem hivalkodó, szolid illat, ami rajtam sajnos nem is túl nagy hatósugarú és nem is túl tartós....
Hamvas bőrű, széparcú, fiatal nőknek, vagy visszafogott illatot követelő munkahelyekre bármilyen korosztálynak a legtökéletesebb választás, nem lehet vele mellélőni, biztosan nem lesz túl sok, vagy tolakodó!
Az üvege valóban álomszép, és az illat is 5 csillagos lehetne ha egy kis szemernyi különlegességet is csempésztek volna mellé. Így viszont nekem csak egy 4-es...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

Colette221

2019. június 21.

Nagyon finom illata van, tegnap próbáltam ki először a bőrömön. A sima anyaillat nem tetszik, de ez.... már fel is került a kívánságlistámra. :D A tartóssága és hatósugara szuper, és szerintem télen még jobb lesz. Az üvege pedig egyszerűen gyönyörű...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

Asianlover

2019. június 3.

Sokkal jobban tetszik, mint anyaillat. Az nekem már nagyon "cefrés", túl édes-gyümölcsös, nem is vettem meg soha emiatt. Az idei flanker viszont elmozdult az "öblítőszeres" könnyed virág irányba, sokkal frissebb és így valóban fanyarabb is. Első gondolatom az volt, hogy ez egy tökéletes menyasszonyi illat a nyárra. Elegáns, romantikus, visszafogott, irodai viseletként is kitűnően megállja a helyét. Az üvege meg egyszerűen gyönyörű! Strasszos kis masni, imádni való! Külcsín és belbecs abszolút összhangban. (Parfümös üveg kategóriában 2019-ben nálam ez top 3-ban van eddig, a Mugler Angel flankerjével és a CH Queens-szel karöltve.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 3.

nyarigabi

2019. május 18.

Nem sok különbséget érzek az eredeti edp-hez képest,talán kicsit fanyarabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

Nem sok különbséget érzek az eredeti edp-hez képest,talán kicsit fanyarabb.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Citronellol, Geraniol, Citral, Benzyl Benzoate, Eugenol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol