Zara

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vwrita, az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. augusztus 26.

Lelőhely:   Zara üzletek

Illatjegyek:  vanília,  karamella, fás, édes

Ár: megegyezés szerint, vagy csere , Eladó: vicuskat
Állapot: kb. 70-75 ml, Helyszín: Mezőkövesd, fizetés: fizetés banki átutalással, postán maradóra küldöm, személyes átvétel

DianaR

2020. január 28.

Bomba illat szeretem és viszonylag tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

Bomba illat szeretem és viszonylag tartós.

vikofrivia

2019. december 27.

Az elején azt hittem átlagos, de hamar kiderült hogy mégis bujkál mögötte valami az összetevők közül ami különlegessé teszi, nagyon finom, kifinomult nőies illat. Szerencsére nem az a tipikus érett női illat, mert azokat 21 éves fejjel nem tudom magabiztosan hordani, de ez szerelem jelenleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 27.

Nensi

2019. december 24.

Nyáron vettem, akkor kezdtem el használni, de egyszerűen egyáltalán nem éreztem magamon. Nem volt túl olcsó hús a, mégis híg volt a leve, igyz álltam hozzá. Aztán valamelyik nap a kezembe akadt és úgy döntöttem, fújok egy kicsit magamra. Aztán jött a BAMM!! te jó ég!! Ez a hideg idő illata! Tényleg létezik?! Nagyon tetszett magamon, szaladgálós illatnak tökéletesen megfelel! Valószínűleg fogok még ilyet venni, akár ajándék gyanánt is, mert annyira megmagyarázhatatlanul minden illatú számomra, hogy biztosan tetszik szinte mindenkinek valamelyik jegye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 24.

drzhczk

2019. november 17.

nagyon különleges illata van, én nem tudnám semmihez hasonlítani, de kifejezetten kellemes. őszi-téli hónapokra tudom elképzelni, tartóssága közepes, nem tudom most milyen áron kapható, de táskába dobós parfümnek tökéletes. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Bozizu

2019. július 17.

Már-már émelyítősen édes és nagyon ragaszkodó. Pont ezek miatt imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 17.

Már-már émelyítősen édes és nagyon ragaszkodó. Pont ezek miatt imádom!

doreen

2019. május 24.

Nőies, fűszeres, tartós imádom illat. Ősszel és télen csak ezt használom. Melegebb időben inkább a Femmét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

VickyV

2019. április 4.

Ha valamilyen, hát Zarában parfümöt vásárolós csaj NEM vagyok. Ez az illat viszont annyira kedves számomra.
Nagyon különlegesnek tartom a Lancome Hipnose-t és nekem ez annak a tompított verziója.
Érdekes, mert alapjegyeit tekintve inkább téli, én viszont rengeteget használtam nyáron, és valamiért mégis imádtam - olyan kellemesen körüllengős, szeretem illat. Nem ordít méterekről, hogy helló, én vagyok a parfüm, hanem finoman csak odaint:))
Amikor nem "nagyágyús" kedvem van reggel, de szeretnék egy vidáman induló, mosolygós napot, ezt fújom magamra. Döbbenet, de néha tényleg nem feltétlenül a legnagyobb nevek remekművei remekelnek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

jampiangel

2019. március 29.

Egy kedves krémmániástól sikerült megszereznem, mert a Zarában csak párban lehetett kapni olyannal ami nem érdekelt. Füstös, nőies, keleties illat, szerintem illik hozzám, vonzónak mondanám a jellegét. A tartósságáról még update-elek, de egyelőre nagyon szeretem és nem is drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

mafalda

2019. január 30.

Enyhe illat csak közelről érezni, de nagyon finom valóban füstös keleties. 🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Enyhe illat csak közelről érezni, de nagyon finom valóban füstös keleties. 🙂

szptimea

2019. január 28.

Nem dobogtatja meg különösen a szívem, de hétköznapra tökéletes, ennyiért meg főleg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Narancssárga.