Zara

Ár:   5995 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Doll66, az összetevőket feltöltötte: gomoripetra, Módosítva: 2023. március 20.

Lelőhely:   Zara üzletek

Fejjegyek: sáfrány, keserű narancs, koriander

Szívjegyek: praliné, mandula, jázmin

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

tiamoitalia

2024. március 19.

Nagyon örülök, hogy vakon nem vettem meg!
Ez egy âtlagos Zara kategóriás parfüm, szàmomra semmitől sem különleges. Baccarat Gouge dupe ide vagy oda, nekem sajnos nem tetszik. Orvosi vàróterem szaga van, de legalább tartós 🤣🤣🤣

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 19.

Nagyon örülök, hogy vakon nem vettem meg!

AndreaJ

2024. február 25.

Mintám volt a Baccarat Rouge parfümből ami tetszett. Gondoltam beszerzek egy dupe-ot különlegesebb alkalmakra. Ez a Red Temptation rajtam elviselhetetlen. Olyan szinten szúrós kémiai illata van rajtam NAPOKIG hogy elviselhetetlen. 3x próbálkoztam vele de napokig érzik hiába mostam le magamról azon nyomban .....köze nincs a Baccarat Rougehoz ami elegáns érdekes különleges. Ez pedig szimplán csak jód szagú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 25.

Terkabarka

2024. január 24.

Erős érzelmeket vált ki belőlem ez a parfüm (és a Baccarat utánzatok tömeges megjelenése)

Az eredeti Baccarat 540 (edp és főleg az extrait verzió) nagy kedvencem/szerelmem, úgy viselkedik, mint a 2. bőröm, légies, az erőssége ellenére nem agresszív számomra.
Ezzel ellentétben ez a dupe (és sajnos a legtöbb dupe) iszonyat zavaró az orromnak.
Két féle dupe van, ahogy észrevettem: az egyiket pézsmával rakják tele, a másikat oud-dal (mindkét illatjegy a tartósságot és a szillázst növeli), én meg sem a pézsmát, sem az oudot nem bírom egy bizonyos töménység felett. Az eredeti Baccarat egyik jegyet sem tartalmazza, és pont az eredeti illat legynagyobb erőssége, a légiessége veszik el emiatt, helyette fojtogató és gyomorforgató lesz számomra. Aki azt mondja, hogy ez pont olyan, mint az eredeti, az valószínűleg nem ismeri eléggé az eredetit.
A Baccarat vattacukros illatjegyét amúgy jól hozza ez az illat, de a légiesség itt pézsmával van agyoncsapva
Körülöttem van, aki ezt a Zarát használja, nem könnyű egész nap érezni...
A saját eredeti példányaimat félre is tettem, amíg ráún a tömeg az olcsó másolatok használatára

Elnézést, ha megbántottam bárkit a véleményemmel, ahogy írtam is, erős érzelmeket vált ki belőlem a jelenség

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 24.

Körülöttem van, aki ezt a Zarát használja, nem könnyű egész nap érezni...

Syncron89

2024. január 24.

Tényleg jó dupe, inkább hidegebb időben használom. Nekem nem tűnik annyira tartósnak, de csak az is lehet, hogy csak illatvakság. Csak azért nem 5 csillag, mert azt a kedvenceimnek tartogatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 24.

Angelless

2024. január 4.

Sajnos zaráshoz képest tartós illat. Nézd végig a véleményeket, az ember vagy imádja, vagy utálja.
Én az utóbbiakhoz tartozom, pedig nagyon szeretem a különleges (főleg gourmand, nagymamás, szúrós, poros) illatokat.
Soha nem szagoltam az 540-et, de nem is szeretném, ha ehhez hasonló. Egyszerűen rossz kedvem lesz, ha ezt viselem, levisz az életről; tök ritkán mosok le parfümöt magamról, de ezt 2x is le kellett (szóval becsületesen próbáltam ismerkedni ám vele!). Hidd el, hogy aki azt mondja, hogy patikaszagot érez, az tényleg azt érzi. De ettől olyan szép, hogy milyen sokfélék vagyunk! :)
2 csillag az összetettsége és a tartóssága miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 4.

2 csillag az összetettsége és a tartóssága miatt.

Danina9592

2023. december 1.

