Yves Saint Laurent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petra9229, az összetevőket feltöltötte: masiki, Módosítva: 2015. március 17.

Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: fás-fűszeres

Összetétel: csillag ánizs, bazsalikom, ibolya levél, szerecsendió, pink bors, vetiver, pacsuli

barbaracs

2019. november 23.

A férjem ezt használta nagyon sokáig, csak sajnos már nem lehet kapni. Igazi ragadozó illat, nagyon különleges illatvilág, ilyen nem jön veled szembe bármikor. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

geucsa

2018. június 18.

Imádom. TOP 3-ban benne van nálam. A körülöttem lévők is nagyon szeretik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 18.

Imádom. TOP 3-ban benne van nálam. A körülöttem lévők is nagyon szeretik.

martinszathmari

2016. október 21.

Nagyon kellemes illata van, igazi tavaszi-nyári stílusú, tartós is, viszont van benne egy jegy ami szúrja az orrom, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

AdamFragFanatic

2016. március 2.

Friss, nyárias és mentás illat. Nem igazán lehet vele mellé nyúlni. Ez az illat tapasztalataim alapján a La Nuit-tal szemben a fiatalabb hölgyeknek jobban tetszik. Abszolút nem hasonlít a L'Homme Sport-hoz, szóval aki egy tényleg üde illatot keres konkrétan sportoláshoz, annak inkább azt tudnám ajánlani. Tartósságát tekintve közepes. Szerintem mindenképpen érdemes kipróbálni, nem lesz csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

Málni

2014. augusztus 30.

Én meg pont ezt találtam az egyik legunalmasabb-legátlagosabbnak az YSL Homme parfümök között:) Sima homme, Nuit és a l'homme Parfum intense messze érdekesebbek és jellegzetesebbek, szerintem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

karina

2014. augusztus 30.

Errol miert nincs még vélemény...?:) szerinem messze ez a legjobb (legemlékezetesebb?) az osszes l'homme kozul. Legalabbis noi orral nekem nagyon sok férfi illat esik be a "tipikus pasi parfum" kategóriába, ezert különösen maradandó élmény:) Van benne valami fanyarság amiért én bolondulok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Citronellol, Eugenol, Geraniol
Színezékek: CI 60730, CI 14700

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)