Zadig & Voltaire

Ár:   17 000 Ft és 21 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Svetlana, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Ár:   17 000 Ft és 21 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

Rock, szabadság, Párizs, művészet ígérete egy gesztenyeillatú parfümben.

Illatösszetevők: rózsabors, arab jázmin, gesztenye, tejszín, vanília, szantál, kasmírfa

Ár: 2100 Ft / 3500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, MPL, foxpost
Zadig & Voltaire This Is Her FÚJÓS
Ár: 5 ml 1700 Ft, 10 ml 3200 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml fújós vagy 10 ml fújós üveg parfümszóróban, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

veci

2022. május 22.

Hű, ez nagyon finom. Nagy Santal Blanc dupe keresésben vagyok, ezért mindent is magamra fújok, ami krémes édes szantált ígér. Sajnos erre a célra nem fog beválni, de ettől függetlenül instant szerelem ez az illat. Nyilván itt a vaníliás gesztenye dominál, a szantál rajtam egy óra múlva kezd előbújni. Messziről el szoktam kerülni a tejszínhabos-édes jegyeket, mert rajtam azok a parfümök gyakran műanyagszagúak és/vagy gejlek lesznek, de itt nagyon passzol hozzám. Ez az a fajta kedves, de mégis különleges illat, amit akkor fúj magára az ember, ha rossz lábbal kel fel, semmi ereje összekapnia magát, ezért egy megnyugtató illatban keres ehhez segítséget. Alapvetően egy puha pulóver jut róla eszembe, de szerintem nyáron is hordható. Felkerült a wishlistre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 22.

sztike

2022. május 6.

Thank God, végre egy illat, ami megkíméli a pénztárcámat! Az utóbbi időben amilyen tesztert kaptam / próbáltam, annak mind vásárlás lett a vége, na ennek (végre) nem. Nekem ez férfias. Túl sok a fás jegy, a vanília pedig túl kevés ahhoz, hogy női illattá puhítsa. Ez egy frissen zuhanyzott, tiszta, ápolt férfi illata. Hogy sármos-e, az majd ezután fog eldőlni - hiszen még csak zuhanyzott, a parfüm majd ezután jön. Szó szerint édes-kevés. Rajtam egyébként lineáris és púderes illat létére bitang erős, órák múlva is csak ezt éreztem. A névtől megpróbálok eltekinteni, mert nőként nekem meglehetősen sértő, hogy a Zaidig & Voltaire ház ezt az esszenciát azonosítja a női nemmel. Bár manapság...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 6.

cattitude

2022. április 27.

nagyon kíváncsi voltam erre az illatra, jegyek alapján kb ásó kapa nagyharang parfümre számítottam, de sajnos (vagy nem) csalódás lett a vége. felfújáskor kicsit borsos tejszínhab, a leszáradás meg kb a legbasicebb kommersz vaníliás szantál, annyira unalmas, ha film lenne, elaludnék rajta. egyáltalán nem passzol a kémiámmal ez az illat és nem is tudom emiatt objektíven értékelni, max csak annyit, hogy tartós. vannak olyan illatok, amik nem tetszenek/nem finomak rajtam, de elismerem, hogy a maguk nemében jók, hát ez nem ilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

tzrn7u67

2022. március 6.

Signature illatom, ha lehet ilyet mondani. Már a 3. üveget veszem belőle, szerelem volt első illatozásra. Megunhatatlan, nagyon jó árban, jó tartósságban. Vaníliás-gesztenyés-tejszínhabos csoda, amit még pici utántöltőbe is mindig magammal hordok a táskában. Az összetevők alapján nem egy gejj illatot kell elképzelni, igazán nőies és kifonomult. Az év minden napján, reggel-este szuperül teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 6.

vanillacaramella.sweet

2022. február 27.

Nemrég próbàltam, de nem fogott meg.
Jázminos-krémes virágos, egyszerű kis illat. Nem sok,nem kevés, irodabaràt.
Nincs benne semmi olyan számomra,ami annyira vonzana, de nem is taszít, ezért kap 3*-ot. Csalódott vagyok, többre számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 27.

Nemrég próbàltam, de nem fogott meg.
Jázminos-krémes virágos, egyszerű kis illat. Nem sok,nem kevés, irodabaràt.

Plusskutya

2022. február 11.

