Zara

Ár:   3695 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csankaa, Módosítva: 2015. február 3.

Lelőhely:   Zara üzletek

Virágos-gyümölcsös illat a Zarától.

Fejillat: alma, grapefruit
Szívillat: rózsa
Alapillat: pézsma

Ár: 4000 ft + posta/ fox , Eladó: riatai
Állapot: 100/ 97 ml, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel, posta, fox
Zara Applejuice
Ár: 3000Ft + posta/fox , Eladó: Elza21
Állapot: képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Kispesten vagy posta/fox

riatai

2021. április 12.

Update: 2021.03.31. Közben megérkezett a másik applejuice is, amit fújósban vettem. Érdekes módon, picit másabb, mint az üveges. Néhány évvel korábbi kiadás. Kissé tartósabb. Egy fújást még órákkal később is éreztem magamon. Van benne valami fanyar, amitől nem olyan édes, de tetszik. Talán kevésbé almás, illetve nem csak gyümölcsös. Sajnálom, hogy az üveges nem ilyen tartós.
Egyébként az én üvegesemen már csak annyi szerepel, hogy ZARA alatta pedig : Applejuice. A WOMAN nem. Tehát az üveg is eltér. ( ha vkinek esetleg jól jöhet ez az info.)

2021.03.30. Egyidejűleg vettem pár ml-t egy keves km-stől és rendeltem a Zarától egy teljes üveget. Biztos voltam benne, hogy tetszeni fog. Ami a Chance eau Tendre hasonlít egy kicsit, az csak jó lehet. No az illatban nincs is hiba. Alma, grapefruit. Nagyon fini. De ami a tartósságát illeti.....Hagy némi kívánni valót....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 12.

kisbobitas

2021. április 1.

Telt egy kis időbe, mire megbarátkoztam vele, mert rendeltem és nem tudtam milyen az illata. Rajtam nagyon alma illata van, de aránylag gyorsan elillan. Szerintem kellemes és vidám illat, igazi és tavaszi és nyári parfüm. Sajnos a tartóssága nem az igazi, lehetne jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 1.

kovatsdora

2020. június 25.

Evekig hasznaltam, a kollegak messzirol kiszagoltak mindig, meg a pasik is imadtak! Mostanaban nem futottam bele sajnos, de ha ujra latom, megveszem. Megeri az arat, mrgbha neha ujra is kell fujni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 25.

adri0419

2019. január 7.

Imádom! A legjobb Zara parfüm. Ezek csak Edt-k tehát tartósságát tekintve is csak ennyit kell tőle elvárni. Újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Bradshaw

2018. december 1.

Nem vagyok tőle elájulva. Én nem érzem magamon az illatot fél óra után, pedig nem spórolok vele. Megkérdeztem apukámat h szerinte milyen az illat. A következőt mondta: "Tutti frutti, vagy valami gyünölcs. Cseresznye, meggy, málna" Közöltem vele h ez alma. Azt mondta h minden gyümölcsöt érez, csak almát nem . :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

kiccike92

2018. július 23.

Nem olyan régen vettem az itteni vélemények alapján. Annyira nekem nem jött be. El fogom használni, de biztosan nem veszem újra. Nem érzem rajta azt az üdeséget.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Padme26

2018. május 25.

Az egyik legjobb Zara parfüm. Imádom. A lányom is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 25.

Az egyik legjobb Zara parfüm. Imádom. A lányom is. :)

sarahL

2017. augusztus 20.

Sokat válogattam az üzletben, de ez tetszett a legjobban :) nagyon friss és üde illat! Tartóssága sem rossz sztem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

reka63

2017. augusztus 19.

Nagyon megfogott ez az illat, de nálam valamiért az összes Zara parfüm tartósabb, mikor az üzletben fújom magamra, mint mikor itthon :D Ennyi pénzért viszont egy Zara parfüm szerintem megéri, és nem bánom, hogy napi többször kell újrafújnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

emma96

2017. május 5.

4 éve vettem először Németországban, nem rég vettem meg újra a Zara-ban, mert azóta is vágytam újra rá! Nagyon kellemes az illata, még télen is igazi tavaszi hangulata lesz az embernek az illattól :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.