Zadig & Voltaire

Ár:   18 990 Ft, 25 990 Ft és 32 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. február 14.

Ár:   18 990 Ft, 25 990 Ft és 32 990 Ft

Szívjegyek: ibolya, vanília

Alapjegy: szantálfa

bugeyes

2020. június 22.

Nagyon-nagyon szeretem ezt az illatot, az én bőrömön szinte teljesen olyan, mint amilyen a La Prairie Midnight Rain-je volt anno, talán ezért is vagyok elfogult ezzel a parfümmel, mert az volt az egyik kedvencem. A This is Her!-re írtam korábban, hogy szerintem nem elég tartós, de valószínűleg az én orrommal van a baj, mert azt az illatot és ezt is csomóan dicsérik rajtam, úgyhogy a tartósságával és a szillázzsal sincs baj, csak az én érzékelésemmel. :) Igazából tetszik, hogy a márka egyik parfümje se erőszakos, tolakodó, csak annyira imádom ezeket az illatokat, hogy jó lenne, ha jobban érezném saját magamon is. Egy szó, mint száz, ha elfogy, ez bizony újravevős lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

silence

2020. február 15.

Már a fragranticán lévő megjelenésekor azonnal felfigyeltem rá, alig vártam, hogy behozzák az országba, így a héten, amikor megláttam a Douglasban, gondolkodás nélkül vettem is egy 30 ml-s üvegcsével.
Nekem tetszik! Bár elfogult vagyok a This is Her! kollekciót illetően, mert az anyaillat nagy kedvenc nálam!
Mivel azt használom már egy ideje, így én jócskán tudok különbséget tenni a kettő közt…... bár tény: egyértelműen egy This is Her! flankerrel van dolgunk.
Úgy gondolom, hogy ez a flanker tökéletes tavaszi kiegészítője az inkább téli, nagyon édes, gourmand anyaillatnak.
Lágy, simogató és édes ő is, de a pezsgő gyömbér és a nőies ibolya egyértelműen ad neki egy tavaszi érzetet…… és talán a vidám, színes üvegcse is optikailag így hat az agyunkra.
Kifújáskor a gyömbér ad neki egy friss és pikáns kezdetet, de ez villámgyorsan puhul és átvált egy meleg, púderes, vaníliás - kandírozott ibolyás illattá, ami már meg is marad a használat során szinte mindvégig. A szantálfa nem harsogó benne, inkább az alapjaiban, mélyen hordozza a többi illatjegyet és egy szép, egységes krémességet ad neki.
Nekem egyértelműen édes - virágos illat, kis gourmandsággal, nem annyira egyértelműen a gourmand jegyek érvényesülnek, mint a This is Her!-ben.
Mondjuk én, mint gourmand és édes-illat rajongó, hiányolom is belőle a gesztenyét, tejszínhabot, de aki nem ennyire édesszájú, mint én, annak tökéletes lesz az összhatás.
Ez a flanker sokkal egyszerűbb és letisztultabb is, nincs benne annyi illatösszetevő, ezáltal szépen tud érvényesülni külön-külön is minden illatjegy.
Igazi nőies, simogató, pihe - puha illatfelhőként ölel körbe a nap folyamán. Szillázsa pont ideális, közvetlen környezetedben végig jól érezhető, de nem lépi túl a diszkréció határát…..
Tartósságával nagyon meglepett, a reggeli 4 fújást este is (igaz, már csak bőrközelien) de kellemesen lehet érezni.
This is Her! rajongóknak mindenképp ajánlanám, de akik idegenkedtek az anyaillattól, azoknak is mindenképp megér egy próbát, mert szerintem ez egy sokkal szelídebb, szélesebb körben szerethető illat…… sok nő kedvence lehet.
"This is Love!" - "ez szerelem!" Lehet, hogy nálam csak egynyári lesz (mert az anyaillat, ami örök!), de most még tart a fellángolás időszaka, így nagy szeretettel fújkálom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 15.

nyarigabi

2020. február 14.

Nem túl sokat csavartak a This is her alapillatán, nekem szinte ugyanaz, feltűnőbb üvegben. Nem kedvelem azt az illatot, amit a vanília és a szantál együtt létrehoz, lefojtottnak érzem. Ez nem az illat hibája, a kevés pontot inkább amiatt adom, mert nem érzem a változást az előző illat hoz képest.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 14.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.