Zao

Ár:   5750 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Zao mintabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillababa, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. február 12.

Lelőhely:   Zao mintabolt, online

Vékony ecsettel.

6 árnyalatban kapható

Zao Szemhéjtus
Ár: 3999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

sqleila

2018. július 27.

Hát sajnos le kell, hogy pontozzam :( Pedig imádom, hogy magyar, hogy gyönyörűek az összetevői, hogy igényes kinézetű...

De: egyrészt tökre vizes állagú, vagy hogy is mondjam. Ha egy húzásra nem sikerül tökéletesre a csík, akkor utána meg kell várni, hogy megszáradjon, különben a következő vonással leveszed, amit előtte feltettél. Az ecsete sem az igazi nekem.

A Dr. Hauschka nekem a tökéletes spirál, gyönyörű, könnyű felvinni, az ecsete bajnok, gondoltam kipróbálom ezt, olyan szép és tiszta, de nem sikerült megszeretnem :( Alig várom, hogy elfogyjon :(

Arról nem beszélve (bár ez lehet egyéni érzékenység, bár eddig ilyenről nem tudtam), hogy eszméletlen csíp, ha a szemembe kerül! De tényleg nagyon, ilyet még nem tapasztaltam semminél.

Sajnálom, hogy le kell pontozzam, de sajnos ez tényleg nem jött be nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

Sajnálom, hogy le kell pontozzam, de sajnos ez tényleg nem jött be nekem.

BKG

2017. február 1.

Nekem a grafit árnyalat van meg, igazából zöldes színű, de nagyon-nagyon szép. Nekem a fekete sok egy nappali sminkhez, ez a szín viszont tökéletes! :) az ecsettel nagyon jó dolgozni, egy határozott vonal és kész is. Egész nap tart! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 1.

kiprobaltam.hu

2012. július 16.

Rögtön tapadóbb, tartósabb tust találtam már (zselétust), jobb összetevőjűt még nem. 3 órás tánc után ZAO szemhéjpúderre húzva meg se moccant, de a szép vékony ecsete miatt hétközben is már ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 16.

Ezüst, melyet egyrészt színezékként használnak a kozmetikumokban másrészt pedig fertőtlenítő hatása is van.  E szerint a cikk szerint az ezüst nanorészecskék stabilak, nem szívódnak be a bőrbe és baktérium és gombaellenes hatásuk van, így az ezüst nanorészecskék tartósítószerként használhatók a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint azonban a bőr ezüsttel való hosszú érintkezése szürkéskékké teheti a bőrt, és az ezüst irritáló is a bőr számára.