Yves Saint Laurent

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, az összetevőket feltöltötte: ENCI2, Módosítva: 2013. október 31.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Ragyogásfokozó alapozó.

nanne

2019. január 22.

A bőrkép amit ad szinte tökéletes, még órák után is, púderezgetés nélkül is. Könnyen és gyorsan eldolgozható, nem foltos. Az illatát annyira nem kedvelem, de még belefér. Az egyetlen problémám vele, az az, hogy kopik.Oké, tél van, az állam hozzáér a kabáthoz, esetleg megtörlöm az orrom és volt alapozó, nincs alapozó.... Vegyesek az érzéseim, tavasszal újra előkerül majd. 4csillag, mert ennyi pénzért ilyen kopást nem engedhetne meg magának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

manetto

2018. szeptember 27.

Évekig ez volt a legjobb alapozó, amit ekcémás bőrre tudtam használni. Nincs nagyon durva fedése, természetes, gyakorlatilag olyan, mintha filtert rakna az arcodra :) nagy bőrhibák elrejtésére nem alkalmas. Én nagyon szerettem, normál vagy szárazabb bőrre a legeslegjobb választás, megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Pöti

2018. május 13.

BR10. itthon alig kapható árnyalat (én nem találkoztam még vele), így a feelunique volt a segítségemre. Az árnyalat egy csoda és legmélyebb bánatom, hogy egyszer szép, egyszer meg olyan, mintha valami nevenincs, lejárt alapozót tettem volna magamra. A bizonytalanságot nem szeretem, egy ilyen drága terméktől azt várnám, hogy stabilan számíthassak rá :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 13.

lumpursky

2018. április 18.

Nagyon jó kis alapozó annak, aki természetes hatást szeretne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

Nagyon jó kis alapozó annak, aki természetes hatást szeretne.

marokaciroka

2017. december 31.

A szulinapomra festettek ki a Sephoraban es ezt hasznaltak. Azonnal megvettem es a legjobb dontes volt. Minden foton tokeletes, napkozben nagyon termeszetes, este pedig tobbszor is racsodalkozom az arcomra, ha tukorbe nezek, hogy Te jo eg, milyen jol nez ki a borom. Teljesen mas mint a tobbi masik alapozo. Dewy, termeszetes, tartos. Nem vakolatos, nem matt, nem kopik. Akinek nem pattanasos vagy zsiros a bore, csak erre ruhazzon be, mert ugy fog kinezni, mint egy filmsztar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

dendi

2017. június 15.

Nagyon jó alapozó. Szép a finishe, nem oxidálódik, nincs maszk hatása. Ár érték arányban teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

instantlia

2017. június 7.

Álom ez az alapozó. Éppen annyit fed, amennyit kell, tény, hogy pindurit "olajos" de ez sem érdekes, mert egyszerűen hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

maybeshesamaybelline

2017. április 9.

ez NEM egy matt alapozó, és NEM magas fedésű. én pedig pontosan ilyet is akartam. natral glowy arcot varázsol. Tartós, Nem kelt maszk hatást. Könnyed. Nagy a színválaszték is, szóval tudom ajánlani :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

Harmatka

2017. március 28.

Én az olyan alapozókat kedvelem, amelyek nem mattítják a bőrömet, hanem kiemelik annak természetes ragyogását. Tudatosan ilyen alapozót kerestem és ebben a termékben meg is találtam az elvárásaimnak megfelelő tulajdonságokat. Pumpás adagolójának segítségével könnyen kinyerhetjük a megfelelő mennyiséget. Az alapozó krémes, lágy és könnyen eldolgozható. Én kifejezetten kedvelem a visszafogott illatát is. A felvitelt követő végeredmény számomra tökéletes: nem maszkszerű, természetes, könnyed és ami a legfontosabb: ragyogó. Én a tartósságával is elégedett vagyok, egész nap a helyén marad, valamint az általa kapott bőrkép is szép, sima, egységes. Nagyon megszerettem ezt az alapozót és különösen tavasszal - könnyed textúrája miatt - ideális választásnak tartom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

FannerManner

2017. február 7.

Hatalmas szerelem volt, hosszú keresés után találtam rá pár évvel ezelőtt. Tökéletes az árnyalat (BD50), könnyű vele dolgozni, én ujjal szoktam felvinni. Szuper az illata, szép természetes a végeredmény. Hűséges használója voltam, míg sajnos le kellett állnom vele, mert itt-ott gyulladt pattanások lettek az arcomon, pedig előtte nem volt ilyen problémám. :( Mióta nem használom, szerencsére megszűnt a panasz. Sajnálom, mert ettől függetlenül tényleg szuper jó alapozónak tartom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Sorbitol h 1 1

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0