Zara

Ár:   5995 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gina19, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. szeptember 3.

Lelőhely:   Zara üzletek

Illatjegyek: citrom, cukornád, vanília

Lenaszandra

2020. november 23.

Vakon rendeltem,mert mindent imádok ami citromos.És ez az első Zara illatom.Nem vagyok már mai pipi, ezért még emlékszem arra, hogy a 90es években minden mellékhelyiségben volt egy citromos wc illatosító és egy cicis nénis óriás kép :) Első fújásra ez az illat ugrott be a klórszag nélkül. És kicsit elpittyentem, hogy jajjdekár. Aztán,dolgoztam, tettem vettem és azon kaptam magam,hogy a kezemet szagolgatom és az Á table! Retek utcai péksége, az ottani reggelik és az örök szerelem a Tarte au citron jut eszembe,hogy mennyire hiányzik. Szinte észre sem vettem és magam is egy friss citromos sütivé váltam ezzel az illattal :) Senkit ne tántorítson el az illat amit azonnal hoz.Mert idő kell neki,hogy a meleg vanília a citrommal egy jó kis párossá váljon <3 Nathalie Lorson szépet alkotott.Egyszerűen,mégis nagyon szépet és léleksimogatót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 23.

Kodi

2020. november 22.

Érdekes, egyáltalán nem az a tipikus Zara illat. Erőteljes kesernyés citromhéj indítás után, a citrom szépen áttranszformálódik bergamottos, égetett mandulás vanília kombóvá. A szívillat teljes egészében a kifordítható szoknyás sütibaba játéké, amit a keresztlányomnak is vettem anno. Nagyon intenzív az első órákban, nem szabad túladagolni, 1-2 fújás is soknak tűnik. Nem csoda, hiszen az alkotó Nathalie Lorson olyan erős nagyágyúkat öntött már ki, mint a Wish, a Sicily, Mauboussin pour Elle, Black Opium és számtalan flankere. A Cukrászsütemény pedig beillik a sorba. Használatával rég elfeledett égetett vaníliák jutnak az ember eszébe, mint a Casmir és az Alchimie, már akinek eszébe jut és nem szalad el Zara garbók közé, a brutál citrom felhangjai elől. Próba nélkül nem ajánlom és megvárnám az szívillatot, ennyi jó tanácsot tudok hozzá adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 22.

Rarity

2020. november 21.

Hihetetlen, hogy ez egy Zara parfüm. Aki szereti az édes, gourmand illatokat, annak kötelező darab!
A tökéletes sütibaba illat. Nem a gagyi, hanem a "prémium" sütibaba.
Először mozi előtt (a boldog békeidőkben, még augusztusban... :) barátnőmmel fújkáltunk párat, ezt a csuklómra fújtam. Bent végig éreztem és egyszerűen nem tudtam leállni vele, hogy újra és újra a csuklómat szaglásszam, isteni illat. Azonban annyi parfümöm van, hogy úgy döntöttem nem veszem meg.
Nem bírtam magammal, egy hétre rá az Allee-ban bementem a Zarába, fújtam belőle. Te jó ég, mi ez a szintetikus borzadály? Én egyáltalán nem erre emlékeztem... Ott is hagytam, elindultam a parkolóházba. Eltelt 5-10 perc, és éreztem. AZT az illatot, amibe beleszerettem. Rohantam vissza az üzletbe a sütibaba parfümömért... :) NE TÉVESSZEN MEG SENKIT a kezdeti légfrissítő szag. Ez nem A parfüm még. Várni kell 10 perc, negyed órát, és érkezik a csoda.

Nagyon tartós illat. Sajnos nem lehet kis fujciba áttölteni, mert más a szórófeje, így ha valaki szeretné, magával kell vinnie a nagy üveget. Sajnos nem láttam utazó kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

A tökéletes sütibaba illat. Nem a gagyi, hanem a "prémium" sütibaba.

orsikoczian

2020. november 15.

Rendkívül érdekes illat. Eleinte megijedtem tőle mert az első pár percben erős citromos szúnyogriasztó szaga volt, aztán megjelent egy kelt tésztára hajazó süti illat. A süti marad egy jó pár órán keresztül, végül a lecsengése egy gyengédebb vaníliás pudingra emlékeztet, ami (rajtam legalábbis) több napig kitart újrafújás nélkül, ez a fázis a kedvencem. Nem mondom hogy a világ legjobb parfümje, mert nem az, főleg a kezdeti szúrós citrom miatt, mindenesetre nagyon különleges.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 15.

Pamador

2020. október 24.

Nekem most ez kell. Nagyon kell. Csak nem 100 ml kezdésnek. De nem találok 10ml kiszerelést. Létezik vajon? Citromos süti illata. Olyan mámorító. De nem az a pavlovi citromlé, hanem mikor a süti vajaskrémjébe bele van reszelve a citrom héja olyan kis finomsn. Jókedvre derítő illst az tény. Szóval nekem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 24.

Nyimuska

2020. október 23.

Ez full on vajas, citromon nápolyi/doppelkeksz. Ismétlem, vajas, nem ám az a ócska száraz penny sajátmárkás cucc. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 23.

Erika50

2020. szeptember 10.

Imádom ezt az illatot. Úgy vásároltam, hogy az üzletben befújtam vele a csuklómat, majd hazasétáltam. Estére megérlelődött bennem az, hogy másnap startolok az üzletbe és megveszem. Nagyon-nagyon jól tettem, mert egyszerűen nem tudok betelni vele. Rajtam nagyon tartós!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

vanillacaramella.sweet

2020. szeptember 2.

Eszméletlenül erős citromos torta illat, elején tényleg ütősen citromos-cukros-vaníliás, utána ahogy kopik, kicsit csitul és olyan vaníliás-citromos-krémes-piskótás illat. Tényleg olyan, mint ahogy a dobozán is írják, egy cukrászda előtt elmenve megérzed és megkívánsz egy sütit, bár ez azért sokkal erősebb, intenzívebb illat,mint amit úgy a levegőből éreznénk. Erre mki készüljön, mert szerintem nagyon intenzív, olyannyira,hogy hiàba szeretem a gourmand illatokat, nem tudnàm hol viselni, mert màsoknak sok lenne és màr a koromhoz sem illik ennyire sütibaba-illatúnak lenni. Egyébként tetszik, szuperédes, tartóssàga 4-5 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)