Zara

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karina, az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   Zara üzletek

Megjelenés éve: 2013

Illatkategória: édes-vaníliás

Illatjegyek: bergamott, bazsarózsa, szantálfa, tonkabab, pézsma, vanília, pacsuli

Zara Femme+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen átfújva üveg parfümszóróba:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)
Zara Femme (2013)+sok más Zara finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

19960308d

2022. június 19.

Az egyik kedvenc Zara parfumom egyike!! Már változott a csomagolása (bár nekem még a régi fehér van) - remelem a sárga is ugyanilyen jó.
Edes, nőies, tartós illat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 19.

Edes, nőies, tartós illat!

1999

2022. június 16.

Nagyon finom az illata. Imádom használni, kár, hogy nem tarós. Bár olyan olcsó, hogy bűntudat nélkül lehet locsolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 16.

Kincsi

2022. május 1.

Annyira jó illata van. Eddig a legkisebb golyós kiszerelés volt meg nekem itthon, viszont egyértelműen legközelebb már a nagyból szerzek be egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 1.

dodoos

2022. január 25.

Nagyon szeretem a Zara parfümöket. Amiket eddig kipróbáltam mind tartósak voltak, valamint az illataik lényeges többsége is megegyezett az én ízlésemmel. Ez a parfüm is egy szerelem, iszonyú édes és nőies illat, teljesen a magaménak érzem. Az egyetlen hátrány, ami miatt kénytelen vagyok egy csillagot levonni, az az, hogy kifejezetten ez az illat számomra egyáltalán nem tartós. Konkrétan fürdök benne reggelente, de nincs az a WOW hatás, mint pl a Nuit esetén, hogy még este is érzem magamon. Azonban az ízvilág 10/10.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 25.

veci

2021. december 1.

A Zara parfümök idáig elsiklottak a radarom alatt, de most elkezdtem felfedezni őket. Egy 30ml-s üveg ebből az illatból az első vásárlásom egyik darabja lett. Mindig is jobban szerettem a fűszeresebb, különleges illatokat, viszont pár hete megszállt egy érzés, hogy édes, mégpedig melengető, vaníliás illatra vágyom. Rengeteg vaníliás minőségi parfümből lehet válogatni a piacon, de nem akartam nagyon beruházni, hiszen nem tudom mennyire maradandó ez az igény számomra. A design nem fogott meg, de elolvasva az illatjegyeket valamiért tudtam, hogy tetszeni fog. Azt gondolom, hogy ez egy tökéletes "bevezetés a vaníliába" illat :D Elég lineáris, rajtam közepesen tartós, 4 óra után még érzem, de nagyon bőrközelivé válik. Ruhán jobban megmarad természetesen. Valahogy úgy tudnám leírni ezt az illatot, hogy ez egy puha kasmírpulóver üvegbe zárva. Az 5 csillagot az érzés kapja, amit ad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 1.

Anita1978

2021. november 16.

Végigszaglásztam az összes Zarát...ez nyert többszöri próba után is, mert olyan elegáns.😊 Ruhára és főleg hajra fújom, és úgy ha mozgok, fordulok, érzem magamon egész nap...szóval tartósnak mondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 16.

gima11

2021. október 25.

Nem vagyok nagy parfümös, nem is szeretem ha soha el nem illanó csíkot húzok magam után. Az émelyítő édes illatokat sem szeretem, de ennek iszonyatosan finom illata van. Inkább ruhára fújom, de nagyon sokáig rajta marad, és mások is megjegyzik, hogy mennyire kellemes!
Ősszel és télen szeretem inkább.
Újravevős. 😍
Iletve valóban nagyon nőies!❤️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 25.

Ősszel és télen szeretem inkább.
Újravevős. 😍
Iletve valóban nagyon nőies!❤️

beucika

2021. október 9.

Annyira szeretem illata van :)
Hétköznapokra, ez a szaladgálós parfümöm :)
Mindig a táskámban a helye.
Nem túl tartós, de az illata kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 9.

Annyira szeretem illata van :)
Hétköznapokra, ez a szaladgálós parfümöm :)
Mindig a táskámban a helye.
Nem túl tartós, de az illata kárpótol.

Villango

2021. augusztus 8.

Én pont azért szeretem mert olyan lájti kis illat. Olyan rajtam mint egy elhúzódó szappanillat. És van hogy ez kell, hogy ez épp elég.
Szeretem hogy a sok más femme parfümmel ellentétben nincs telenyomva narancsvirággal - amit utálok -, és vagy nincs benne, vagy csak nagyon kevéske jázmin. E 2 összetevő mindig szerepel ezekben a nőcis illatokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 8.

Fannie

2021. július 29.

A Nuit illattal együtt vettem meg, hogy őszre/télre legyen mit használnom. Korábban egy barátnőmnél próbáltam már ezt a parfümöt, de akkor nem fogott meg, túl édesnek, vaníliásnak éreztem. Aztán néhány napja a Zarában nézelődve megszagoltam, és teljesen más illata van, mint amire emlékeztem. Érezhető benne egy leheletnyi vanília, de inkább egy kifinomult, nőies, orinetális illat, abból is a könnyen megszerethető fajta. El tudom képzelni alkalmi viseletnek is, de a hétköznapokban is megállja a helyét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Linalool, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Citral, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.