Zara

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Parfumaddict, Módosítva: 2020. november 25.

Lelőhely:   Zara üzletek

Megjelenés éve: 2019.

Fejjegy: bergamot

Szívjegy: gyömbér

Alapjegy: cédrus

Zara Vibrant Leather Cologne EDC 10ml
Ár: 900 Ft , Eladó: Parfumaddict
Állapot: 10ml fújós üvegben, Helyszín: Győr, fizetés: Készpénz, utalás után foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Evu227

2021. június 19.

Az idei nyár slágere nálam az fix! Hiába férfi parfüm (papíron) egyértelműen unisex, szerintem. Kellemes citrusos illat és amit imádok benne az ára mellett,hogy rajtam nagyon tartós is,ami tudjuk, hogy a citrusos illatok egyik gyengéje. Az üvege remek,a fújóka első osztályú (nagy márkákat megszégyenítő) és mágneses a kupakja az új Vibrant leather colognenak amit imádok 😁 Sokkal többször nyúlok érte mint más parfümömért,ami nálam sok mindent elmond. Annyira megszerettem,hogy gyorsan vettem belőle mégegyet,hogy legyen belőle tartalékom itthon, pedig 100ml-s parfümről van szó 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 19.