Zara

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karina, az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   Zara üzletek

Megjelenés éve: 2013

Illatkategória: édes-vaníliás

Illatjegyek: bergamott, bazsarózsa, szantálfa, tonkabab, pézsma, vanília, pacsuli

bernadettrea

2021. április 14.

Kb 17-18 évesen vettem még az arany feliratos fajtából. Az hatalmas szerelem volt. Nagyon imádtam.
A fiatalkori iszogatások jutnak eszembe róla. Ár-érték arányban nagyon megéri.
Sajnos már azt a régi fajtát nem lehet kapni. A mostani (ezüst feliratos) már nem olyan erős, és mintha más lenne az összetétele.
Nagyon sajnálom, hogy megváltoztatták. Azóta is szimatolom hátha visszatér a régi illat, de mindig csalódnom kell.
Csak ezért adok 4*-ot. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

A fiatalkori iszogatások jutnak eszembe róla. Ár-érték arányban nagyon megéri.
Csak ezért adok 4*-ot. :/

Erikaaida

2020. november 11.

Ahhoz képest hogy potom áron lehet kapni, nagyon pozitív csalódás. Simán veri a " nagymárkás" parfümjeim nagy részét. Engem is emlékeztet a Manifestora, de annál sokkal kellemesebb, nekem az túl sok, túl erőszakos. Egyre jobban kedvelem a szantálfás illatokat. Nem tudom meleg időben hogy működik, de így hűvösben elégedett vagyok be. Hétköznapokra igazi biztonsági illat lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 11.

Ilona77

2020. október 16.

Igazi édes nőcis illat, kicsit emlékeztet a vattacukorra, de csak kicsit. Nagyon szeretem. Minden nap használom, egy évig simán kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 16.

bebuska94

2020. szeptember 10.

Még télen szagolgattunk a Zarában parfümöket és valamiért ezt az egyet a csuklómra fújtam. Majd este már bántam, hogy nem vettem meg. Végül is márciusban, mikor bezártak a boltok online shopban ingyenes kiszállítással megrendeltem! Most ő a kedvenc még akkor is, ha este már nem érzem magamon! Ár érték arányban megfelelő! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

fioretta

2020. augusztus 4.

A Zara illatok ranglistájában nálam ez benne van a top 3-ban :) Nagyon finom, édes, tiszta, nőies illat, ráadásul rendkívül tartós! Az egyszerű fehér, mégis elegáns és letisztult üvegcse is tetszik, nagyon jól tükrözi magát az illatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

bernatd

2020. június 15.

Fantasztikus hosszantartó illat. Imádtam, még nap végén is érezhettem magamon. Az illat is tökéletes, én télen használtam az édes illata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

kisszandi

2020. április 23.

Most jutottam hozzá a 30ml verzióhoz és nagyon finom illata van. Mondjuk én nagyon szeretem az ilyen édeskés cukros illatokat. Ár-érték arányban tökéletes. Ha elfogy mindenképp beszerzem a 100ml verzióját is :) . Tartósságát tekintve az én bőrömön elég tartós, órák múlva is érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

zsizmo

2020. február 22.

Ár-èrtèk arányban klassz kis parfüm fiatal lányoknak, idősebbeknèl már nekem túlzás ez a brutál édes émelyítő vanília. Akárhányszor megèrzem valakin, a tini korszakom jut róla eszembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

Sweethoney

2020. február 15.

Az itteni vèlemények alapján választottam és névnapi ajándékom lett. Szerettem volna egy “hétköznapi” illatot, mikor nem a kedvencemet ( Lancome) fújom.
Minden napszakban más illat, finom, olyan mint ami csak úgy diszkréten körül vesz.
Máskor is újra venném, de kiprobalok egy másik Zara illatot is.
Csak a tartósságát miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 15.

Máskor is újra venném, de kiprobalok egy másik Zara illatot is.
Csak a tartósságát miatt vonok le egy csillagot.

Zso202020

2020. január 18.

Érdekes, mert olykor újra veszem kedvelem az illatát viszont bőrön kb fél óra múlva nem érezni, ezért mindig elmegy tőle a kedvem (Ha ruhára fújod ott tartósabb).
Az ára már magasabb, mint az itt feltüntetett, de olykor van akció (pl: most az ünnepek után) és akkor a leírtak ellenére /mellett tulajdonképpen megéri venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Linalool, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Citral, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol