Zara

Ár:   1995 Ft és 6995 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Doll66, az összetevőket feltöltötte: zsofi207, Módosítva: 2023. február 1.

Ár:   1995 Ft és 6995 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 80 ml
Lelőhely:   Zara üzletek

Illatjegyek: rózsa, ámbra, vanília

Ár: 6500 , Eladó: nagygabi
Állapot: 100/90 ml, Helyszín: Budapest, XII., fizetés: Személyes átvétel Bp-en, vagy +posta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Acherontiastyx

2022. július 13.

Nekem ez egy félrement vásárlás volt. Annyian dícsérték, hogy egy fújáspróba után megvettem, hogy "jóvanazúgy", elfér a többi között. Egy nap volt, amikor ezt fújtam, és kényelmetlenül éreztem magam. Akiknek mutattam, nekik sem tetszett, aki magára fújta azt mondta, ez olyan, mint öreganyám valaga. Bocsánat. Pedig nagyon finom illat lehetne, de van benne valami olyan összetevő, ami miatt én megváltam tőle. Máson még nem éreztem, lehet, csak velem nem passzol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 13.

Timi8

2022. június 30.

Olvastam a véleményeket, és másképp érzünk, nincs ezzel gond. Rajtam ez inkább Delina Exclusif-dupe, de eskü, ùjra fogom tesztelni az általatok felsorakoztatott Mancera, Montale illatokat. Mint dupe, 4-est adok de mint önállò illat, tőlem 5-öst kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 30.

19960308d

2022. június 19.

Új ZARA parfüm után nézelődtem mert imádom őket. A neten megláttam, hogy ez a Montale - Intense Coffee dupeja és rohantam is megszagolni. A boltban a sok szaglászás után már nem sokat éreztem de egy 10ml-s verziót hazahoztam (ha esetleg nem jönne be akkorsem fog fájni a szívem).
Nyáron egyáltalán nem bírom az édes/vaníliás illatokat na de ez!!! Ez pont annyira edes, hogy nyáron is tökéletes! Biztosan megfogom venni a nagy verziót is mert nagyon tartós illat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 19.

Mancsoska

2022. június 14.

Még egy új Zara parfüm, amibe beleszerettem. Az illatot a benne lévő jegyek tökéletesen leírják szerintem, érezhető a rózsa, a vanília, olyan finom, meleg, kellemesen édes. A tartósságára sem lehet kifogásom. Rétegzéshez is szívesen használom.

Update: azóta lehetőségem akadt megszagolni a Mancera Roses Vanille-t, valóban kísérteties a hasonlóság, de én maradok a Zarásnál :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 14.

ViviAnne

2022. május 16.

Igen, Mancera Roses Vanille :)) (de abban van valami ami nem tetszik) viszont valóban arra hasonlít a legjobban. Van itthon Montale Roses Musk és Intense Cafe is, amikre szintén nagyon hasonlít, de egy picit cukrosabb náluk. Tartóssága nagyon jó, de azért nincs Mancera/Montale viszonylatban ami még mosás után is érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 16.

necra

2022. március 14.

Nekem van Macera Roses Vanille és Montale Intense coffee illatom is. Inkább az előbbi, de mesterien. Imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 14.

Linett21

2021. december 22.

Mancera Roses vanille klón, de igazán eltaláltan! Összeszagoltam magamon a kettőt, gyakorlatilag nem mondanám meg, melyik melyik. Nagyon-nagyon rendben van ez Zaráéktól, főleg, hogy a tartóssága is egyezik az anyaillatéval. Előbb a Zara Sublime epoque-nál kifejtettem, mennyire pozitívan csalódtam az újonnan kijött Zara illatokban és ez sem kivétel. Erős, tartós, igényesen összerakott klón verhetetlen ár-értékarányban. (Amennyi elismerő szót írtam az utóbbi hetekben a Zara illatairól, most már igazán megszponzorálhatnának, pls! :-) ).
No, de az illat: teljesen korrekt "dupe", igazi téli keleties rózsaillat az eredeti árának töredékéért.
Mindenképpen érdemes beruházni rá, ha az anyaillat barátod.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 22.

Mindenképpen érdemes beruházni rá, ha az anyaillat barátod.

Kodi

2021. november 17.

Valóban Mancera és Montale Rózsák "meleg szava szól át egy tavaszból, mely messze, mint az ég." Megdöbbentő a hasonlóság, persze érződik, hogy kevesebb összetevő, s míg azokból egy fújás is sok lehet, ebből bátran fel lehet fújni az 5 fújást, de arra számítani kell, hogy még másnap is érződhet a bőrön. Rózsarajongóknak kötelező. Ahhoz képest, hogy Zarás, tartós illat és nem tűnik olcsónak. Sajnos kissé lineáris, így akárcsak a másolt elődöket, őt is egy kicsit fárasztó viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 17.

HelloSziaIvett

2021. november 12.

Kézműves vásárokon mindig van valaki, aki rózsás dolgokat árul. Szappant. Parfümöt. Krémet. Cukorkát, csokit, süteményt, teát. És mézet. Ennek a parfümnek egy az egyben rózsaméz és rózsás cukorka illata van. A méz olyan benne mint a mézes negroban. A rózsa olyan mint egy rózsaesszencia, rózsaolaj. Az elején erős, nagy szilázsú illat, később csillapodik valamennyire.

Up: plusz egy csillag. A tartósságat illetően nem lehet panasz. Másnap is érezhető ha megfelelően hidratált bőrre fújja az ember. Vagy ruhára.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 12.

Regi88

2021. október 22.

Valóban Mancera Roses Vanille, talán érzek halványan vmi más illatot benne , valószínű emiatt vettem meg, mert ettől nem hat rám hányingerkeltően , míg a Mancera igen....
Igen, kicsit talán " karcosabb" a Zara, nálam ez most előny !
Aki szereti a vaníliát, az ne hagyja ki !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 22.

Igen, kicsit talán " karcosabb" a Zara, nálam ez most előny !
Aki szereti a vaníliát, az ne hagyja ki !

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.