Zara

Ár:   1995 Ft és 5995 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: aidanne, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. június 19.

Ár:   1995 Ft és 5995 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   Zara üzletek

Illatjegyek: levendula, szantálfa, pézsma

Zara Bohemian Bluebells EDP golyós
Ár: 1500 , Eladó: Manteau
Állapot: csak próbált, 10 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: postán maradó vagy személyes átvétel

k001

2021. szeptember 23.

Először nagyon megtetszett, levendula illat, ahogy azt kell, de aztán jött valami vajas-cukros sütemény illat, ami nekem nem passzol össze a levendula frissességével. Negyed óra múlva már nem is érzem, pedig magamra locsoltam a fél mintát. Ha masszívan le lesz akciózva, akkor talán.
UP: De amúgy meg vicces, hogy le se bírom rakni a mintát, folyton csak szagolgatom, úgyhogy adok még pontot a levendulás sütinek :)
UP2: Tesztelgettem, tesztelgettem még, majd a férjem megkérdezi, hogy mi ez a hagymaszag, ami órák óta érezhető a lakásban 😅 Lehet tényleg kell neki egy kicsit hűvösebb idő, mert 25 fokban már nekem sem tűnt annyira finomnak, mint első alkalommal.
UP3: Igen, hűvösebb idő kell neki 🙂🌿

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

UP3: Igen, hűvösebb idő kell neki 🙂🌿

Qwerty

2020. február 29.

Darabos, baltával faragott illat. Nem áll össze egy egésszé. A jegyek alapján jó is lehetett volna. Nyitáskor erős, tiszta levendula, nagyot szól, aztán pár másodperc alatt valami édes mézes dolog lesz belőle. A szantálfa illata számomra kellemes, tiszta és hűvös. Úgy tűnik pézsmával együtt nem bírom (vaníliával se, de az egy másik történet).
Nem akarok rögtön elsőként egy csillagot adni, és mivel hamar elillant nem is kínzott soká, ezért legyen kettő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 29.

Antioxidánsok: BHT