Zadig & Voltaire

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Deeinna, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2022. február 14.

Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas, online

Megjelenés éve: 2022

Fejjegyek: bazsarózsa, körte

Szívjegyek: jázmin, rózsa

Alapjegyek: gesztenye, tejszínhab

Ár: 1200 , Eladó: Echooo
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, XIV., fizetés: postán maradó elsőbbségi, 900 Ft

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

eheiszki

2023. október 11.

Valóban remek lett ez a flanker is! Körtésségében a 2018as No rules-ra hajaz, ebben az újban érzek babarózsát és télen viselve sem tűnik szappanosnak. Valószínűleg tavasszal és nyáron lesz a legjobb viselni. Már kifújáskor érezni az anyaillatot, a gesztenye - tejszínhab kombó a leszáradásban is megmarad de ott nagyobb hangsúllyal. Sokkal kevesebb szantál és rózsabors került bele, a tartóssága rajtam nem egész napos de így is elég jó. A szillázsa kicsi de még tesztelem. Úgy tudom ez végre nem limitált kiadás. Megy a max pont!
Update: Naggyon finom és naggyon nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 11.

Update: Naggyon finom és naggyon nem tartós.

KisCsi

2023. szeptember 13.

Valóban az anyaillat frissebb, könnyedebb változata, amit igazán széppé tesz a körte fűszeres feelingje. Tartósabb is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 13.

Misa

2023. augusztus 19.

Beleszerettem az illatába, egy próba után tudtam, hogy meg fogom venni. Az anyaillat nekem túl krémes és édes, de ez tökéletes kombináció számomra. Tiszta, friss, fűszeres, a leszáradásában pedig totál ott van az anyaillat is. Egyébként van egy maszkulin vonása is, simán el tudnám képzelni egy férfin is. Megvettem, és nem bántam meg, viszont a tartóssága tényleg nagyon nem kielégítő, naponta többször újra kell fújni, és még ruhán sem marad meg túl sokáig. Ehhez képest nem egy olcsó mulatság. Ha tartósabb lenne, maximálisra értékelném, így szomorúan, de négy csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 19.

agotak0710

2023. május 10.

A tartóssága miatt minusz egy csillag, de nagyon szeretem az illatát, csajos. A tejszínhab összetevőre figyeltem fel, a Victoria's Secret Eau so Sexy-jének is az egyik összetevője. Tényleg hasonlítanak! Azt imádtam!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 10.

Deeinna

2022. szeptember 28.

Rajtam az indításban egy kurta pillanatig felvillan az eredeti This is her! , de eltűnik, s helyette jön egy citrusos, fűszeres szakasz, ami az én orromnak kimondottan maszkulin. Úgy kábé jó tíz perc után csitul végre, háttérbe kerül, érzek végre valami virágos akkordot, bazsarózsa jön , s marad is innentől végig. Teljesen leszáradva ehhez társul a tejszínes alap, de maga az összhatás nem annyira krémes, tejes és édes, mint az anyaillat, attól légiesebb.
Hatósugara közepes, tartóssága átlagos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 28.

Hatósugara közepes, tartóssága átlagos.

TheNancy07

2022. július 3.

A Paco Rabanne Solar után eléggé csalódott voltam, mert szerettem volna egy aurásabb illatot, amivel erősítem a nőiességemet. De hát pukk. Aztán a douglasba kóboroltam (ismét) és az Armani My Wayt próbálgattam, és magamra fújtam ezt is. A This is Her már volt egyszer a parfümöm, és kedveltem is, finom illata van. De valahogy nem vettem újra, nem volt különleges.
Ez... hát ez ugyanaz, de valahogy nem :D Intenzívebben jön ki rajtam, aminek most tényleg nagyon örülök! A rózsát abszolút nem érzem, inkább valami édes virág nektár illat, illetve a habos vanília könnyed kis szellőcskéje. Nagyon finom! Tartóssága 10-ből 7-8 kb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 3.

tzrn7u67

2022. március 26.

Az eredeti This is Her! a signature illatom, ha fogalmazhatok így, ezért mindig kíváncsian szaglászom meg az ebbe a kollekcióba tartozó újabb illatokat. Ez a Vibes of Freedom szintén a This is Her! egy újabb variációja. A jellegzetesebb jegyeket az eredeti illatból átvette (mint például a gesztenye és a tejszínhab), viszont nem olyan édes, mint az elődje. Ugyanis bekerült az illatpiramis szívébe a rózsa, a fejillatba pedig a körte, a vanilíát pedig teljesen mellőzték. Hogy őszinte legyek finom illat, de nekem az elődje még mindig letaszíthatatlan a dobogóról. Ez egy gyümölcsösebb, virágosabb és frissebb illat, így azoknak biztosan tetszeni fog, akik az előzőt az édessége miatt kerülték. Kifújáskor inkább csak a rózsát érzem, leszáradáskor pedig a gesztenye és körte keverékét egy kis rózsával. Visszafogott, kifninomult tavaszi-nyári illatnak tartom, nem tolakodó, de jelen van és szerintem nem lehet vele mellé lőni. Ha választani kéne, én maradok az eredeti verziónál. Két nagyon hasonlóra pedig nincs szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 26.

Nightfallzone

2022. február 11.

Azt hiszem számomra ez maga az illat.. Rajtam igazi körtés gesztenye. Az alap illat nagyon hasonlit az anyaillathoz, erre jön a körte frissessége. Szerencsére rózsát én nem éreztem. Rajtam nagyon tartós, egész nap éreztem magamon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 11.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Salicylate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Benzyl Benzoate, Geraniol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 14700, Acid Violet 43, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Más néven Uvinul A. Új generációs, szintetikus kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak ellen nyújt védelmet (a csúcsa a 350nm-es régióban van, viszont védelmet nyújt a 320-340 nm-es területen is). Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is. Jelenleg az FDA által nem jóváhagyott fényvédő szer az Egyesült Államokban.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.