Zara

Ár:   2995 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2017. február 13.

Lelőhely:   Zara üzletek

Illatcsalád: gyümölcsös-orientális

Illatösszetevők: őszibarack sorbet, magnólia, jázmin, vanília, barna cukor, szantálfa

Brbgi

2018. július 18.

Nagyon kellemes és különleges illata van. Sajnos nem olyan iszonyat tartós, csak ezért kap 4*-ot, ettől függetlenül imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

sztr12

2017. december 17.

Isteni az illata, a Zara parfümök ár-érték arányban szinte verhetetlenek, viszont a tartóssága miatt csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 17.

FanniL

2017. november 17.

Nagyon hasonlít a D&G Light blue-jára.. Meggyőző kis dupe, a tartósságát nem próbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

pomme

2017. március 15.

Van benne a tipikus Zara-illatból egy minimális. Nem zavaró, de azért vakon is megmondja bárki, aki kettőnél több Zara parfümöt szagolt életében. Tényleg borzasztó a tartóssága, rajtam talán fél óra, de az illatát nagyon szeretem. Először csak úgy voltam vele, hogy jó-jó, de aztán ahogy telt az idő és megfeledkeztem róla, elkezdtem szaglászni, hogy mi ez a finom illat, aztán rájöttem, hogy én vagyok :D Rajtam krémes-édes barack, fél óra múlva szantálos-vaníliás puhasággá válik. Virágot nem érzek ki belőle különösebben (szerencsére). A borzalmas tartósságot meg lehet oldani 5-10 ml-s parfümfújóval a táskában, szívem szerint levonnék emiatt egy csillagot, de annyira olcsón adják, hogy nem lenne igazságos ezért lehúznom. Az üvege gyönyörű <3 Köszönöm Klau a cserét még egyszer! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

klau810614

2017. február 28.

Finom gyümis -vaníliás illat de rólam 5 perc és elillan mint általában a Zara parfik kivéve a Nuitot na az baromira tartós ....ettől függetlenül jó kis illat ez :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 28.

vanillacaramella.sweet

2017. február 22.

Hm, ez nagyon finom illat lett. Üvege és annak színe nem tetszik és nem passzol szerintem az illathoz. Az illatról: Krémes barack, finom lágy jázmin, mindez édes vanília és szantál alapon. A magnóliát nem érzem, hála égnek, így is évekre kiütötte az orromat az Avon Viva La Vita magnóliája... 3 órás tartósság. Venném baráti áron. Hétköznapokra klassz lenne. :) Tetszik! Picit hasonlít Naomi C. Private illatára. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 22.

LathatatlanOzike

2017. február 13.

Fel nem foghatom, hogy miért adják ki ugyanazt a parfümöt más néven, és más üvegben... Rejtély.
Nekem ő egy az egyben Zara Marrakech. A szóban forgó parfümnél már leírtam a véleményem, át is másolom ide, illetve még annyit tennék hozzá, hogy a Zara parfümök ára vicc. Szinte ajándék ez a 100 ml.
Rajtam eléggé tartós a lötyi.
Az üveg színe is megér egy misét. 😊 Az alakjáról nem is beszélek inkább, abba már régen beleszerettem a testvérei által.

"Gyümölcsös, édes, nagyon-nagyon szirupos illat, tiszta hercegnős.
Hercegnő ugyan nem vagyok szerencsére, de el fogom használgatni azt a 10 milit, sima boltba rohangálós hétköznapra jó, de bevallom, hogy a legtöbbször inkább nem hozzá nyúlok a lusta napokon sem, mert többre vágyom, nincs mélysége. Olyan kis rózsaszín.
Pár nap után rájöttem, hogy fújósból szaglászva mire hasonlít egy kicsit az illata (felfújva nem). Ambroxol köptető szerintem, gyerekkorom egyetlen kedvenc gyógyszere. :)"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

Rajtam eléggé tartós a lötyi.

"Gyümölcsös, édes, nagyon-nagyon szirupos illat, tiszta hercegnős.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Anise Alcohol, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Cinnamate, Geraniol, Coumarin, Farnesol, Limonene
Színezékek: CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.