Zara

Ár:   2995 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2018. március 23.

Lelőhely:   Zara üzletek

Liara0826

2019. április 25.

A kedvenc parfümöm, pont nekem találták ki. Nagyon szomorú vagyok, hogy már nem gyártják. Találtam egy másik jót, de már azt sem találtam újra a boltokban. Elszomorító.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

zsofiiiiiiiiii

2018. szeptember 15.

A kedvenc Zara parfümöm volt. Sajnos már nincs a polcokon,azóta is keresem az utódját :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Agnes09

2018. július 30.

A legelső Zara parfümöm és még mindig a legjobb Zara illat. Sajnos mår régen nincs a polcokon. Rengeteg üzletben kerestem. Már vadásztam rá, de nincs megszűnt. Tartós volt nagyon hiszen ez mėg edp volt. Már legtöbb Zara illat edt Fűszeres pézsmás édes érzéki illat
Várom az utódját

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 30.

Várom az utódját

Bubucim

2017. október 29.

Az én bőrömön viszonylag sokáig érződik. Egy ilyen árkategóriájú parfümtől nem várom el, hogy estig érződjön az illata, de kora délutánig biztosan tartja magát, ha reggel 6-kor magamra fújtam. :) Ez is egy Zara parfüm-szerelem nálam. :) Késő ősszel, amikor már beköszönt a kissé csípős hideg, illetve télen tudom elképzelni, akkor szoktam használni. Sajnos, mostanában nem látom az üzletben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

awesomesone

2017. július 28.

Nagyon szeretem! Nekem általában 2‐3 hétig elég egy 100ml‐s parfüm, ez viszont majdnem 3 hónapig szolgált, úgy, hogy nem egyedül használtam ( nagyon tetszett az osztálytársaimnak és néha õk is fújtak, ráadásul fiúk is ). Tartósságát illetõen azt tudom mondani, hogy én sajnos 10‐15 perc elteltével nem éreztem magamon, de mindig megdícsértek, hogy milyen jó az illatom, tehát valószínûleg csak én nem éreztem. Az illata is nagyon kellemes, mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

bettina28

2017. július 9.

Nekem iszonyatos nagy szívfájdalmam a tartóssága! :( Miután fújtam belőle kb. 5 perc és semmit nem lehet érezni. Nem csak én nem érzem, barátnőm sem érzett semmit kb 5 perc után, és a barátom sem. :( Pedig annyira tetszik az illata, nagyon kellemes füstös, édeskés, rejtélyes, szexi illat. Napközben volt, hogy háromszor fújtam magamra, majd közvetlen a találkozás előtt még egyszer de a barátom nem érezte. Náluk ötödjére is befújtam magam, mikor rákérdeztem és közelebbről megszaglászott érzett "valami kellemeset". :/ Tudom, hogy EDT de sok más EDT sokkal tartósabb. Ezt leszámítva tökéletes illat, gyönyörű csomagolás és a mennyiséghez képest nagyon kedvező ár. A tartósság miatt azonban két csillagot levonok, mert nagyon macerás folyton újrafújkálni. :( A zarától ki fogok próbálni még EDP parfümöt is, igaz egy picit drágább de remélem annak a tartóssága jobb lesz. EDT-t nem veszek többet a márkától. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

anettvagyok

2017. június 15.

Nagyon tartós, füstös, rejtélyes illat, karakteres és feltűnő. A nap végére esőillatú lesz, de ha magamra fújom, az elején még tömjénes és virágos-mézes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

suxxx94

2017. május 16.

Téli őszi illatom...egy fiúra emlékeztet akivel sajnos a beteljesületlen szerelmet sikerült csak összehozni.Nekem az tetszett meg benne (a parfümben!)hogy pont olyan mint én...elsőre kis édes aztán rájön az ember hogy hoppá ez titkol valamit!Van benne valami misztikus titokzatosság valami rejtély amit csak a viselője tudhat.Maga az üveg is nagyon találó,visszaadja a parfum stílusát.Mellesleg az emerald/smaragd a vénuszi szépség jelképe és állítólag Kleopátra kedvenc kristálya volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

kattja

2017. április 16.

Kezdjük ott, hogy az összes Zara parfümmel csodálatos az illata. Ennek is. <3 Valami egészen különleges. Leakciózva vettem meg a 100ml-eset 1995Ft-ért, hülyének is megéri, pláne ha egy ilyen csodálatos illatról van szó ekkora mennyiségben. :D Nem olyan tartós, de én elnézem neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

ssyakaky

2017. január 13.

nekem is először a decadence jutott róla eszembe, lehet csak az üveg színe miatt, az füstösebb, titokzatosabb, míg ez sokkal lágyabb illat. az én bőrömön kifújáskor és leszáradás után is nagyon kierzodik a körte es a mandula, pár óra múlva bújnak elő a virágos jegyek. rajtam elég tartós, nap közben nekem túl sok, estére viszont tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Antioxidánsok: BHT