Best of Beauty 2019

Yves Saint Laurent

Ár:   €26   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Regi84, Módosítva: 2017. január 10.

Ár:   €26
Kiszerelés:   1,3 g
Lelőhely:   parfümériák

Precíziós szemöldökceruza kefével, amely tökéletesen formázza, kiemeli és színezi a szemöldököt. Egyben természetes hatást ad.

Peachblossom

2018. február 7.

Imádom! Egy melegebb barna árnyalatot kerestem, ami kicsit puhább állagú, hogy ne kelljen vésni ahhoz, hogy fogjon, ellenben kellően tartós is. Benne ezeket megtaláltam, sőt többet is, egy leheletnyit mintha waxos is lenne az állaga, de minden esetre a helyére igazított szálakat szépen megtartja, szuper a kis kefe is a végén. A végeredmény számomra kicsit olyan, mintha szemöldök port használtam volna, ami számomra a legtermészetesebb, viszont vele könnyebb dolgozni, tartósabb, mint az általam próbált porok és a már említett "szál helyén tartás" is nagyon tetszik. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Regi84

2017. január 11.

A Lancome ceruzáját szerettem volna megvenni, de az én színemben természtesen pont nem volt, úgyhogy nagy keresgetésben az eladóval ezt találtuk egy osztrák Müllerben. Egyáltalán nem bántam meg, mert a színe szerintem sokkal természtesebb szöke, mint a Lancome szőkéje, nem annyira szürkés hatású. Szépen lehet vele dolgozni és egy napot simán kibír, el se mozdul.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Ceresin 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.