Yves Saint Laurent

Ár:   13 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2018. május 18.

Ár:   13 200 Ft
Kiszerelés:   2,5 ml
Lelőhely:   parfümériák

A Touche Éclat  egy igazi gyorssegély a bőrnek. Elfedi a sötétebb foltokat és a fáradtság jeleit a szem környékén, korrigálja az ajkak és az orr árnyékait. Az eredmény azonnali frissesség és ragyogás:

• exkluzív ragyogó kontúrkiemelő
  • felfrissíti a sminket, miközben felélénkíti a bőrt
  • felfrissíti és táplálja a bőrt, természetes ragyogást biztosítva
  • hibátlan és ragyogó sminket eredményez
  • minden bőrtípusra alkalmas

KERESEM!!!!Yves Saint Laurent Touche Éclat
Ár: megegyezés alapján , Eladó: Sushi
Állapot: Teljesen új!, Helyszín: --, fizetés: Személyesen vagy postázva
Ár: 7.500ft postával , Eladó: RoodGirl
Állapot: Teljes kiszerelés, 2r használt., Helyszín: --, fizetés: --

Spiritcat78

2020. július 14.

Fedése nem erős, de rétegezésre alkalmas. Nagyon sokáig elé, egész nap tart, a kisebb ráncokba nem, de a mélyebbekbe sajnos hajlamos beleülni. Színskálája nagyon különleges, így mindenképpen bolti kipróbálását és vásárlását ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 14.

dorkaww

2019. augusztus 19.

Alapvetően az erősebb fedésű korrektorokhoz vagyok szokva, de ennek ellenére nem rossz termékről beszélünk. Nagyon szeretem, hogy a karikákat, meg úgy a tekintetet amblokk üdévé varázsolja, a karikákat halványítja. Továbbá piros pont hogy nem ül bele a ráncokba, plusz nem mászkál el a nap folyamán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

strauszkinga

2019. augusztus 9.

Vegyes élmény! Nem erős a fedése, de annyira természetes a végeredmény, mintha semmi sem lenne ott, illetve rétegezhető, így "javul" a fedés. Nem vagyok 100%-ig elégedett, de semmi máshoz nem hasonlítható ez a termék, el tudom képzelni, hogy emiatt valamikor még újra veszem. Nekem a 2-es árnyalatban volt meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Kerekmoni

2019. május 27.

Ez a korrektor valami csoda! Anyukámtól kaptam a 40. Szülinapomra, és hát először néztem h komolyan ennyit kiadott egy korrektorért, hát gondoltam nem normális. De mikor kipróbáltam, mingyá nem 40 voltam, de kB 30! Nagyon durván szépen fed, természetesnek hat, egyszerűen csak fiatalító. Tényleg megéri az árát, pláne ha ajándékba kapja az ember:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Yeticica

2019. április 14.

Egyszer reges regen ajandekba kaptam egy ilyet es imadtam. Az allaga, a fedese, a szine , minden tokeletes volt. Arra emlekszem, hogy sajna az adagolo tollal nem voltam kibekulve, mindig maradt benne felesleges anyag, bar teny, hogy sosem szaradt bele es nem oxidalodott.
Ha nem aranyarban lenne, csak ot vennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Ha nem aranyarban lenne, csak ot vennem.

pankalany

2019. március 26.

Nincsenek nagy problémáim a szememmel, se súlyos karikák, se árkok, szóval csak valami könnyű dolgot kerestem ami nem maszk hatású. Hát megtaláltam. Pihekönnyű mégis szépen fed és üdévé varázsolja a tekintetet, nem ül bele az apró ráncokba és nap végéig a helyén marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

DorkaR

2019. március 24.

Nekem gyenge a fedése. Sajnos a szemem alatti bőrterület nagyon vékony, így átlátszanak az erek, amiket nem igazán tudott elfedni. Egyébként kellemes az állaga, de sajnos a fedése miatt nálam nem lett kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Lillaa

2019. március 17.

Megéri rá beruházni! A szemem alatti karikákkal valami csodát tett. Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

henczen

2019. március 14.

Neezen szántam rá magam, hogy megvegyem, mert pénzkidobásnak éreztem - hiba volt! Ez a termék csodás, kedvenccé vált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Soly77

2019. március 5.

Elképesztő hogy mi különbség van korrektor és korrektor között... nyilván gondoltam de hogy ennyire, azért ez még engem is meglep. Annyira észre vehetetlenűl teszi a dolgát hogy pont ebben rejlik a wow hatása is. Mindent leírtak már előttem, hogy friss és üde lesz a tekintetem, hogy nem ül bele a szem apróbb ráncaiba... hogy nap végére is ott van ahová kentem... döbbenet tényleg... sokszor ezért nem használtam (már tudom) korrektort mert nem a jót használtam, mindig maszkos volt a hatás nekem... na ezzel nem... örök szerelem kezedete ez... én már látom :) ha megtehetitek vegyétek meg nem fogtok csalódni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Squalane eo 1 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.