Yves Saint Laurent

Ár:   20820 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petra9229, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 25.

Ár:   20820 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: virágos

Összetétel: zöldes jegyek, rózsa, narancsvirág, mimóza, jácint, geránium, csipkebogyó, bergamot, ylang-ylang, rózsa, nőszirom, lilom, jázmin, ibolya, hársfavirág, gyöngyvirág, szantálfa, pézsma, moha, írisz, ámbra

Ár: 2100 Ft / 3500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, MPL, foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

laregina

2020. február 2.

Rajtam nagyon finom rozsa illata van, es nagyon szeretem. Eros, sokaig erzodik, meg masnap is a hajamon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

VelvetTeddy91

2019. január 22.

Vakon rendeltem, szinte biztos voltam benne, hogy tetszeni fog (imádom a rózsát és jól ki szoktam jönni a "régies" illatokkal), de ez valami elviselhetetlen. Az EDT verzióval szinten köszönőviszonyban nincs (abból azóta hozzájutottam egy mintához, egy rendelésemhez adták ajándékba).
Konkrétan régi szekrénybe rohasztott málnára emlékeztet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Konkrétan régi szekrénybe rohasztott málnára emlékeztet.

bobherceg80

2017. november 4.

Konkrétan:Ilyen szagú az olcsó kategóriás hajlakkom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

Konkrétan:Ilyen szagú az olcsó kategóriás hajlakkom.

Erynnis

2017. szeptember 6.

Régi nagy kedvencem! Lehet hogy valaki bőrén tényleg "nyanyássá" válik, de rajtam nem. Sokan dicsérték, hogy milyen finom púderes rózsaillat. És tényleg az. Elsőre erős de húsz perc- fél óra után olyan finom! Egész nap érezni. Egyedül a nyári nagy melegben nem túl jó választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

sword

2016. december 26.

Kellemes rózsaillat, pici szappanos felhanggal és 2-3 órás tartóssággal. Pedig amúgy nem volna rossz...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 26.

Nobody

2016. október 20.

Nyííííí... Régi klasszikus... Próbáltam megszeretni, gondoltam kipróbálom bőrön. Éreztem már máson, sajnos túlfújt, nyanyás, rózsa, rózsa, rózsa, gyöngyvirág, rózsa, rózsa... szúrós is (mindig frissen fújva elég fejfájdító).
Sajnos az én bőrömön hosszú távon is csak a rózsa érződik.. Semmiképp. Nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 20.

Sajnos az én bőrömön hosszú távon is csak a rózsa érződik.. Semmiképp. Nem.

Solange30

2016. április 10.

Nagyon félve próbáltam ki, mondván ohh rózsa rózsahátán, de kellemesen csalódtam. Nagyon finom,nem nyanyás illat hanem tényleg finom rózsa. Kedvenc helyem Bulgária és nem kell mondanom hogy náluk kapni Isteni rózsaolajat,és ő rá emlékeztet...Szép emlékek..köszönöm YSL :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 10.

3tara2

Korcsoport: >54
2015. november 11.

Nem egy mai csirke,tudom,de ha valaki tökéletes rózsaillatot szeretne magáénak tudni,bátran ruházzon be! Ellentétben a sok mesterséges wc-illatosító szagú rózsának csak csúfolt mai modern készítményekkel szemben Laurentnek ez az illata rózsalugasokba röpít el. Parkokba. Nyugalomba....
Alapdarab.
Azért kap csak 4 csillagot,mert hiányzik belőle a rafinéria. Rózsával kezd,folytat és fejez be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. november 11.

Alapdarab.

Vaslady

2013. október 27.

Párizsba tegnap beszökött az ősz...Szent Mihály utján suhant nesztelen...
Kánikulában, halk lombok alatt....
S találkozott velem......
Tavaly télen ,karácsony előtt parfüm mintát sikerült kiprobálnom.
Erős illat,mindenképpen csak télen, lehetőleg 10 fok alatt ,vagy minuszokban tudom elképzelni őt...esetleg még hűvösebb nyári estéken,de mindenképp mértékkel adagolva....
Milyen is az illat?
Csakis : rózsa ,rózsa és rózsa ....
Gyönyörű,Paris te csodás.....
Emlékszem,gyerekkoromban éreztem ezt az illatot utoljára,akkor gyakran hamisitottak,ugymond "kimért " parfümben lehetett venni,kis üvegcsében....na ott éreztem utoljára....
Viszont,még emlékeimben van egy bizonyos luxus szappan,na annak volt ez a finom illata !
Tudni kell viselni,szerintem a fiatalabb korosztálynak ez már nehéznek,öregesnek tűnik,pedig igazi klasszikus.
Igazi Nő Nő Nő és Nő a javából....
Rózsa imádok figyelmébe ajánlom,nem fognak csalódni....
Nekem Ő olyan mint az ősz Párizsban,halkan suhan,itt -ott megáll velem,együtt nézzük meg a Notre damot....a szajna partot....a várost,a parfümök városát....
imádom.....!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 27.

Párizsba tegnap beszökött az ősz...Szent Mihály utján suhant nesztelen...
Kánikulában, halk lombok alatt....
S találkozott velem......
Tavaly télen ,karácsony előtt parfüm mintát sikerült kiprobálnom.
Milyen is az illat?
Csakis : rózsa ,rózsa és rózsa ....
Gyönyörű,Paris te csodás.....
Igazi Nő Nő Nő és Nő a javából....
Rózsa imádok figyelmébe ajánlom,nem fognak csalódni....
imádom.....!

csikosmatyas

2013. október 9.

Amikor az ember orra már belefárad a sok vaníliába és csokoládéba akkor szükség van valami bájos virágálomra.Az oly divatos licsi, yuzu és magnólia helyett számomra A Rózsa, a megújulás illata, ezért hagyományosan minden tavaszra valami rózsásat választok. Azt hiszem felnőttem ehhez az illathoz! A jövő tavasz ennek a tüneményes rózsaillatnak a felhőjében fog telni. Ideális választás számomra a hajnali didergéshez, itt-ott a hókupacok alól előbukkanó ibolyához, az első cserepes jácinthoz az ablakban, a félénk napsugarakhoz és fűillatú szélhez. :-) Olyan ez az illat mint egy aprócska, hajnali dértől csillogó márciusi tetőkert valahol Párizs szívében, amit gyengéden tovalehel a langyos szellő.
Hála a nagykereskedelem hóbortjának a télhez közeledve egyre kedvezőbb áron lehet beszerezni ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 9.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.