Zara

Ár:   1995 Ft, 5995 Ft és 7995 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: aidanne, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 4.

Ár:   1995 Ft, 5995 Ft és 7995 Ft
Kiszerelés:   10 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   Zara üzletek

Illatjegyek: ébenfa, rózsaszín bors, szegfűszeg

Ár: 1100 Ft/ 5ml; 1800/10 ml , Eladó: huongildi
Állapot: Új saját parfümömből, Helyszín: IV., XV. kerületek , fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost
fújós - Zara Ebony Wood EDP
Ár: 5 ml / 10 ml 1.200 Ft / 1.800 Ft + pk , Eladó: Verona5
Állapot: saját parfümömből frissen fújva, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra vagy foxpost

Kicsimoomin

2023. január 9.

Nagyon szeretem. Fás, fűszeres ❤️
Erős, jól tartja magát. Ár/értéket tekintve kiváló teljesítményű.
Nekem testápolója, tusfürdője és samponja is megvan. Addiktív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 9.

Nagyon szeretem. Fás, fűszeres ❤️
Erős, jól tartja magát. Ár/értéket tekintve kiváló teljesítményű.
Nekem testápolója, tusfürdője és samponja is megvan. Addiktív.

MsAttitude

2022. november 29.

Nagyon tetszik, elsőre furcsa, kifújva olyan vegyes az orromnak, aztán összeáll és beédesedik, de épp csak annyira, hogy ne legyen émelyítő. A fásság rajtam nagyon kijön, ez először szokatlan volt, de beleszerettem. Mivel én nem az a virágmezős, vattacukros típus vagyok ránézésre sem, inkább az a jégkirálynő feeling, ezért valami erőset és különlegeset szerettem volna és ezt maximálisan meg is kaptam ettől az illattól. Nagyon uniszex, ez tény és való, egy igazi színes, nagyon csajos személyhez el sem tudnám képzelni (no offense, lehet valakin így is működik). Sajnos a tartóssága lehetne jobb is és nagyon hamar bőrközelivé válik, de biztosan újraveszem még többször és iránymutatónak remek választás lehet azoknak, akik úgy érzik nem virágos-cukros-gyümölcsös típusok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 29.

svivko

2022. november 22.

Tökéletesen megkomponált melegítő-illat a hideg időkre. Na nem az a disznóvágós poliészter, hanem egy csinos deréköves ballonkabát, frissen vásárolt (még extrán) bőrcipővel, ami elsőre tökéletes lett, és nem kell bejáratni.
Konyakmeggy, égetett cukor, pont annyi fásság, amitől még épp nem maszkulin. Kényelmes, meleg, édes-fűszeres, nem tolakodó, általánosságban a legtöbb orrnak dícséretre méltó illat ez a kifújástól egészen a leszáradásig szeretem.
Update: Tartóssága a hideg időben 4 órás, de legalább az ára nem vészes, naponta 2-3 frissítést igényel.

Valamiféle rokonságban áll a L'Erbolario Dolcelisir illattal, aki azt szerette, és nem utasítja el a meggyes vonalat, nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 22.

Timi8

2022. november 17.

Vakvétel lett.
Lassan 2 éve tervezem megillatolni, de ha Zara-közelében is jártam (ami marha ritkán fordul elő), vagy megfeledkeztem róla vagy hiába kerestem, üres teszter/nincs teszter mint legutóbb is.
Amúgy érdekesek a Zara illatok mert akkora hirtelen szerelmek tudnak lenni, hogy hihetetlen, de amilyen gyorsan jönnek úgy hussannak is tova mert mintha minden egyes használattal egyre szintetikusabbá válnának rajtam így kiszeretek belőlük. Anno pedig a Peony-ból ami a V&R Flowerbomb dupe-ja elvileg, vagy 4 üveggel is elfújtam csak hát agyonra módosították, műanyagosították azt is...

