Zadig & Voltaire

Ár:   17 000 Ft és 21 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Svetlana, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Ár:   17 000 Ft és 21 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

Rock, szabadság, Párizs, művészet ígérete egy gesztenyeillatú parfümben.

Illatösszetevők: rózsabors, arab jázmin, gesztenye, tejszín, vanília, szantál, kasmírfa

Ár: 2300 Ft pk az árban , Eladó: Hanne
Állapot: 5 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: postán vagy személyesen
Ár: 5900 Ft postával , Eladó: urbanzsu
Állapot: 100ml/kép, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, banki utalásnál postán maradó vagy MPL automata

esztifarkas

2020. január 22.

Intenzív illat, egy fújást egész nap lehet érezni, és még úgy is betölti az egész szobát:) Édes, nagyon különleges az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

silence

2020. január 11.

Sokáig nem ismertem ezt az illatot, és nem is éreztem késztetést arra, hogy teszteljem, mert nem igazán szeretem a gesztenyét és a gesztenyés sütiket. (Mint kiderült, csak enni nem!)
Nem tudtam, mit veszitek..... ugyanis mostanában a favoritok között van nálam!
Egy Douglasos vásárlás során fújt az eladó ebből az illatból egy papírcsíkra és dobta a papírtáskába.... egész álló nap ezt a csodás illatot éreztem belekúszni az orromba, majd itthon is 2 napon keresztül megbabonázva szagolgattam a kis tesztert. Nem bírtam ki, azonnal meg kellett rendelnem! És azóta is változatlanul imádom-imádom-imádom!
Isteni gesztenyés, tejszínes krémes finomság, ami úgy ölel körbe a nap folyamán mint egy puha, meleg takaró.
Kifújáskor még érezni a rózsaborsot és a jázmint is benne, viszont amikor a frissebb fejillatok elillannak, akkor már csak az csodás, édes-krémes gesztenyés-tejszínes ínyencség marad, aminek a vanília, a szantál és a kasmír megadja a kellő tartósságot.
Rajtam fantasztikusan teljesít e téren is, a reggeli 3 fújást estig érezni, amellett hogy a nap folyamán egyszer sem válik erőssé, vagy tolakodóvá!
Mások is sokan megdicsérték már rajtam, amióta használom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 11.

Nem tudtam, mit veszitek..... ugyanis mostanában a favoritok között van nálam!
Mások is sokan megdicsérték már rajtam, amióta használom!

subwayZ

2020. január 4.

40+, nem vagyok az a tizenéves vattacukor rajongó és sose gondoltam volna, hogy nekem egy édeskés illat ennyire elcsavarja a fejem. De ez... Hihetetlenül egyedi, finom, puha, otthonos, tényleg gesztenyés, a szantál pár óra múlva jön elő, és marad is, és az édes-tejes illattal együtt valami olyan különlegességet hoz létre, ami tök egyedi. Senkin nem éreztem még. Nem értem azokat, akik azt írják, nem tartós. Reggel nyolckor a csuklómra fújtam és este a fürdéskor még tisztán éreztem magamon. Amikor melegebb lett, lecseréltem a kabátomat, és amikor hidegre fordult az idő, visszavettem azt, amiben a csuklómra fújtam. Hetek után is érzem a kabátom ujján az illatot. Valaki egy másik parfüm kapcsán írta, hogy amikor a csuklójára fújta, szinte hozzánőtt az orra a kezéhez, annyit kellett szagolgatnia. Na nekem ő az. Nagyon-nagyon-nagyon. 10/10
Ne is vegyék meg sokan, én annak örülök, mert maradhatok egyedi 😉

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

Ne is vegyék meg sokan, én annak örülök, mert maradhatok egyedi 😉

aniko19

2019. december 31.

Különleges, egyedi illat, nem hétköznapi. Én személy szerint szeretem magamon, bár amikor először fújtam be velem magam megkérdezték, hogy férfi parfümmel vagyok-e befújva :D Amúgy nem férfias illat, de tény, hogy érdekes. A tartóssága lehetne jobb, közepesnek mondanám, de ennél sokkal tartósabb parfümjeim is vannak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

bugeyes

2019. december 30.

