Yves Saint Laurent

Ár:   16950 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 19900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: janush, Módosítva: 2012. október 23.

Lelőhely:   parfümériák
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 19900 Ft

Az ultra nőiesség illata, amely szikrázóan virágos, fás illatkompozíciójával teszi titokzatosabbá viselőjét.

Ár: 19900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Yves Saint Laurent Parisienne EDP  90ml - 1x kipróbált!
Ár: 20.000 , Eladó: krizsaneniko
Állapot: Egyszer próbált, nem tetszik az illata, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás, posta, személyes átvétel is lehetséges
Ár: 1500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml/kép, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
TallodiZsofi

2019. augusztus 11.

Először kedveltem az illatot, nővérem passzolta le nekem. Friss-virágos illat, már igazából fel sem tudom idézni. Pont ez lett a veszte is, mert olyan semmilyennek találtam egy idő után. Sose kaptam rá egy dicséretet sem. Elfogyott, elfelejtettük egymást. Az üvege tetszett, és mert eleinte az illat is, így 3 pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

BelleDeJour

2019. április 30.

Reptéri YSL packben vettem, nem tudok konkrétan rosszat mondani, de nekem olyan semmilyen, szintetikus illat. Ennek ellenére amikor nem tudom eldönteni, hogy mit fújjak magamra, előszeretettel használom, egyáltalán nem bántó, tolakodó...számomra tucat illat, nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 30.

tigerkid

2019. március 24.

Eskü' pezsgő illata van, kifújáskor nagyon és később is. YSL utóbbi alkotásai közül egy jól sikerült darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 24.

Bpevike

2018. november 2.

A férjemtől kaptam karácsonyra 😀Imádod az illatát, nőies, virágos és még nagyon sokáig érzem utána magamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

karaibrahimgil

2018. október 8.

Kicsit szintetikus hatású illat, de egyáltalán nem annyira vészesen, mint a Mon Paris. Nagyon bejön a dizájnja, a neve és a reklámfotói, szerintem harmonikus, igényes, egységes reklámot készítettek köré (véleményem szerint ez a nagy divatházak közül a Chanel mellett egyedül az Yves Saint Laurent sajátja).
Habár nem vagyok rózsarajongó, ez az egyetlen parfüm, amit akár alvás közben is el bírok magamon viselni, mert megnyugtat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

nygigi

2018. szeptember 11.

Én felfedeztem benne a rafinériát! Finom virágos illat egy kis fűszerességgel, titokzatos és kifinomult, amit az üvege is tükröz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 11.

leila0803

2018. január 6.

A kolleganom ma besetlat, kezeben ket uveg eredeti YSL Parisienne, es megkerdezte, hogy valaki szereti-e, mert o mar nem hasznalja... En mondtam, hogy ismerem es kedvelem az illatot, es erre nekem adta mindket uveget. Abszolute igen, 5*. Kellemes, elegans es vegtelenul finom, noies.

Az én tapasztalatom szerint nagyon tartós illat. Az igaz, hogy nem kiabálva van jelen, hanem egy végtelenül finom nőies aurát kölcsönöz a viselőjének.
Az én példányom kicst régebbi, és a szintetikus vinil feljegynek nyoma sincs. Leginkább a bogyós gyümölcsök keverednek egy csipetnyi virágillattal. Ennél nőiesebb és finomabb illatot ritkán volt szerencsém próbálni. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 6.

Szeszi009

2017. december 19.

Olcsó illata van , a tinikori pár száz forintos parfümjeimre hasonlít. Nincs ezzel semmi gond , de ennyi pénzért kicsit rafináltabb illatot várnék. Édes és közepesen tartós egyébként.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Lolatapsi

2017. november 25.

Vakvásárlás volt, de nem bántam meg. Idén elég volt a nagyágyúkbol, mint az Angel vagy az Alien. Valami visszafogottat kerestem. Puderes kremes edes viragillat, nem feltűnő és könnyen viselhető. Elegáns de nem tartós sajnos. Ennek ellenere az 50 ml melle berendeltem a 90est mert ezt naponta tobbszor kell fujnom nem ugy mint a nagyvadakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

Dia11

2017. október 13.

Van benne valami finoman birizgáló, ami nem hagy nyugodni, de egy idő után egysíkúvá válik. Még tesztelés alatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol