Yves Saint Laurent

Ár:   13 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2018. május 18.

Ár:   13 200 Ft
Kiszerelés:   2,5 ml
Lelőhely:   parfümériák

A Touche Éclat  egy igazi gyorssegély a bőrnek. Elfedi a sötétebb foltokat és a fáradtság jeleit a szem környékén, korrigálja az ajkak és az orr árnyékait. Az eredmény azonnali frissesség és ragyogás:

• exkluzív ragyogó kontúrkiemelő
  • felfrissíti a sminket, miközben felélénkíti a bőrt
  • felfrissíti és táplálja a bőrt, természetes ragyogást biztosítva
  • hibátlan és ragyogó sminket eredményez
  • minden bőrtípusra alkalmas

Yves Saint Laurent Touche Éclat 1 Rose Lumiere 2,5 ml
Ár: 6500 Ft + szállítási költség , Eladó: malnaszorp95
Állapot: új, Helyszín: Szombathely, fizetés: Utalás után foxposttal, postával

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Tarzicia

2021. május 31.

Az egyetlen YSL termék, amit használok, régóta alapdarab nálam. Ikonikus, és nem véletlenül. Victoria Beckham állítólag egy lépést se tesz nélküle, persze egy óvodás is tudja, hogy nem csak ettől néz ki úgy, ahogy.
Szerintem a kategóriájában a legjobb. Természetes sminkhez önmagában is elég, bb vagy cc krémnek, színezett hidratálónak tökéletes kiegészítője, de komoly szem alatti karikákra, lilás elszíneződésre, különféle bőrhibák, erek, kipirosodás vagy pattanások elfedésére kevés. Ez nem korrektor. És nem is highlighter. Valahol a kettő között van. A megfelelő szín, stratégiailag fontos helyeken alkalmazva sokat tud dobni az arcon.
Én úgy használom, hogy a sminkelés végén, természetesen még a púder előtt, hátrébb lépek a tükörtől, és ahol árnyékot látok, oda teszek belőle egy picit. A belső szemzugba, a szemem külső részére, az orrcimpák mellé, a szám sarkához. Az eredmény: mintha leradíroznának rólam pár évet. A fáradtságon, kialvatlanságon mindig sokat segít.
A 2,5-ös színt használom, ez a korrektoromnál ill. az alapozómnál épp csak egy hajszállal világosabb, mert nem szeretném, ha nagyon elütne. Highlighterként még egy ennél világosabb szín is kevés lenne, mert ahhoz nem elég fényes a finish-e. Próbáltam szemöldök alatt, semmi nem látszott belőle. Highlighternek én amúgy is a por alapú termékeket szeretem.
Nagyon tetszik az állaga, vékony, krémes, selymes, hidratál, nem ül bele a ráncokba, és nem oxidálódik. A toll egyetlen kattintással egy alkalomra pont elegendő mennyiséget adagol, nem csíkoz, és az ecsettel szépen el is lehet azt dolgozni. Egyetlen szépséghibája van, nem túl tartós, napközben egy idő után frissíteni kell. A tudásáért cserébe ezt elnézem neki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 31.

saramara23

2021. április 4.

Nagyon szeretem! :) Könnyű, szépen lehet vele dolgozni az arc bármely területén. Mindennapokra pont annyi fedést ad, amennyi kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 4.

encshhy

2021. március 20.

Túl a 30-on igyekszem a brutál fedést leváltani sokkal lágyabb termékekre. Korrektor esetén először a Mac prep & Prime highlighter ecsettel próbálkoztam. Viszont annyira vágytam az ikonikus YSL kiemelőre, hogy muszáj volt beruházni rá. És azt kell mondjam, imadom! Nem ül bele a mikro ráncaimba, csodás, üde tekintetet lehet vele varázsolni. Biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Kamea

2021. február 23.

Szerencsére nem túl ráncos és nincs is elszíneződve a szemem alatti terület, így nem szoktam korrektort használni, az alapozókrémet szoktam erre a területre is eldolgozni. Mígnem szembejött velem @scorpionqueen itteni véleménye, aki olyan ínycsiklandóan írt erről a korrektorról, hogy én is megkívántam tőle. Mert ugyanis ami felragyogtatja és nyitja a tekintetet, arra én vevő vagyok! :)
Igen, ez egy újabb optikai szépítőeszköz. Némileg kivilágosítja azt a területet, ahova teszünk belőle. Én a szem alatti részen szoktam „épphogy” mennyiséget az ujjammal eldolgozni, valamint a belső és a külső szemzugokat is tudom világosítani vele. Azt tapasztaltam, hogy kicsit feltölti a szarkalábakat is.
Aztán szoktam tenni az orrom két oldalán, az orrlyukak oldalán lévő kacskaringóba (nem tudom, mi a neve), vagy ahol épp árnyékot látok az arcon. Van, hogy a marionett ráncaimat - amiket oly nagyon nem szeretek! - festegetem meg vele.
Lágy, selymes állagú, könnyen eldolgozható krém, és bár én nem szoktam, de úgy gondolom, hogy építhető is. Nem szárít, nem ül meg a ráncocskákban, ahova került, inkább csak feltölti azokat.
Ígéretes összetalálkozás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 23.