Nagyon vágytam erre az illatra, mert ezekhez a most trendi édes illatokhoz képest ez különlegesebb vonalat képvisel az én ízlésem szerint. Nagyon érdekes, hogy így egyben felfedezni vélem kibontakozása során a különböző illatjegyeket, mert ez valahogy nem jellemző az esetemben. Ősszel-télen nagyon jól esik használni, szerintem melegebb időben kicsit tömény lehet. Amivel viszont nem vagyok elégedett az a szillázs és a tartósság. Ilyen árkategóriában elvárom, hogy egy illat tartós legyen. Elég hamar fogy, mivel utána kell fújni a nap folyamán, hogy érezni lehessen az illatot újra úgy 1-2 óráig... Nagyon sajnálom, mert nekem nagyon tetszik maga ez az illat, de így sajnos nem jó befektetés, hiszen - bár szomorú és nevetséges, de - a rohangálós Zara parfümöm tartósabb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

pamacska6

2019. november 29.

Nagyon különleges illat, egyáltalán nem az a tipikus női-virág-édes illat. A leszáradásakor pedig nekem egyenlő az otthon,biztonsággal..nem tudom miért, pedig a kifújáskor ez eszembe se jutna róla. Nem túl nagy hatósugár, és este még lehet érezni a csuklómon :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Ildi71

2019. november 21.

R..mannból hoztam papírcsíkon mintát. Ott a helyszínen nagyon megtetszett. De sajnos én annyira kiérzek belőle egy férfias felütést, hogy nem bírnám magamon elviselni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 21.

Lorelei

2019. szeptember 24.

Késő őszi, téli illatom. Szerelem volt első szaglásra😃 Nagy szantál rajongoként megéreztem egy ismerősömön... Egyből tudtam, hogy ebben bizony van szantál. Tapasztalataimra hagyatkozva először kipróbáltam magamon, mert sokszor ért csalódás az elhamarkodott vásárlások miatt, de ezzel a tüneménnyel nem lőttem mellé. Kifejezetten meleg érzetet nyújt számomra ez az illat, ezért is nem használnám tavasszal vagy nyáron, mert nem esne jól. Aki szereti a nem mindennapi édes illatokat az mindenképp próbálja ki. Rajongás még 1 év után is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Cintia04

2019. szeptember 8.

Már egy ideje képtelen vagyok az édes illatokat elviselni! Amennyire szerettem őket ma már annyira taszítanak de hát változunk mi is nem is erőltetem ezt az illatvilágot már! Most, hogy jön az ősz, a hideg, a komor és szomorú idő a kis nyári ruhát váltja a ballonkabát szeretnék egy meleg, bújós illatot! Pakolgattam az illataim aztán előkerült egy minta ebből a szépségből és magamra fújtam! Egyből éreztem, hogy ez az! Ilyenre vágyom! Édes, édes ez igaz de nem az a kislányos édesség és nem is nyomasztóan fűszeres mint a mostanában készült "egykaptafa" édességek! Rajtam nagyon különleges! Gesztenyés, krémes enyhén füstös és a kasmír ad neki egy mélységet! Még mielőtt olvastam volna róla nekem is a rock and roll mint életérzés jutott eszembe, a rock koncertek ahol fejvesztve vártuk a fronténekeseket, dobosokat, a gitárhúrokat pengető szexi pasikat ahogy a füst és ezernyi színes fények mögül megjelentek és kezdődhetett a zúzás amikor is teljesen átadtuk magunkat a zenének! Élvezet, szabadság és egy nagy adag szenvedély van ebben az illatban! Nagyon megfogott, számomra nagyon különleges! Tartós, telt illat mégsem érzem tolakodónak! Egybeolvad viselőjével, szexi, meleg, bújós illat! Túl fújni őt sem ajánlott mert nagy mennyiségben fullasztó lehet! Nagyon úgy tűnik megvan az őszi bújós kis illatkám! 💞

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Yeticica

2019. augusztus 27.

Sajnos nagyon nem tetszik, ugyanugy, mint a masik betonuveges ‘szepseg’. Irrbamaszo, eroszakos, engem a fas alap zavar nagyon mindket Z&V illatban amit eddig probaltam. Kozonseges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.