Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, Módosítva: 2011. november 5.

Lelőhely:   parfümériák

Párizsi báj. Szikrázóan virágos illat, mely végtelenül szabaddá és ellenállhatatlanul vonzóvá teszi viselőjét.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nashko77

2016. február 3.

Szép, ibolyás-rózsás-aldehides illat, tavaszra tökéletes. Fiatalság érződik ki belőle. A könnyedtsége talán meg az edp-nél is jobban tetszik, ez a verzió sokkal virágosabb, az edp ezzel szemben már-már egy gyümis illat, kicsit édes, kicsit fanyar. A tartóssága is jó szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

egyedszilvi

2015. április 2.

Isteni.Most kezdtem újra fújni,eddig pihent a szekrényben.Nagyon virágos,kicsit édeskés,kifinomult,elbűvölő illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 2.

nyarigabi

2015. február 5.

Az edp után nagy csalódás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

Az edp után nagy csalódás.

senskin

2014. szeptember 6.

Nagyon finomságos, igazi női illat, azoknak a nőknek, akik szeretnek a középpontban lenni, figyelemfelkeltőek, bájosak és bohémek. Ez egy igazi sétaparfüm kéz a kézben a Dunaparton. Olyan lilás, romantikus övezet az éjszakában! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

annapanni

2011. november 6.

Az eredeti YSL Paris illatának lágyabb és könnyebb változata. Valamiért Magyarországról kivonult az eredeti parfüm és helyette csak ez van. Nekem tetszik, selyemcukorka és virág keveréke. Kimondottam esti illat, amikor mentem valahova akkor fújtam magamra bőven, hadd legyen hosszú csík utánam. Egész napra már zavaróan émelyítő és sok órával később is megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 6.