De most erről az illatról ejtek pár szót mert már nem tudtam tovább várni, így bevállaltam előzetes illatolás nélkül, úgy voltam vele, azért nem egy vagyon... Ha nem jön be, továbbadom, elcserélem.
Most egyelőre akkora szerelem, hogy már lesem, hol, kiére csaphatok le legközelebb mert ez most épp olyan amire vágyom. Sőt várakozásaimon felüli! Azt gondoltam, Zadig This is Her ill. Valentino Nero Assoluto-vonal lesz, közben kis TF Tobacco Vanille-feeling, kis L' Erbolario Dolcelisír, kis Tihany Csereszmyevirág, kis szantálfa, körte, megy, vanília, rum, melengető fűszerek... Nyammmiiii. Kicsit mintha Goldfield&Banks Sunset Hour-jának őszi-téli verziója lenne.
Igazi hideg időben használatos illat, tartósnak és intenzívnek is érzem. Valóban uniszex. Én most rajongásig szeretem. Nagyon bízom benne, hogy a rajongásom nem csak fellángolás, és nem válik műanyaggá rajtam mint a többi....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 17.

Vakvétel lett.

veci

2022. május 16.

Először a férjem próbálta ki a boltban, rajta nagyon szuper. Nem tudom, hogy amiatt mert vele asszociálom, de magamon nem tetszik annyira, férfiasnak érzem, viszont még hidegben tenni fogok vele egy próbát. Tartóssága nagyon jó. Az illatot magát szerintem nehéz megfogalmazni és illatjegyek alapján én nem tudtam elképzelni, elég egyedi. A férjemet egy cukorkára emlékezteti a gyerekkorából, én nem tudom semmihez sem hasonlítani. Mindenképp megér egy próbát vásárlás előtt. Amíg kapni lehet, szerintem venni fogjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 16.

Lenaeri

2022. május 13.

Nem használok Zara parfümöket, uniszex parfümöt meg pláne. Eddig mindet adtam a férjemnek.
Elkerülte a figyelmemet, hogy ez is uniszex. Ha tudom, soha nem rendelem meg. Úgyhogy szerencse, hogy nem vettem észre, és igen, el tudom képzelni férfin is
Viszont a nőt annyira nőiessé teszi!!!!
Nagy ritkaság, ez egészen biztos nem jön veled szembe az utcán. Nincs benne gyümölcs, de mintha kis cseresznyét éreznék! Nyárra el tudom képzelni, mert érzek benne egy kis mediterrán beütést is.
Azonnal írtam a kritikát. Még nem tudom, hogy mennyire tartós, de bízom benne, hogy nagyon .

Igen, cseresznye. Ahogy szárad le, egyre jobban hasonlít a cseresznyés Tihany parfümömre.

Később: na most aztán jól rákattantam Jo Malone Zaráira.
Ja, és rólam levakarhatatlan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 13.

Viszont a nőt annyira nőiessé teszi!!!!

Később: na most aztán jól rákattantam Jo Malone Zaráira.
Ja, és rólam levakarhatatlan.

RKata97

2022. április 6.

Imádom! Ajándékba kaptam, az üvegben először nem tetszett, de magamon még soha nem éreztem ilyen jó illatot! Hűvös időben, esőben főleg csodálatos. Nyáron nagyon tolakodó. Eddig minden illat elillant 2-3 óra alatt, de ez nap végéig tartós, ha elfogy az amúgy hatalmas 100 ml-es kiszerelés biztosan újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 6.

Blanketta

2022. március 25.

Szépen megkomponált illat. Van benne valami húsos gyümölcsösség, a cseresznyét juttatja eszembe. Hidegben vagy langyos időben nagyon szép, nyári melegben viszont túl sok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 25.

kremeskamilla

2022. március 7.

Nagyon finom az illata. Ha reggel felteszem még este is érezhető. Mindig kérdezgetik, hogy milyen parfümöt használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 7.

bettina.tarin

2021. október 19.

Nagyon kellemes, fűszeres őszi-téli illat. Hasonlít az Yves Rocher Nouveau Genre-ra és a Mugler Angel-re is, csak ez kevésbé tolakodó és erőteljes, ezáltal sokkal “fogyaszthatóbb” illat. Aki szereti a fás, fűszeres illatokat, annak mindenképp megér egy próbát, és az ára is nagyon baráti. Tartóssága pedig nálam olyan közepes, vagyis egy egész napot nem bír ki, de minimum felet azért igen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 19.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.