Yves Saint Laurent

Ár:   13 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2022. március 24.

Ár:   13 200 Ft
Kiszerelés:   2,5 ml
Lelőhely:   parfümériák

• világosítja, kisimítja és tökéletessé teszi a problémás helyeket
  • élénkké, kipihentté és üdévé teszi az arcbőrt
  • finomítja a sötét helyek láthatóságát és beragyogja azokat
  • csökkenti a finom ráncok észrevehetőségét
  • rétegezhető
  • hialuronsavat és E-vitamint tartalmaz
  • utazáshoz is ideális, kompakt kiszerelés

7 árnyalatban kapható

Ár: 9000 , Eladó: HDetti
Állapot: kb. 5 pumpányi hiányzik, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: foxpost, posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

bobherceg80

2023. szeptember 28.

Egy középkorú ex-topmodell videójában láttam meg, és kíváncsi lettem, mert említette, hogy minden modell ezt használta a szeme alá a karikák elkendőzésére anno... Hát nekem nem vált be. A karikákat nem tünteti el, a bőrhibákat is alig fedi. És random jön, vagy éppen nem jön a tollból a korrektor,ha megnyomom a végét, azaz nem adagolható rendesen.Az ára meg 10 ezer felett...Oltári csalódás, pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 28.

Drzsu

2023. július 3.

Sajnos kevés, nem fed és nem is tartós. Csomagolása miatt + 1 csillag, mert praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 3.

souzanna

2023. június 27.

Annó sos szükségem volt egy korrektorra és valahogy ezzel a termékkel végeztem a Douglasban a kasszánál. Aranyos ez a tollas, kattogtatós desing, tényleg sokáig kitart de az én sötét karikáimra egyszerűen kevés.
Egyébként nem rossz a fedése és valamit tényleg világosít az ember szeme alatt, de nálam nem maradós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 27.

maruani

2023. május 12.

Akkor használom, ha nem igazán sminkelek, csak egy kis láthatatlan támogatásra van szükségem öt perc alatt, hogy ne nézzek ki a szükségesnél nyolc évvel idősebbnek. Ilyenkor a Touche Éclat mesés, pillanatok alatt kézzel eldolgozom a szemem alatt, egy lehelletnyit a szemhéjra, és tadá, máris kiemeli a tekintetem, elmulasztja a fáradt fejet (tegyük hozzá, hogy nekem nincsenek igazán sötét karikáim, azzal nem biirna el). Viszont ha rendes sminket csinálok, alapozok, etc, akkor a fedése már kevés, és hogy a skála másik oldalát megemliitsem, a másik kedvenc korrektorom, a Catrice Liquid Camouflage-át használom. Eddig minden oké, nem? Hát nem. Az ára horribilis, és hiába jó a termék, a nyolcvan százaléka (nem, alighanem több) az a luxus-adó. Én az elsőhöz és a másodikhoz is féláron jutottam különböző szerencsés körülmények összejátszása következtében, és azt is sokalltam. Soha nem adnék teljes árat érte, és nem is ajánlom senkinek hogy ezt tegye, kivéve ha tényleg nem tud mit kezdeni a pénzével, de akkor tudok javasolni néhány remek civil szervezetet akiknek mindig jól jön az adomány. Szóval az ára miatt három csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 12.

umpalumpa

2023. január 30.

2-es árnyalatban van meg nekem, aminek derítő hatása van. Az állaga csodásan könnyű, színe az ecsetre kerülve még van, aztán bőrön már inkább csak világosító. Nagyon enyhe fedése talán van, de inkább optikaolag segít. Épp ezért nem ül a ráncokba.
Magában akkor használom a szemem alatt, az orrom töve körül és az arccsontomon, ha nem akarok sminkelni, de nagyon fáradt, nyúzott vagyok. Kissé üdébb lesz az arcom vele. Persze egy 47 éves karikás szemű nő vagyok, csak önmagamhoz képest nézek ki jobban.
Használtam már korrektor tetején, amikor átütött a sötét árok színe a szemem alatt, de még egy réteg "konszílör" már durván nézett volna ki. Természetesebb lett ezzel, mégis mintha jobb lett volna a fedés. Ilyen esetben csak az árokba húzok egy halvány csíkot, nem satírozok vízvonaltól az orromig.
Van negatívum is: ha magában használom nem tart csak 2, max. 3 órát. A másik az, hogy kikészíti a szememet. Délutánra/ estére piros lesz és fáj. Nyugtató szemcseppet és műkönnyet kell használjak, hogy helyre jöjjön és másnapra ne durvuljon el a gyulladás. Ezt a kellemetlen tulajdonságát úgy tudom valamennyire elkerülni, hogy a szempillák vonalától 2-3 mm-re már nem teszek. Harmadik, amit nem szeretek, hogy nehéz megfelelően adagolni. 1 kattintás: semmmi. 2 kattintás: még mindig csak egy aprócska jön. 3 kattintás: már túl sok, akkor is, ha nagy háromszöget rajzolnék a szemeim alá.
A hatása rövid ideig mesés, de sok a baj vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 30.

A hatása rövid ideig mesés, de sok a baj vele.

nortika89

2023. január 20.

Nagy segítség kialvatlanság terén, mindig üde, élénkebb, kipihent arcot varázsol. Én egyébként is szeretem a YSL termékeket!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 20.

Madison

2023. január 14.

Imádom, kedvenc termék. Tökéletes a szem alá, frissé, kipihentté varázsolja az tekintetet. Nem ül bele a szem alatti ráncokba, tökéletes minden szempontból. Mindig újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 14.

Timi01

2023. január 6.

Egyszer láttam, hogy valaki úgy használja, hogy korrektorhoz keveri a szem alatti karikák eltűntetéséhez, így nagyon szép, természetes eredmény érhető el. Ha nem alszom eleget, én is így teszek, nagyon bevált, olyan, mintha végig aludtam volna az éjszakát. Lehet, sőt, biztos, hogy ezt a hatást egy kedvezőbb árú termékkel is el lehet érni, nekem ő van meg, erre a célra kiváló. Ha viszont az arcom más részeire viszem fel, nem látom a különbséget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 6.

Redhoney

2022. október 21.

Nem különösebben rajongok a YSL sminktermékekért, de ezt nagyon ki akartam próbálni. Én nem használok alapozót, szóval önmagában korrektorként, élénkítőként használtam, nagyon szerettem. Enyhe fedése van, a hétköznapokban nekem pont elég, de a leglátványosabb a szem alatt ez a termék. Csodás üde tekintet, szinte hiányzik, mióta elhasználtam. Nagyon tetszett, hogy ennyire vékony a korrektor, így biztosan nem ül bele a ráncokba és nagyon természetes hatást biztosít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 21.

jucimuci

2022. szeptember 26.

Elfogyott, szerettem, de ennyi pénzért vannak ugyanilyen jó korrektorok a piacon. Nagyon tetszett a toll, egy kattintás elég volt mindkét szemem alá. Viszont ha véletlenül belement, nagyon csípett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 26.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Methylparaben i I ta I par 0 0

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.