Zara

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zita.czinege, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. március 5.

Lelőhely:   Zara üzletek

Illatjegyek: citrom, narancsvirág, ámbra

Kodi

2020. július 8.

A Zara illatok már nem különösebben fognak meg, jól megfigyelhetően egy sémára épülnek és legtöbbször a tartóssággal is gondok vannak. A Neroli Sunset-et talán csak feltűnő színe és erőteljesen használt tesztere miatt vettem kézbe, amíg a pénztárnál várakoztam, szigorúan 1,5 méterre. Szokatlanul erőteljes citrusos akkorddal nyit, amely lassan nyugszik le, majd kb. 20 perc után valóban egyik kedvenc akkordomé: a nerolié lesz a főszerep, valami egyéb kis csavaros jeggyel kiegészítve, amit nem tudtam teljesen beazonosítani, mindenesetre harmónikus nyitányai a naptejes leszáradásnak, ami viszont túlságosan hamar érkezik meg. A fragrantica oldalán nem azt látom, hogy illatpiramist építettek volna az alkotók, így utóbbi jelenségen nincs mit csodálkozni. Annak ellenére, hogy a tartóssággal komoly gondok vannak (kb. 3 órát bír ki), megbántam, hogy nem hoztam el, éppen akcióban is volt. Nem szokványos, jó kis nyári parfüm, ami ideális lehet azoknak, akik amúgy is szeretik frissítgetni illatukat a kánikulában. Mivel jó minőségű illatnak hat, elképzelhetőnek tartom, hogy ősszel még szebben viselkedik. Azt is hozzá kell tenni, hogy én viszonylag hűvösebb időben próbáltam ki, így lehet, hogy 30 fok körül tovább csökken a tartóssága, ezzel számolni kell. Ettől függetlenül egész eredeti, érdemes vele próbát tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 8.

Antioxidánsok: BHT

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)