Zadig & Voltaire

Ár:   17 000 Ft és 21 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Svetlana, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Ár:   17 000 Ft és 21 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

Rock, szabadság, Párizs, művészet ígérete egy gesztenyeillatú parfümben.

Illatösszetevők: rózsabors, arab jázmin, gesztenye, tejszín, vanília, szantál, kasmírfa

Fújósban ❣️Zadig & Voltaire This Is Her
Ár: 3990 , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt , Helyszín: Budapest XI.KER , fizetés: Személyesen posta foxpost
Ár: 2300 Ft pk az árban , Eladó: Hanne
Állapot: 5 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: postán vagy személyesen
Lorelei

2019. szeptember 24.

Késő őszi, téli illatom. Szerelem volt első szaglásra😃 Nagy szantál rajongoként megéreztem egy ismerősömön... Egyből tudtam, hogy ebben bizony van szantál. Tapasztalataimra hagyatkozva először kipróbáltam magamon, mert sokszor ért csalódás az elhamarkodott vásárlások miatt, de ezzel a tüneménnyel nem lőttem mellé. Kifejezetten meleg érzetet nyújt számomra ez az illat, ezért is nem használnám tavasszal vagy nyáron, mert nem esne jól. Aki szereti a nem mindennapi édes illatokat az mindenképp próbálja ki. Rajongás még 1 év után is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Lilu003

2019. szeptember 15.

Egyedi ez a gesztenye illat, egyáltalán nem olyan, mint a Donna Aqua. Édes, púderes, és nagyon különleges illat. A tejszín miatt már szinte emlékeztet a gesztenyepürére. Sajnos van benne valami, ami engem zavar, így akármilyen egyedi, nem fogom nagy kiszerelésben beszerezni. Télen biztosan nagyon jól érvényesül, aki szeretne kitűnni a tömegből egy nem megszokott ütős téli finomsággal, annak ez egy szuper lehetőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Cintia04

2019. szeptember 8.

Már egy ideje képtelen vagyok az édes illatokat elviselni! Amennyire szerettem őket ma már annyira taszítanak de hát változunk mi is nem is erőltetem ezt az illatvilágot már! Most, hogy jön az ősz, a hideg, a komor és szomorú idő a kis nyári ruhát váltja a ballonkabát szeretnék egy meleg, bújós illatot! Pakolgattam az illataim aztán előkerült egy minta ebből a szépségből és magamra fújtam! Egyből éreztem, hogy ez az! Ilyenre vágyom! Édes, édes ez igaz de nem az a kislányos édesség és nem is nyomasztóan fűszeres mint a mostanában készült "egykaptafa" édességek! Rajtam nagyon különleges! Gesztenyés, krémes enyhén füstös és a kasmír ad neki egy mélységet! Még mielőtt olvastam volna róla nekem is a rock and roll mint életérzés jutott eszembe, a rock koncertek ahol fejvesztve vártuk a fronténekeseket, dobosokat, a gitárhúrokat pengető szexi pasikat ahogy a füst és ezernyi színes fények mögül megjelentek és kezdődhetett a zúzás amikor is teljesen átadtuk magunkat a zenének! Élvezet, szabadság és egy nagy adag szenvedély van ebben az illatban! Nagyon megfogott, számomra nagyon különleges! Tartós, telt illat mégsem érzem tolakodónak! Egybeolvad viselőjével, szexi, meleg, bújós illat! Túl fújni őt sem ajánlott mert nagy mennyiségben fullasztó lehet! Nagyon úgy tűnik megvan az őszi bújós kis illatkám! 💞

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Yeticica

2019. augusztus 27.

Sajnos nagyon nem tetszik, ugyanugy, mint a masik betonuveges ‘szepseg’. Irrbamaszo, eroszakos, engem a fas alap zavar nagyon mindket Z&V illatban amit eddig probaltam. Kozonseges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Phoenix19

2019. július 21.

Tejszínhabos Noir Exquis. Olvasgattam az előző véleményeket csodálkoztam, hogy még mindig nem.....és még mindig nem látom senki írásában az én megérzésemet. Majd Kodi véleményéhez érve, na mondom végre valaki felismerte! És ott a pont! Ez a parfüm a Noir Exquis édesebb, tejszínes kistestvére. Nem szeretem a L'Artisant, mert rajtam szúrós és masculin, de itt az édes tejszínes jegyzetek lágyítanak a gesztenye szúrósságán. Ez a parfüm rajtam kimondottan gesztenye illatú, lágy vaníliás, tejszínes gesztenye.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 21.

plinda

2019. július 11.

Az egyik legkülönlegesebb téli illat,igazi "hideg"érzetet ad. Szerencsére nem találkozom vele az utcán gyakran, ami nekem nagyon sokat jelent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

Lin

2019. július 7.

Számomra nagyon egyedi illat az biztos! Édes, de nem a klasszikus értelemben. Kifújás után ici-picit férfias, majd jön a krémes tejszín, az idő múlásával kicsit édesedik is. Nekem olyan “puha” illat. Nem lesz karcos, mint más édes parfüm. Szerintem benne megtaláltam az őszi parfümömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

LolitaLolly

2019. május 22.

Engem a rock, Párizs, művészet címszavakkal simán megvenne, de persze az illat fontosabb. A csuklómra fújtam és óriási hatósugara van. Ha nincs az arcom közelében a kezem, akkor is érzem vagy ha csak megmozdítom a karom. Nem tudom semmihez sem hasonlítani, egyik illatjegyet sem érzem ki belőle, tényleg édes de nem szokványosan édes, kissé férfias is rajtam, de ez tetszik benne, egy kicsit tisztaságillat is, de azért sokkal bonyolultabb annál hogy pár szóval le lehessen írni. Az üvege nagyon tetszik, hogy nem csicsás, mert imádom a nőies dolgokat kissé megtévesztő, fiús, kontrasztos csomagolásba bújtatva ;)
Erősen gondolkodom rajta, hogy megvegyem. Addig is 4 csillag:))

Up: egész napos “viselet” után sajnos eléggé megfájdult a fejem tőle, de a későbbiekben talán teszek még próbát vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

Erősen gondolkodom rajta, hogy megvegyem. Addig is 4 csillag:))

ddori95

2019. április 15.

Karácsony óta használom, imádom. Szerintem nem egy tucat illat. Mindenki megdicséri rajam. Elég tartós. Azonban tenyleg egy “téli” illat, így tavasszal már nem esik jól magamra fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

Csodalatosmandarin

2019. március 28.

Aki szereti az édes illatokat annak mindenképp ajánlom kipróbálni ezt a parfümöt!! Rendkívül tartós, édes-tejszínes illat, ami napokig a ruhán marad. Az édessége és az intenzivitása miatt szerintem ez kifejezetten egy téli illat, meleg időben nem igazan tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.