Zao

Ár:   8290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Zao mintabolt, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Blueberry-cosmetics.hu-n 8290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Cosmetika, Módosítva: 2020. február 24.

Lelőhely:   Zao mintabolt, online
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Blueberry-cosmetics.hu, 8290 Ft

Megújult összetétel!

A kompakt púder ideális választás a fénylő arcbőr elkerüléséhez. Mattit, kiegyenlíti a bőrszínt, sima és selymes felületet biztosít.

Talkummentes

5 árnyalatban kapható

Ár: 8290 Ft , Eladó: Blueberry-cosmetics.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, pick-pack-pont

vicky93

2021. november 17.

Másik fényvédőt használok már, de azt kell mondjam, azzal sem működik, sőt, ezt már hosszútávon nem is tudja mattítani a bőrömön. Mire befejezem a sminkem, már púderezhetném az arcom újra. Hosszútávon egyébként nem lesz sokkal rosszabb szerencsére, de utánapúderezni sajnos nem tudok a negatívumai miatt. Most a Mossa SPF 30 arcra való fényvédőjét használom, az előző a Mádara SPF 30 volt, azt mondanám, ezekkel nem működik együtt megfelelően.

Október 7: Lejöttem a fogamzásgátlóról, így újra elkezdett jobban zsírosodni a bőröm. Ennek ellenére tartós, sokáig matt marad. A kérgesedés miatt újrapréseltem, így az a probléma megszűnt. De összességében nem vagyok elégedettebb vele. Mivel már rendes mennyiségben tudom felvinni, látom, hogy nem szép. Szörnyen púderes kinézetet ad, amin arcpermet ideig-óráig segít és emellett a szemem alatt összecsomósodik és nagyon csúnya. Meglátjuk, hogy esetleg másik fényvédő tetején jobban szuperál-e de így nem barát, le is vonok egy csilagot, ***.

Június 3: Két színt vettem, a legvilágosabbat fixáláshoz és a legsötétebbet világos bronzosítónak télre. Mindkettő színe tökéletes, a világos remekül illik a bőrszínemhez (nem használok alapozót csak korrektort és fényvédőt) a sötét színe pedig pont elég színt ad a bőrömnek. Építhető is, úgyhogy tényleg jó bronzosításra.
A finishe selymesen matt, van egy kis fedése ami egységesíti a színt és kellően fixál. Nekem nem zsírosodik nagyon a bőröm, de szeretem amikor már kicsit átfénylik a nap végén, nagyon egészséges kinézetet ad.
Egyetlen probléma van vele, amit csak a világosnál tapasztaltam. Már az első használat során bekérgesedett, szinte teljesen. Nem mindegy, melyik ecsetemmel használom, de mindegyiknél kérgesedik, (akkor is ha teljesen friss, tiszta az ecset) de változó mértékben. Ez elég bosszantó, hiszen szinte lehetetlenné teszi a púder felvételét, az eltávolításával pedig sajnos pazarlom azt. Emiatt csak négy csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 17.

clairenoctuelle

2019. június 10.

Ingyenes sminktanácsadáson ajánlották nekem ezt a terméket és nagyon megszerettem :) Kifejezetten olyan kompakt púdert kerestem, amely egyáltalán nem tartalmaz talkumot és ez a termék megfelel ennek az elvárásomnak, ráadásul ezüstkivonatot is tartalmaz, ami antibakteriális hatással van a bőrre, ezért pattanásokra is ideális. A fedése nagyon jó, ezért puffni helyett érdemes púderecsettel használni. A finishe félig matt, ami szép természetes megjelenést kölcsönöz a sminknek. A bambusz csomagolás nemcsak környezetbarát, hanem esztétikus és strapabíró is - nagyon jól ki lett találva, ráadásul ha utántöltőt vesz az ember, még valóban spórol is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

chistani

2019. június 6.

Kellemes érzés a bőrön, szépen mattít, nem érzed, hogy rajtad van. Azért a durván olajos bőrűeknek a napfolyamán valószínűleg igazítani kell (t-vonal), de nem vészesen. A legvilágosabb árnyalat van meg, remekül fixál. Van, hogy csak ezt használom, hogy egységesítsem egy kicsit a bőrszínem. Nagyon szeretem :) Ha újratölthetőt veszel -kipróbálás végett, én is így tettem- nem kerül drágábba, mint egy drogériás púder, de ennek messzemenően jobbak az összetevői, persze, ha valakit érdekel mit ken az arcára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Ofesz86

2018. december 13.

A legvilágosabb Ivory árnyalat van meg. A "Hófehérke" bőrömre tökéletes árnyalat, szépen belesimul a bőrbe, egyáltalán nem érzem, hogy rajtam van, mégis egész nap masszívan kitart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 13.

kissenikor

2018. január 8.

Az a helyzet, hogy nagyon megszerettem. Egeszen jo a fedese is, amikor szep, egyseges az arcom, mast nem is teszek ra. Pont az arcszinemhez illeszkedo szint sikerult valasztanunk a boltban, elegedett vagyok vele es mivel fontos szamomra h mit kenek az arcomra, iy a szep osszetevok miatt (magas ara ellenere - kb fel evre biztosan eleg, es mar csak a toltot kell megvennem) ujravennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 8.

Olympia

2017. március 16.

Két hete használom és a kedvenc púderemmé lépett elő. Félve rendeltem meg, mert nem sok tapasztalatom van organikus sminktermékekkel és tartottam tőle, hogy esetleg csalódást okozhat. Szerencsére nem így történt. :)
Világos bőrömhőz az Ivory árnyalatot rendeltem meg. Tökéletesen passzol hozzá. Egy kis mennyiséggel fixálom az alapozómat és nagyon jól betölti a funkcióját. 8 órát simán kibír, de utána T-vonalban már elbír egy kis kiigazítást.
Ami miatt különösen szeretem az a szép összetevő listája. Nagyon jó érzés tudni, hogy olyan termék van az arcomon, amelynek nincsenek káros összetevői és 100%-ban organikus eredetű komponensei vannak.
A bambusz tokért odáig vagyok, nagyon mutatós kis darab. Igaz nem praktikus ha valaki utazik, mert nem záródik fixen a teteje, de gondolom ezért adják hozzá a pamut tasakot. Ha utaznék valószínűleg egy befőttes gumival fixálnám a dolgot. :)
Én ezután már nem vágyom újabb púderre. Ha elfogy megveszem az utántöltőjét, ami csak fele annyiba kerül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 16.

BKG

2017. február 1.

Nagyon szeretem ezt a púdert, könnyű vele dolgozni, igazodik a bőr színéhez és gyönyörű természetes hatást kelt. Az apróbb bőrhibákra még kis ecsettel viszek fel plusszban egy kis púdert és így teljesen eltüntethető minden nem kívánatos részlet. És az összetevők? Szuper! Ami még szerintem nagyon motiváló, hogy a bambusz tokot csak egyszer kell megvenni, utána utántölthető a púder, fele annyiért. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 1.

Antioxidánsok: Theobroma Cacao Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Squalane eo 1 0

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.