Juj, nekem 'ez egy nagyon nagy nem'. Még sosem súroltam le magamról parfümöt - eddig. És ezzel el is mondtam az egyetlen előnyét (ami nekem persze hátrány): iszonyatosan tartós.
De kezdjük az elején - Douglas bóklászás a sok villogó 30% és 40%-os matrica környékén. Ezen is virított egy, és mivel régóta kíváncsi voltam rá, most lehet az enyém, lássuk a bőrkémiát, minek vacakoljak a papírcsíkkal, rögtön fújtam is belőle a csuklómra. Már akkor megállapítottam, hogy nem az én illatom, de még nem kezdett el fájni tőle a fejem, és nem akartam mindenáron megszabadulni tőle.
Idővel egyre kevésbé értettem, mit keres a nevében a 'her'. Ilyen lenne egy lány?! Rajtam ez egyre inkább egy férfiparfüm. Persze nem a macsótípusból, de akkor is egyértelműen pasis. Megint megerősítést nyert, hogy a 'női' női parfümöket szeretem, ez pedig nem az.
Hazaérve a gyerekem kifejezetten büdösnek titulálta, én is szívesen elengedtem, ráadásul a fejem is megfájdult tőle, úgyhogy jött a szappan és a körömkefe...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 11.

shiningstar

2022. január 11.

Mintát rendeltem belőle mert szerettem volna már egy Zadig & Voltaire parfümöt a gyűjteményembe. Nem ezzel kellett volna kezdenem mert rettegek, hogy ez elvette a kedvem a márkától - csak úgy mint Black Aoud a Montaletól, és félek hogy nem merek újra nekimenni a márkának és kíváncsisággal fordulni felé. De ettől függetlenül azt elmondom hogy...

Kifújáskor engem ez az illat a régen Avonnál kapható gyermek parfümre emlékeztet. Vattacukros, tejszínhabos gejl édes cucc. Mocskos módon taszít engem - talán kinőttem a gyerekkoromból így 26 éves koromra, de ez nem baj. Az viszont nagyon is baj hogy minél inkább szárad lefelé annál gejl-ebb lesz és egyenesen taszítóvá válik számomra mert itt már elveszti a gyermekeknek szóló karakterességét. Számomra taszító ez az illat.

16 éven alattiaknak javasolnám meg azoknak akik örökgyerekek és szeretik ha egy illatot még a fogukban is érezni tudnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 11.

Lenaeri

2022. január 7.

Hú, nagyon-nagyon krémes. Már-már fullasztóan, de ennek ellenére imádnivaló.
Eszméletlenül tartós.
Simán oda tudom gondolni mellé Párizst, és a művészeteket. Na de rock???? Mi? Na azt nem.
Annál azért kifinomultabb.
Sokak kritikája szerint tinis . Szerintem én még 10 évvel ezelőtt sem fújtam volna magamra, mert rajtam komolyabb az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 7.

Hú, nagyon-nagyon krémes. Már-már fullasztóan, de ennek ellenére imádnivaló.
Eszméletlenül tartós.
Annál azért kifinomultabb.

mtn

2022. január 5.

Látatlan vásárlás volt, óriási szerelem lett! <3
Olvasgattam, keresgéltem, illatjegyek alapján úgy gondoltam befutó lesz.Milyen jól gondoltam.
Rengeteg dícséretet kapok, nőktől-férfiaktól egyaránt.
Nem tömeg illat, szinte senki sem ismeri(legalábbis a környezetemben)
Nem mondom, hogy nem tolakodó, de én élvezem, hogy feltűnést tudok kelteni vele.
Ár-érték arányban kitűnő, 100 ml-t vásároltam nagyjából 22.000 Forintért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 5.

Látatlan vásárlás volt, óriási szerelem lett! <3
Rengeteg dícséretet kapok, nőktől-férfiaktól egyaránt.
Nem tömeg illat, szinte senki sem ismeri(legalábbis a környezetemben)
Ár-érték arányban kitűnő, 100 ml-t vásároltam nagyjából 22.000 Forintért.

anita763

2021. december 12.

Zseniális ez az illat! 💗 Többen úgy aposztrofálják, hogy uniszex parfüm és valóban a férfiak bőrén is jól érvényesül, sőt elárulom az egyik férfi ismerősöm is ezt a parfümöt használja hébe-hóba. :) Enyhe szantálos illat, amelyben a szantál szerethető változatban van jelen, és édes jegyekkel van megbolondítva, és itt most nem cukorka- vagy vaníliabombára kell gondolni. A gesztenye sem túl erősen van jelen, inkább a meleg, diós illat bontakozik ki a háttérben, tejszínhabosan, lágyan áztatott szantállal, némi borsos fűszerezéssel, mindez kasmírba csomagolva. 💗 Rettentően tartós illat! 5* 💗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 12.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.