Zadig & Voltaire

Ár:   17 000 Ft és 21 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Svetlana, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Ár:   17 000 Ft és 21 500 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

Rock, szabadság, Párizs, művészet ígérete egy gesztenyeillatú parfümben.

Illatösszetevők: rózsabors, arab jázmin, gesztenye, tejszín, vanília, szantál, kasmírfa

Üvegében! Zadig & Voltaire This Is Her
Ár: 9500 Ft + foxpost , Eladó: Lin
Állapot: 100 ml / kép, Helyszín: --, fizetés: Utalás beérkezése után postázom

Kisvacak

2021. április 9.

Az összetevők alapján ez az a parfüm, ami nekem nem fog tetszeni.
Mintát próbáltam, és hát annyira tökéletes, hogy vettem egy üveggel.
Valóban érződik tejszínhab és gesztenye, de valahogy mégsem gejl, inkább zöldes beütésű vanília, ami ugyan édes de nem cukros...
Nehezen írható le.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 9.

Az összetevők alapján ez az a parfüm, ami nekem nem fog tetszeni.
Mintát próbáltam, és hát annyira tökéletes, hogy vettem egy üveggel.
Nehezen írható le.

eheiszki

2021. január 23.

Kifejezetten gesztenyét nem érzek, inkább a nuttys beütést. Krémes, tejszínes, kasmíros, unisexnek is mondhatnánk de ahhoz sztem túl édes. Nagyon sok parfümöm van, 60valamennyi. Nyilván nem vágom az összes létező parfüm illatát de így jelenleg kijelenthetem, hogy nem hasonlít más illatra max jellegében. Tartóssága rajtam bőrön verhetetlen, ruhán pláne. Keleties, ínyenc, bizony. Tessék kipróbálni! 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Csillampor26

2021. január 15.

Nem leszek valami népszerű a véleményem alapján... Az elején van benne valami megfoghatatlan mű dolog, ami kimondottan zavar. Utána átvált medvecukorrá, majd csillapodik. Az egész férfias, de közben édes. Gesztenyét rajtam nyomokban sem tartalmaz. A tartóssága elmegy egynek, nem vészes, de rajtam nem bírja nagyon sokáig. Valamiért az jut eszembe róla, akikor belépsz egy külföldi középkategóriás szállodába és megcsap a tisztaság/takarítószer/illatosító komcinációja. Nem vagyunk egymásnak valók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 15.

Dolores___77777

2020. december 22.

Az a parfüm, amit ezer közül is... Mindennapi illatnak nem ajánlanám, mert 2-3 fújás émelyítő tud lenni, de néha-néha mindenképp használom, szeretem. Mindenki megkérdezi, hogy mi ez, ha viselem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 22.

Shehulk

2020. december 15.

Kezembe akadt Zadig.Nem tetszett az üvege ,lévén inkább extrémebb nő vagyok,gondoltam egy fehér üveges parfüm nekem?? Megszagoltam és rabul ejtett. Ez lett a Nr1. Imádom a kezdetét és a lecsengését még jobban.Intenzív illat reggel befújom magam estig érezni.Rajtam finom púderossá válik.A többi parfümömhöz hangulat kell.Ehhez minden nap van hangulatom :) Imádom biztos veszek újat.Ha egy lakatlan szigetre csak egy parfümöt vihetnék akkor ez lenne az!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 15.

Lilenzo

2020. november 28.

Kifújás után az én bőrömön nagyon fura illata van, kicsit műanyagos, kicsit bazsalikomos, sem a rózsát, sem a jázmint nem érzem. Egy fél órával később, ahogy leszárad, előjön a krémes gesztenye és egész kellemes lesz. Ha nem lenne az elején az a fura közjáték, és kicsit erősebb lenne, akkor négy csillagot is kaphatott volna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

Nenuka

2020. november 24.

Ez egy kedves illat. Gesztenyét nemigen érzek, de kedves, édes, fiatalos illat. Nem émelygős, fincsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 24.

lizibartha

2020. november 18.

szerintem ez egy elég magabiztos csajszis illat, én kifejezetten az édes parfümök kedvelője vagyok, de ahogy idősödöm úgy kacérkodom a határaimmal. Ez nem kifejezetten édes, habos- babos süteményes, van benne egy kis keménység is. Nálam a tartósság tűrhető, nem egy Al-rehab parfümolaj de sokkal tartósabb mint bármelyik édesebb kategóriájú parfümöm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

fannc22

2020. november 12.

Húú, nem volt kérdés, hogy jön-e velem ez a csoda, amikor megláttam egyetlen dobozt belőle akciósan egy drogéria polcán. Ahogy kifújtam éreztem, hogy nagy szerelem lesz a miénk, így habozás nélkül tettem a kosárba.
Azt az egyik fújást még órákig éreztem és teljesen rabul ejtett.
Nagyon sok dicséretet kaptam már 3 nap alatt is rá, a reggel felfújt pár csepp még este is érződött, a párom el is volt ájulva, mennyire finom...:D
Sajnálom, hogy (egyelőre) csak 30 ml van belőle, de ebből tutira vásárolok még, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 12.

Azt az egyik fújást még órákig éreztem és teljesen rabul ejtett.

Leaaa

2020. november 2.

Fúúúúú,életem szerelme parfüm téren.Minden megvan benne amit kerestem,karakteres,fűszeres,ruhán napokig érezhető.Akik a kifejezett nőies-virágos illatok kedvelői,nem lesznek vele kibékülve,én egyenesen meg vagyok érte zavarodva.Másokon húsz méterről megérzem,annyira jellegzetes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 2.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.