Egy nagyon kedves emlék fűződik nekem ehhez a parfümhöz. A Mallorcara tartó repülőn éreztem először, folyamatosan megcsapott az illata, míg rá nem jöttem, hogy az előttem ülő hölgytől származik. Szerencsére összeszedtem a bátorságom, és megkérdeztem, mi ez. Milyen jól tettem! Óriási parfüm rajongóként mind a 40db parfümöm használatlanul csücsül a polcon, mióta megvettem. Már egy üveggel majdnem el is használtam. Nagyon sok embernek nem tetszik, ízlések és pofonok. Az biztos, hogy semmihez nem tudom hasonlítani, nekem nem az a szokásos, minden második nőn ez van illat. Igaz, ahol lakók, ott nincs Zara. A tartóssága nagyon jó, az erőssége is, bár az én orrom megszokja, de sokszor nap végén is megemlítették már, hogy milyen jó az illatom. Biztosan sokáig óriási rajongással fogom még használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 1.

cicafun

2023. november 17.

Nem egy szokványos illatjegyeket tartalmazó parfüm, különleges, semmihez sem tudnám hasonlítani. A Baccaratot nem ismerem, nem tudok róla nyilatkozni, de állítólag a Zara innen inspirálódott. Egyszerre fás-ámbrás-fanyar illat. Szerintem vannak a Zarának ennél jobban sikerült kreálmányai is. Nekem ez túl uniszex illat. A winter verziója klasszisokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 17.

kuszkusz17

2023. november 6.

Baccarat Rouge először, Baccarat Rouge másodszor.. senki többet harmadszor. Viheti, a nyereménye egy hangszóró és a Red Temptation.
Közvetve tudok véleményt írni, felnőtté cseperedett leánykám használja a sokadik üveggel.
Csak ezt hallom kb. 1 éve, hogy Baccarat Rouge dupe, bár még nem volt szerencsém az összehasonlítás alapját képező Kurkdjian illathoz. Valószínű 100ezer forintot nem is fogok érte adni soha (azért annak a bizonyosnak is van vége, ahogy öregapám mondta anno), így marad az a lehetőség, hogy elhiszem, ez egy Baccarat Rouge dupe.
Mit mondjak? Átható, mindent beterítő, a szolídságot még hírből sem ismerő illat. Jó tartós. Én nem tudnám viselni, fojtogat. Viszont elfogult vagyok, mert egyszem gyermekem imádja és hiába szellőztetünk kb. fél órán keresztül, miután elhagyja a lakást eme illatfelhőbe burkolózva, nem tudom nem szeretni, mert Ő szereti. Ez van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. november 6.

Ors01

2023. október 27.

A nővéremen tetszett, ezért kipróbáltam. Rajtam valami szúrós szagú borzalom, később pedig simán Betadine szag. Rendkívül tartós, még késő este is éreztem zuhanyzás közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 27.

PepsiLeParfum

Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín
2023. október 24.

Tudtam, hogy mire számítsak, nem ért meglepetés.
Baccarat Rouge 540 dupe.
És hozza is azt, Zara minőségben.
Egyébként ahhoz képest, hogy Zara parfüm, nagyon jó minőségű, tartós illat.
Viszont, sem a Baccarat sem ez nem nyerte el a tetszésemet.
Nekem gyógyszertárszagúak... és baromira sajnálom, hogy nem érzem azt ki, amit sokan mások.
Emellett pedig az illatjegyekből semmi mást nem tudok kivenni, nekem nem édes, nem fűszeres, semmi, pusztán patika
szagú.
Ár-érték arányban abszolút megéri, különösen annak, aki kedveli ezt az illatvilágot.
Én nem...az már biztos, az eredeti sem maradt sokáig, semelyik dupe sem jött be.
Értékelve a minőségét két csillag.✌️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 24.

Tudtam, hogy mire számítsak, nem ért meglepetés.
Baccarat Rouge 540 dupe.
És hozza is azt, Zara minőségben.
Egyébként ahhoz képest, hogy Zara parfüm, nagyon jó minőségű, tartós illat.
Viszont, sem a Baccarat sem ez nem nyerte el a tetszésemet.
szagú.
Értékelve a minőségét két csillag.✌️

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.