Zara

Ár:   5595 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evispice, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. október 29.

Lelőhely:   Zara üzletek

Kiadás éve: 2018

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Fejjegy: praliné

Szívjegy: szantálfa

Alapjegy: tonkabab

Fújós 🌄🌜✨ Zara Fields At Nightfall EDP
Ár: 800 Ft + posta , Eladó: eheiszki
Állapot: 5 ml frissen fújva, Helyszín: Budapest - IX. kerület, fizetés: Fizetés banki utalással, foxi/ postával küldöm

Fancsusz97

2021. április 14.

Emlékszem, mikor először szagoltam, a ruhám ujjára fújtam csak próbaképp még az üzletben. Egész nap érezni lehetett az illatát, teljesen oda voltam érte. Legközelebb mikor a Zara közelébe kerültem, már vettem is egy üveggel. Nagyon sokáig elég, 2 üveggel használtam el eddig másfél alatt úgy, hogy majdnem napi szinten fújom magamra. Nagyon sokan dicsérik. Természetesen ez idő alatt az én orrom már megszokta, de emlékszem, hogy mikor az új üvegre vártam és kb. másfél hétig másikat használtam helyette, amint újra magamra fújtam, ugyanaz az érzés kapott el, mint a legelső alkalommal. Egy szó mint száz, nekem nagyon bevált és óriási kedvenc!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Linett21

2021. március 17.

Ez gyakorlatilag a Zadig & Voltaire This is her! illata, a hasonlóság közelít a 100 %-hoz. Nagyon jó alternatíva, az eredeti parfümhöz képest jóval olcsóbb, viszont tartósságában felveszi vele a versenyt. Zara-parfümhöz képest igen jó minőségű, hosszan tartó, minőségi. Igazi gazdag, édes-őszi illat. A This is her!-ben a vanília, a tejszínhab és a gesztenye volt az igazi durranás. Elvileg egyik összetevő sincs ebben, mégis egy az egyben tökéletes klón. Nagyon ajánlom, kategóriájában kiemelkedő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

eheiszki

2021. február 16.

A 2018as verziót de csak a 2020ast ismerem. Az eladó azt mondta csak csomagolása változott. Az illat 90%ban Zadig&voltaire This is her. Nekem tetszik mivel a Zadig az egyik kedvencem. Papírról pár óra múlva elillant. Kíváncsi vagyok még nem teszteltem bőrön. Egyelőre 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Verena

2020. november 13.

Érdekes, cukorkás illat. Általában nem szeretem a túlzottan édes illatokat, de ebben valami megfogott. Még pár hete próbálgattam a parfümöket a zarában és felfújtam ezt is egy kis papírcsíkra. Teltek a napok, és minden nap kerestem itthon, hogy hol van a kis papír csík, egyszerűen állandóan szimatolni akartam. Jelentem, két hét után beadtam a derekamat és elmentem a zarába megvenni :) Azóta megállás nélkül fújom a csuklómra, pulcsimra, mindenhova :D A párom már meg is jegyezte, hogy lehet,hogy kevesebb is elég lenne, de én nem tudok betelni vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 13.

Ferita

2020. július 12.

Valóban Zadig This Is Her utánzata ez a Zara illat.Meglepően tartós.Rajtam a Zarák max 1 óra tartóssággal bírnak,ezt viszont 3-4 órán át is éreztem. Hidegebb időben fogom tesztelni,ugyanis nekem a This Is Her egyik kedvenc téli illatom volt sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 12.

Fehereszti

2020. június 29.

Nekem annyira nem jön át ez a parfüm. Nem rossz, de nem beleszerelmesedős illat. Rajtam elég jellegtelen és tucat is. Nagy reményeket fűztem hozzá pedig. Szóval olyan meh. Én azt szeretem ha egy parfüm picit kiszámíthatatlan, van benne valami extra. Na benne nincs. De amúgy nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

iszakeliza

2020. május 30.

nagyon tartós, mindenki megdícséri, hétköznapokra, alaklmakra egyaránt jó. az ára is jó

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 30.

norkak

2020. március 17.

Avonos Luck parfümömet váltottam le több év után erre, mert változást szerettem volna. Első szaglásra szerelem volt *-*. Az ára is kedvező, rajtam reggeli fújás után még este is érződik, imádom szaglászni. Nagyon érdekes illata van, semmihez nem tudnám hasonlítani, és nekem leginkább a sarki fény jut róla eszembe (már ha illathoz lehet képet társítani). Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 17.

udyanna

2019. december 28.

Zadig&voltaire parfüm utánzata.
Zara parfümökhöz képest elég tartós is, remek táskába dobálós verzió lesz ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Zadig&voltaire parfüm utánzata.
Zara parfümökhöz képest elég tartós is, remek táskába dobálós verzió lesz ;)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Isoeugenol, Coumarin, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 42090, CI 14700

Színező anyag. (Piros)