Ígéretes összetalálkozás!

Katuss_55

2021. február 19.

Mindenképp ki szerettem volna próbálni ezt az ikonikus darabot. Nekem a fedése nem eléggé erős, nagyon könnyű a textúrája és jól be lehet dolgozni. Akinek nagyon karikás a szeme és el szeretné fedni, annak szerintem más terméket kell választania.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

scorpionqueen

2020. december 12.

Egyszerűen imádom, a legjobb dolog, ami a szem alatti területemmel történik, amikor felpöttyözöm és utána finoman beütögetem. Nagyon-nagyon finom, könnyű textúrája van, olyan szépen, könnyen el lehet dolgozni. Ez azt teszi a szemkörnyékkel, amit a Dior Dreamskin az arcbőrrel: kicsit kiegyenlít, felderít, egységesít, szebbé teszi a bőrt.
Sokszor lépek kettőt hátra a tükör elől és nézem meg a különbséget, amikor végzek az egyik szememmel, hogy milyen a másik oldal. Akkor látszik igazán a különbség. Friss, üde lesz tőle a tekintetem, nagyon enyhén ragyogó is. Nem highlighteresen ragyogó, inkább csak a finom, természetes fény. Teljesen láthatatlanná lehet tenni (nyilván mivel nagyon kevés pigmentet tartalmaz), amihez egy kicsit el kell dolgozgatni vele, de megéri. Csodálatos a végeredmény minden alkalommal.

(Érdemes szerintem elolvasni a gyártó termékleírását, különösen a Touche Eclat megvásárlása előtt. Kifejezetten kiemelik, hogy enyhe, maximum közepesig építhető a fedése, és ha elolvassuk a leírást, akkor egyrészt megértjük, hogy ez egy bőrtökéletesítő, kiemelő termék, másrészt nem várunk el olyat, amit nem tud csinálni. Ha a gyártó nem ajánlja erős fedőként, vagy egyáltalán: bármilyen fedőként, akkor nem is fogja csinálni. Mert nem tudja. Sok-sok csalódástól megkímélhetjük magunkat, ha elolvassuk a termékek leírását a gyártó hivatalos felületén. https://www.yslbeautyus.com/makeup/face-makeup/concealer/touche-eclat-all-over-brightening-pen/141YSL.html )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 12.

blue16

2020. november 10.

A párizsi reptéren szereztem be a nagy hype miatt. Szerintem semmivel sem különb egy drogériás korrektornál.Ráadásul nagyon kevés mennyiségű terméket kapunk egy gyönyörű de egyáltalán nem praktikus csomagolásban. Az adagolása nehéz,sose lehet tudni mennyit nyomsz ki az ecset miatt, a fele termék beleragad,beleszárad.4-5ször próbáltam esélyt adni neki, azóta 1 éve használatlanul ül a fiókban. A fedése átlagos, a finish enyhén ragyogó, dewy. Szerintem nem éri meg, még így is hogy minden nap ott a lehetőség hogy használjam a maybelline fit me-hez nyúlok inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 10.

réka

2020. október 15.

Tudom, tudom, hogy egy ikonikus termék és igazából meghaltam volna, ha nincs nekem - de ha valami túlárazott és ok nélkül dícsért akkor ez az a termék. igazából nem jó korrektornak, mert nem fed, nem jó highlighternek , mert nem emel ki, nem lesz friss, üde a tekintet. Ennél fényévekkel jobb korrektorok és kiemelők léteznek fele-harmada árért, pl. a Payot-tól. Egyetlen pozitívuma, hogy öröm kézbe fogni, mert gyönyörű a kiszerelés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 15.

Spiritcat78

2020. július 14.

Fedése nem erős, de rétegezésre alkalmas. Nagyon sokáig elé, egész nap tart, a kisebb ráncokba nem, de a mélyebbekbe sajnos hajlamos beleülni. Színskálája nagyon különleges, így mindenképpen bolti kipróbálását és vásárlását ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 14.

dorkaww

2019. augusztus 19.

Alapvetően az erősebb fedésű korrektorokhoz vagyok szokva, de ennek ellenére nem rossz termékről beszélünk. Nagyon szeretem, hogy a karikákat, meg úgy a tekintetet amblokk üdévé varázsolja, a karikákat halványítja. Továbbá piros pont hogy nem ül bele a ráncokba, plusz nem mászkál el a nap folyamán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Squalane eo 1 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.