Yves Saint Laurent

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Terkabarka, Módosítva: 2020. július 9.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

• egyetlen rétegben színes fátyolba burkolja ajkait
  • könnyű és közepes fedéssel rendelkező rúzs
  • matt hatás
  • rendkívül könnyű összetétele garantálja az egész napi komfortérzetet
  • speciális technológiája homályossá teszi és optikailag kisimítja az ajkak felszínét
  • egyedülálló, négyszögletes formájának köszönhetően pontosan felhordható
  • lágy és sima ajkakat eredményez
  • fekete-ezüst színű, elegáns design

12 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

ziadrienn

2022. június 2.

Olyan fura kemény az állaga ,jó sokszor kell áthúzni ,hogy egyenletes legyen ,arra gondoltam ,hogy az enyém már le volt járva mikor küldték ,mert egy ilyen high end kategóriának nem szabadna ilyen legyen :( És persze minden ráncot hangsúlyoz ami a számon van ,érdekes .....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 2.

umpalumpa

2021. november 4.

Egy korallos színt vettem (nem tudom a számát, bent van a munkahelyen), ami nagyon csinos, visszafogottan nőcis, alig korallos, szinte my lips but better, de mégis egy kis plussz. Az érdekes matt hatásával olyan, mintha nem lenne semmi a számon látványra is és érzetre is. Persze ehhez jó állapotú ajkak kellenek, a száraz részeket tutira rondán kiemelné. Lehet több rétegben kenni, max. 3-ban és akkor picit intenzívebb lesz a színe.
Sajnos a tartósságával nem vagyok megelégedve. Nagyon hamar lekopik evés, ivás nélkül is. Ahogy Terkabarka megjegyezte, drogériás kategóriában szuper lenne, de akkor az ára is kedvezőbben alakulna. Akciósan is drága és mindössze 2g az egész. Nálam is az EL Envy-k az etalonok a szuper állagukkal, tartósságukkal. Ugyan ezt az YSL-t pont a lágy fedése miatt választottam és igazán nem bánom a vásárlást, de azért nem vagyok maradéktalanul elégedett.
Ja, viszont a rúzs formája nekem nagyon bejön. Az első pillanattól szeretem, pont a szögletessége, ami praktikus az én kezemnek és számnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 4.

Terkabarka

2020. július 9.

Nekem szerintem pont a képen látható árnyalatban van meg, 101 Rouge Libre a neve
Ha drogériás rúzsokhoz hasonlítanám, kérdés nékül megkapná az 5 csillagot. Ha viszont a hasonló árkategóriás rúzsokhoz hasonlítom (azon belül is a Sensai IL-hez, ami nálam az all time favorite, vagy az Estee Lauder Pure Envy-hez), akkor 4 csillagnál nem ér többet, azt is csak jó indulattal.

Ami tetszik benne:
- nagyon tetszik a sheer megoldás, mert az erős színek teli árnyalatban nekem nem állnak jól, így viszont nagyon szép természetes eredményt tudok vele elérni.
- Bár a nagyon mattok szintén nem állnak jól, ez nem az az igazi flat matt, hanem természetes, kb olyan matt, mint önmagában a szám/bőröm (valahol leather matt-nak nevezik), tehát ebben is szép, természetes az eredmény
- nem veszem észre, hogy szárítana, bár ennél az árkategóránál szerintem ez már alap
- kellemes a viselése, nem ragad, nem köt rá a számra, végig érzem a krémességét.
- viszonylag tartós (drogériásaknál sokkal tartósabb)
- szép színei vannak
- szép, elegáns a csomagolása

Ami nem tetszik benne:
- a száj belső éléből elég hamar kikopik
- kopáskor a szárazabb részekre ráül, ez nem túl szép
- jobban örülnék egy illatmentes verziónak
- a rúzs kialakítása jónak tűnik, de sajnos mégsem túl kényelmes ez a forma, pedig amúgy könnyen festhető a szám
- a tartóssága a Sensai IL közelébe sem ér, az Estee Lauder is tartósabb nála
- a rúzs 2 gr, ami igen csekély mennyiség, a Sensai és az EL is másfélszer ennyi, úgyhogy így még drágább, mint a nála egyébként jobb fajtársai

Összességében nem bántam meg, hogy megvettem, de a kedvencem nem lesz és nem is fogok belőle többet venni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 9.

Ami tetszik benne:
- viszonylag tartós (drogériásaknál sokkal tartósabb)
- szép színei vannak
- szép, elegáns a csomagolása

Ami nem tetszik benne:
- a száj belső éléből elég hamar kikopik
- kopáskor a szárazabb részekre ráül, ez nem túl szép
- jobban örülnék egy illatmentes verziónak
- a tartóssága a Sensai IL közelébe sem ér, az Estee Lauder is tartósabb nála

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emolliensek: Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Dimethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Tridecyl Trimellitate, Hydrogenated Jojoba Oil, Isostearyl Isostearate, Paraffin, Isohexadecane, Synthetic Wax, Caprylic/Capric Triglyceride, Aluminum Hydroxide
Szilikonok: Dimethicone, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Polymethylsilsesquioxane, Phenyl Trimethicone, Dimethicone Crosspolymer
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride, Benzyl Alcohol, Limonene, Benzyl Benzoate, Anise Alcohol, Parfum/Fragrance
Színezékek: Barium Sulfate, Aluminum Hydroxide, Red 28 Lake / CI 45410, CI 77491, CI 77499, Red 7 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 22 Lake / CI 45380, Red 33 Lake / CI 17200, Manganese Violet / CI 77742, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Carmine / CI 75470
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Ánizs illatú anyag. Legyakrabban parfümökben találkozhatunk az összetevővel. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.