Zao

Ár:   12 190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Zao mintabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cosmetika, Módosítva: 2017. április 10.

Ár:   12 190 Ft
Lelőhely:   Zao mintabolt, online

Kisimítja és mattítja az arcbőrt.  Puha, bársonyos tapintást kölcsönöz. Ez a báziskrém látványosan elfedi az apróbb bőrhibákat és a tágabb pórusokat. Formulájának köszönhetően, mely tartalmaz kovasavban gazdag bambusz port, hidrolátumot és kivonatot egyaránt, kiegyenlíti az arcbőrt.

Természetes összetevők aránya: 100%. Organikus összetevők aránya: 50%

Minősítése: Biokozmetikum, ECOCERT tanúsítvánnyal , Minőség-garancia: COSMEBIO. Nem tesztelték állatokon sem a készterméket, sem az összetevőit.

Kitti95

2019. szeptember 12.

Kedvenc lett! Az összetevői miatt választottam az érzékeny bőrömre és nagyon megszerettem. Egész nyáron használtam, szépen mattít és eltünteti a pórusaimat. Amit tudni kell a felvitelről, hogy nagyon kevés kell belőle és gyorsan kell eldolgozni. Biztosan újraveszem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Olympia

2018. március 24.

Borzalom. Amikor felkentem az arcomra egyből a bőröm felszínére száradt, maszkszerű érzetet keltve. Azért még megpróbáltam rajta egy kis alapozót eldolgozni, de hiába...az alapozó foltokban ragadt rá, elmorzsolódott, lehetetlen volt egyenletesen eldolgozni. Ilyet még az életben nem tapasztaltam. Pénzkidobás az egész. Bánom, hogy megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 24.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ezüst, melyet egyrészt színezékként használnak a kozmetikumokban másrészt pedig fertőtlenítő hatása is van.  E szerint a cikk szerint az ezüst nanorészecskék stabilak, nem szívódnak be a bőrbe és baktérium és gombaellenes hatásuk van, így az ezüst nanorészecskék tartósítószerként használhatók a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint azonban a bőr ezüsttel való hosszú érintkezése szürkéskékké teheti a bőrt, és az ezüst irritáló is a bőr számára.