Best of Beauty 2019

Zador

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Arioso virágbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Morci, Módosítva: 2016. január 8.

Lelőhely:   Arioso virágbolt, online
Kategória:   Szappanok

Ez a cseresznyevirág illatú krémes csoda az, amelyik egyetlen szappanba zártan, finom és nőies illatával a természet és így önmagunk folyamatos megújulására emlékeztet. Ezt a kiváló minőségű, romantikus hangulatot idéző szappan a tiszta életrevaló törekvés ihlette. Könnyed illatát bőrünk még órákkal fürdés után is magában őrzi. Harmóniát, nyugalmat és pihentető hangulatot hoz fürdéseink minden egyes pillanatában. A világörökség részét jelentő gyógyhatású hévizi termálvíz és shea vaj összetevői bőrbarát módon ápolják testünket és segítenek a felső hámréteg maximális hidratáltságának megőrzésében.

livtyke91

2019. június 12.

Nagyon megtetszett a csomagolás, gyönyörű! Kíváncsi voltam, hogy ekkora összegért milyen minőségű szappant lehet kapni. Magyarán elcsábultam. Azonban ahogy a kezembe vettem a víz alatt, nem tetszett, nagyon kemény az állaga, azt várnám, hogy krémesebb legyen, és az illata sem az igazi, ahogy vízben habzik. Nem hagy a bőrön kellemes illatot maga után...ilyen minőségű szappant jóval olcsóbban is meg lehet kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

kovacsicsflora

2017. március 8.

Kozmetikában volt kitéve és felkeltette érdeklődésemet gyönyörű csomagolásával. Viszont az illata annyira műanyag és zavaró, hogy nem tudtam elhasználni. Habzása jó, de ezt nem nekem találták ki. Mellesleg túl drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 8.

Vicamici

2016. december 25.

Ajándékba kaptam ezt a szappant. Egy dobozban volt benne más termékekkel együtt és olyan brutálisan figyelemfelkeltő illata volt, hogy azonnal ki kellett próbálnom. Használat közben már nem volt olyan erős az illata, és nekem nem habzott annyira, mint vártam volna, bár valóban finoman krémes volt. Kicsit nagy ez a szappan, és egy kisebb markúnak nem igazán áll kézre. Engem kicsit szárított. Az ára szerintem túl sok, annyira nem jó, hogy ennyit kiadjak rá. Vannak sokkal jobb szappanok is, ennél kevesebbért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 25.

Morci

2016. május 17.

Kipróbáltam kíváncsiságból, hogy mit tud egy háromezer forintos szappan. :-) Valóban nagyon kellemes az illata, de sajnos rajtam nem tartós. Egynek jó volt, de biztos, hogy ennyi pénzért nem veszem újra, nem nyújt annyival többet, mint amennyivel drágább a többi szintén jó minőségű társainál. Ráadásul nehézkes hozzájutni, a webshopjukban például kifejezetten nem tetszik, hogy csak euróban szerepelnek az árak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 17.

biusjj

2016. március 24.

Nagyon kellemes cseresznyevirág szerű illata van. Szépen habzik és élmény vele fürödni. Nem szárít, marad a kellemes illat fürdés után is. Nem vagyok egy nagy szappanos, viszont neki örülök és boldogan használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.