Zara

Ár:   4595 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pamador, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. november 2.

Lelőhely:   Zara üzletek

Fejjegy: írisz

Szívjegy: tubarózsa

Alapjegy: vanília

Zara Illatkavalkád+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)
Zara Illatkavalkád+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

eheiszki

2021. szeptember 20.

A Wonder Roseért indultam mert Lacoste Sparkling helyettesítőt keresek és nos a Tuberose Wintert találtam ami sokkal jobban megfogott. Az írisz hoz egy jeges vonalat a gourmandba hajló leszáradásba, pici jégakkordot. Bár a neve a télre utal, számomra négyévszakosnak tűnik. Nagyon szép azt kell hogy mondjam pedig kajak véletlenül találtam rá. A tartóssága miatt nem vonok le, mert egyik Zara illatom sem volt eddig tartós tehát ezeknél alapnak veszem a 2-3 óránként fújkálást. Plusz a Lacoste parfümjeim sem bírnak többet khm.. Az viszont zavaró hogy csak akkor érzem ha megszimatolom a hajam, csuklóm..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

Pamador

2020. november 2.

Nem nagyon volt érkezésem eddig Zara illatokhoz. Olyan egykaptafa volt eddig számomra. Múltkor viszont bementem nézelődni, és ez a Tuberose Winter valahogy megfogott. Jött is haza. Aztán kerülgettem. Mondom magamba, milyen hülye vagyok, megint egy üveg lötty,ami addig kellett amíg meg nem szereztem. Aztán jött a hétvége, na jó fújjunk ebből. Aztán jött a wow érzés meg a hű meg ha. Megint egy emlék feltört.Nagyszüleim egy vidéki város sétálóutcájában laktak. Sok nyarat töltöttem itt. Volt a szomszédságban egy baromi elegáns optika. Imádtam bejárni oda. Olyan nyugati fíling volt. Az optikus egy nagydarab sármos férfi, a felesége baromi elegáns úrinő, és a gyönyörű lányuk, aki szintén a vállalkozásban dolgozott, na és az üzlet. Mindig volt ott valami finom illat. Nem tudom mi, de most ez a Zara parfüm visszahozta azt az illatot, érzést, emlékeket. Boldog vagyok, hogy rátaláltam, nincsenek véletlenek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 2.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Részletesebb információ a smartskincare-en.