Zara

Ár:   1995 Ft, 5995 Ft és 7995 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: aidanne, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 4.

Ár:   1995 Ft, 5995 Ft és 7995 Ft
Kiszerelés:   10 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   Zara üzletek

Illatjegyek: ébenfa, rózsaszín bors, szegfűszeg

Ár: 1000/2000 , Eladó: Bodoandi
Állapot: frissen fújva 5 v.10 ml, Helyszín: Pétfürdő, fizetés: előre utalás után ajánlott postán maradó
Fújósban - Zara Ebony Wood EDP
Ár: 1000/1800 , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt az eredeti parfümömből , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

bettina.tarin

2021. október 19.

Nagyon kellemes, fűszeres őszi-téli illat. Hasonlít az Yves Rocher Nouveau Genre-ra és a Mugler Angel-re is, csak ez kevésbé tolakodó és erőteljes, ezáltal sokkal “fogyaszthatóbb” illat. Aki szereti a fás, fűszeres illatokat, annak mindenképp megér egy próbát, és az ára is nagyon baráti. Tartóssága pedig nálam olyan közepes, vagyis egy egész napot nem bír ki, de minimum felet azért igen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 19.

eheiszki

2021. október 4.

Számomra hasonlít a BJÖRK & BERRIES WHITE FOREST parfümjére, nem mondanám melengető illatnak, inkább jeges kissé fűszeres téli illat. A havas erdő illata :) Nagyon jól eltalált parfüm lett, valóban! A szegfűszeg a domináns benne, az ébenfa nem nyomja el, nem uralja a parfümöt de ad egy édességet neki. Abszolút uniszex talán kicsit a maszkulinabb vonalon mozog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 4.

Nemtudoommm

2021. október 3.

Nagyon finom édes füstös fás fűszeres-szegfűszeges illat, tudni kell viselni , abszolút nem kislanyos. Kifujaskor dominál az édes ébenfa és ahogy lecsendesedik úgy jönnek elő a fűszerek nagyon keresem egyébként itt kremmanian 🍁🥀🌅🔥☁️ AZ ŐSZ ILLATA 🤎🍂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 3.

emiko

2021. szeptember 24.

A pici roll-on-osat vettem meg. Nem vagyok egy nagy illatszakértő, de nekem teljesen az őszies bőrdzsekis hangulatot hozza (egyébként a bőr illatával keveredve nagyon nagyon jó). Melegbe nem nagyon tudom elképzelni, hogy hordható lenne. Összességében egy (szerintem még éppen) nem basic, édes-füstös illat. Roll-onként nagyon sokáig kibírja, de azért rendszeresen újra kell kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

Linett21

2021. március 10.

Jo Malone és a Zara legjobb kollabb terméke szerintem. Édes, fűszeres, fás illat; és abszolút uniszex! Az ébenfa dominál végig, bár nekem egy picit túl édesen muzsikál. Szexi, csábító, téli illat; megjegyzem, hogy a párom is szokta hordani, és rajta is eszméletlen vonzó :-) Tartóssága nem a legjobb; bár ez mondjuk, sem a Zara-, sem a Jo Malone-parfümökre nem jellemző egyébként sem. Bőrön kb. 2-3 óra alatt elillan (ezért mínusz 1 csillag részemről), de még így is megéri ennyiért, imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 10.

eve06

2021. január 21.

Át-érték arányban szuper, nagyon jól hordható, hűvös idős illat. Tartósságát tekintve persze nem egy világbajnok, de ilyen áron nem is várható el tőle. Egyáltalán nem hivalkodó, mégis különleges, visszafogottan szexi illat. Szerintem férfiakon is jól működne, de nőként imádat, egyáltalán nem gejl, fás, mégis kicsit édeskés. Összességében annyira el van találva, hogy már a második üvegemet fogyasztom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 21.

Flower82

2021. január 18.

Számomra ez az illat maga a tökély. Fűszeres, szexi, fás, meleg. A Neroliban vásárolt illatokat nem dicsérik rajtam úgy, mint ezt. A harmadik üveggel használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 18.

2020. október 23.

Egyik nagy kedvencem lett az utóbbi évben, és rengetegen dícsérik is. Rajtam amolyan chypre típusú illat lesz, fűszeres, de lágy, kicsit pacsulis hatása is van (ha jól tudom, nincs benne, de összhatásában rajtam mégis ilyen), van benne némi édes jelleg is, számomra "szikrázó-vibráló" illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 23.

Verona5

2020. október 10.

Fás, enyhén rózsaborsos, számomra kissé maszkulin, őszre való, melengető illat.
Rajtam nagyon szépen és tartósan illatozik, a párás hűvösödő napok kevence lesz, a viaszolt skinny-nek becézett darabok jóbarátja.
Férfi kollégának mutattam: azt mondta, hogy édes.... hihihi! Jahh... nem egészen ért hozzá szerintem, talán úgy érthette, hogy neki édes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 10.

Fás, enyhén rózsaborsos, számomra kissé maszkulin, őszre való, melengető illat.

wallflower87

2020. július 27.

Gyönyörű illat, szerintem ez a legjobb a Jo Malone kollekcióból. Teljesen uniszex szerintem. Igazi luxus illat, a szó szoros értelmében: nekem a luxust, a jólétet jutattja eszembe. A H&M Santalum még hasonló kategória számomra, azért is teljesen odavagyok ugyanezen oknál fogva. Van párhuzam az SJP Stash-sel is, hiszen az is egy fás illat, viszont az nekem sajnos csalódás volt, azt hittem, ilyesmi lesz az is, de az nekem túl pasis és kevésbé 'parfümszerű'. De ahhoz majd külön véleményt tervezek írni, ahol bővebben kifejtem a benyomásaimat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

Antioxidánsok: BHT