Best of Beauty 2019

Yves Saint Laurent

Ár:   13 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2018. május 18.

Ár:   13 200 Ft
Kiszerelés:   2,5 ml
Lelőhely:   parfümériák

A Touche Éclat  egy igazi gyorssegély a bőrnek. Elfedi a sötétebb foltokat és a fáradtság jeleit a szem környékén, korrigálja az ajkak és az orr árnyékait. Az eredmény azonnali frissesség és ragyogás:

• exkluzív ragyogó kontúrkiemelő
  • felfrissíti a sminket, miközben felélénkíti a bőrt
  • felfrissíti és táplálja a bőrt, természetes ragyogást biztosítva
  • hibátlan és ragyogó sminket eredményez
  • minden bőrtípusra alkalmas

Ár: 6000 ft , Eladó: Adrika91
Állapot: 1x hasznalt, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Személyes átvétel Békéscsabán, vagy utalás után postázom.
Kerekmoni

2019. május 27.

Ez a korrektor valami csoda! Anyukámtól kaptam a 40. Szülinapomra, és hát először néztem h komolyan ennyit kiadott egy korrektorért, hát gondoltam nem normális. De mikor kipróbáltam, mingyá nem 40 voltam, de kB 30! Nagyon durván szépen fed, természetesnek hat, egyszerűen csak fiatalító. Tényleg megéri az árát, pláne ha ajándékba kapja az ember:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Yeticica

2019. április 14.

Egyszer reges regen ajandekba kaptam egy ilyet es imadtam. Az allaga, a fedese, a szine , minden tokeletes volt. Arra emlekszem, hogy sajna az adagolo tollal nem voltam kibekulve, mindig maradt benne felesleges anyag, bar teny, hogy sosem szaradt bele es nem oxidalodott.
Ha nem aranyarban lenne, csak ot vennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Ha nem aranyarban lenne, csak ot vennem.

pankalany

2019. március 26.

Nincsenek nagy problémáim a szememmel, se súlyos karikák, se árkok, szóval csak valami könnyű dolgot kerestem ami nem maszk hatású. Hát megtaláltam. Pihekönnyű mégis szépen fed és üdévé varázsolja a tekintetet, nem ül bele az apró ráncokba és nap végéig a helyén marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

DorkaR

2019. március 24.

Nekem gyenge a fedése. Sajnos a szemem alatti bőrterület nagyon vékony, így átlátszanak az erek, amiket nem igazán tudott elfedni. Egyébként kellemes az állaga, de sajnos a fedése miatt nálam nem lett kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

Lillaa

2019. március 17.

Megéri rá beruházni! A szemem alatti karikákkal valami csodát tett. Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

henczen

2019. március 14.

Neezen szántam rá magam, hogy megvegyem, mert pénzkidobásnak éreztem - hiba volt! Ez a termék csodás, kedvenccé vált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Soly77

2019. március 5.

Elképesztő hogy mi különbség van korrektor és korrektor között... nyilván gondoltam de hogy ennyire, azért ez még engem is meglep. Annyira észre vehetetlenűl teszi a dolgát hogy pont ebben rejlik a wow hatása is. Mindent leírtak már előttem, hogy friss és üde lesz a tekintetem, hogy nem ül bele a szem apróbb ráncaiba... hogy nap végére is ott van ahová kentem... döbbenet tényleg... sokszor ezért nem használtam (már tudom) korrektort mert nem a jót használtam, mindig maszkos volt a hatás nekem... na ezzel nem... örök szerelem kezedete ez... én már látom :) ha megtehetitek vegyétek meg nem fogtok csalódni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

La-Fee

2019. február 26.

Az egyik kedvenc sminktermékem. A szemem alá teszem, orromhoz, számhoz, szemöldököm köré, halánték felé is olykor. Nagyon szépen felvidítja az arcot, tekintetet, egy jó aláhidratálás, plusz persze szérum( C-vitaminos vagy hyaluronsavas, vagy Börlind, vagy Estée Lauder, most) és vállalható a fejem :) , persze alapozó stb plusz, de ha már ez az alapozás megvan, mehetek emberek közé..)
-Nem matt, ami nálunk már szerintem tiltólistás, bár tiniken sem mutat jól, szerintem. Visszaveri a fényt egyértelműen látszik, finom mint a gyöngyház, de nem irrizáló. A ráncocskákba természetesen nem ül bele, sőt optikailag eltünteti azokat. Nyílt, kipihent hatást érhetünk el vele. Sokadszorra veszem újra, voltak próbálkozásaim, felsőkategóriások, de kiszerelésben, mennyiségben, praktikumban, látványban ez a legjobb. 02-es natúr árnyalat, nem rózsás, nem sárgás, szép világos, de nem fehér.
-Még Shiseido Sheer korrektora ilyen, amit szintén újravennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.

-Még Shiseido Sheer korrektora ilyen, amit szintén újravennék.

Sushi

2018. december 14.

Rendkívül jó termék. Vékony, ámde mégis tökéletesen fedő anyag. Egy rétegben is szuper, friss hatást kelt a szem alá felvíve, de ha két rétegben teszem, akkor sem ül be a barázdákba. Nagyon jól megalkották ezt a korrektort, hasonlóval sem találkoztam még, ami egyszerre ennyire vékony anyag és mégis fullosan fed.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

Sherka

2018. december 3.

A sminktáskám kedvenc eleme. Természetes ragyogást ad, tökéletesen kiegészíti a YSL Touche Eclat All in One Glow színezett hidratálókrémet. Visszafogott ragyogással tudom jellemezni. Tudom, hogy ez elsősorban nem korrektor, nem is a bőrhibák eltüntetésére lett kitalálva, ráadásul (szerencsére) az egyetlen problémám az arcomon a szem alatti karikák, de mióta egyszerűsíteni akartam a reggeli rutinomon, és kezdek megbarátkozni az adottságaimmal, ezt használom kifejezetten a szemem alá is, viszonylag szépen el is tünteti, amit kell, bár természetesen nem várok csodát a fedésben, mindenestre ez is számomra all in one termék és csinosnak érzem magam tőle, és azt hiszem ez is a célja. :) Ahová még használom: szemöldökcsont, pirosító fölé, száj köré, orrnyeregre és ahová csak tetszik, kedvemtől függően. :) Gyönyörű a csomagolása, nem is szeretném, hogy másmilyen legyen, csak hát zavar, hogy nem tudom mennyi van benne, és mindig izgulok, hogy ki ne fogyjon. :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Squalane eo 1 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.