Zara

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vwrita, az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. augusztus 26.

Lelőhely:   Zara üzletek

Illatjegyek:  vanília,  karamella, fás, édes

Katabogár

2021. október 13.

Tegnap vettem, az illatát imádom, de a tartóssága és a hatósugara kritikán aluli. Konkrétan nulla. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 13.

pacsirszkyh

2021. augusztus 29.

Nagyon kellemes, “selymes” illat, nem mondanám meg róla, hogy egy fast fashion márka parfümje. A vanília és a karamell nagyon jó harmóniában van benne, édes illat, azonban nem gejl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

Reni666

2021. március 13.

Ezt a parfümöt egy barátnöm tanácsolta nekem hogy vegyem meg , mert olcsó és jó minősége van .
És tényleg ,órákig érzödik az illata ,nem irritált ,nagy kiszerelés .
Édes kellemes az illata .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 13.

És tényleg ,órákig érzödik az illata ,nem irritált ,nagy kiszerelés .
Édes kellemes az illata .

bugeyes

2020. december 19.

Barátnőm adta oda a sajátját, mert neki nem tetszett a bőrén. Nagyon örülök neki, mert magamon viszont kifejezetten tetszik ez az illat, az árához képest tartós is. Rohangálósnak amúgy is nagyon szeretem a Zara parfümöket. Ez az illat egyébként így a hidegben különösen jól esik, a vanília-karamell elegy miatt kellemes melegség tölt el, ha ebbe burkolózom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 19.

vikofrivia

2019. december 27.

Az elején azt hittem átlagos, de hamar kiderült hogy mégis bujkál mögötte valami az összetevők közül ami különlegessé teszi, nagyon finom, kifinomult nőies illat. Szerencsére nem az a tipikus érett női illat, mert azokat 21 éves fejjel nem tudom magabiztosan hordani, de ez szerelem jelenleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 27.

Nensi

2019. december 24.

Nyáron vettem, akkor kezdtem el használni, de egyszerűen egyáltalán nem éreztem magamon. Nem volt túl olcsó hús a, mégis híg volt a leve, igyz álltam hozzá. Aztán valamelyik nap a kezembe akadt és úgy döntöttem, fújok egy kicsit magamra. Aztán jött a BAMM!! te jó ég!! Ez a hideg idő illata! Tényleg létezik?! Nagyon tetszett magamon, szaladgálós illatnak tökéletesen megfelel! Valószínűleg fogok még ilyet venni, akár ajándék gyanánt is, mert annyira megmagyarázhatatlanul minden illatú számomra, hogy biztosan tetszik szinte mindenkinek valamelyik jegye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 24.

drzhczk

2019. november 17.

nagyon különleges illata van, én nem tudnám semmihez hasonlítani, de kifejezetten kellemes. őszi-téli hónapokra tudom elképzelni, tartóssága közepes, nem tudom most milyen áron kapható, de táskába dobós parfümnek tökéletes. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Bozizu

2019. július 17.

Már-már émelyítősen édes és nagyon ragaszkodó. Pont ezek miatt imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 17.

Már-már émelyítősen édes és nagyon ragaszkodó. Pont ezek miatt imádom!

doreen

2019. május 24.

Nőies, fűszeres, tartós imádom illat. Ősszel és télen csak ezt használom. Melegebb időben inkább a Femmét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

VickyV

2019. április 4.

Ha valamilyen, hát Zarában parfümöt vásárolós csaj NEM vagyok. Ez az illat viszont annyira kedves számomra.
Nagyon különlegesnek tartom a Lancome Hipnose-t és nekem ez annak a tompított verziója.
Érdekes, mert alapjegyeit tekintve inkább téli, én viszont rengeteget használtam nyáron, és valamiért mégis imádtam - olyan kellemesen körüllengős, szeretem illat. Nem ordít méterekről, hogy helló, én vagyok a parfüm, hanem finoman csak odaint:))
Amikor nem "nagyágyús" kedvem van reggel, de szeretnék egy vidáman induló, mosolygós napot, ezt fújom magamra. Döbbenet, de néha tényleg nem feltétlenül a legnagyobb nevek remekművei remekelnek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Narancssárga.