Zara

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Zara üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vwrita, az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. augusztus 26.

Lelőhely:   Zara üzletek

Illatjegyek:  vanília,  karamella, fás, édes

Zara Women Oriental+sok más Zara finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen átfújva üveg parfümszóróba:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

cherry19

2022. augusztus 7.

Kínosan sok Zara illatot összevásároltam az elmúlt pár hónap során, de ez a top 50%-ba tartozik közülük.
A piactéren jutottam hozzá egy csomag keretében, ahonnan nem ez volt a fő vágyam, bónuszként kezeltem csak, de egészen tetszik. Elsőre fullasztó karamell, amit közvetlen közelről nem is viselek jól, viszont ha csak a csuklómra rajzolok belőle kicsit és meg-megcsap az illata nagyon kellemes, lágy, kicsit cukorkás. Idővel észreveszem a vaníliát és mintha a rózsa is fel-felbukkanna, aztán egy mindent elsöprő, kissé szúrós zöldesség kerül előtérbe...ez lehet a pacsuli? Nem tudom, elég új vagyok még a parfümök világában, de ha ez az, akkor nagyon nem szeretem a pacsulit. A leszáradásnál elveszít.
A tartóssága elég gyengusz, bár lehet ruhára fújva és nem bőrre kenegetve jobban bírja, valamint majd télen is tesztelem. Egyelőre kb 2.5 óra, amit rajtam tart, nem vagyok eldőlve tőle, s bár ez az illat sokkal jobban tetszik, mint a Red Temptation ugyanúgy 3*, mert elég halványan muzsikál a szentem és a vége számomra elég kellemetlen, majdhogynem büdös. Az Orchiddal keverve/rétegezve egész jó kis kombináció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 7.

19960308d

2022. június 19.

Az első ZARA parfümöm amit vettem! Ez maga a csoda! Az első üvegben meg van egy picike és most megtaláltam újra. Őszre/télre szerintem egy alap darab! Különleges illat és nagyon tartós is, 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 19.

Kincsi

2022. május 1.

Nagyon jó illata van, kár, hogy fél perc után elillan minden illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 1.

Nagyon jó illata van, kár, hogy fél perc után elillan minden illat

Yanna

2022. április 13.

A Zara egyik legjobb illata, nagyon eltalálták. Ilyen ár mellett ritkán találni ennyire tartós parfümöt. Tényleg van egy minimális, keleties beütése, ami izgalmassá teszi az édes alap illatot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 13.

Katabogár

2021. október 13.

Tegnap vettem, az illatát imádom, de a tartóssága és a hatósugara kritikán aluli. Konkrétan nulla. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 13.

pacsirszkyh

2021. augusztus 29.

Nagyon kellemes, “selymes” illat, nem mondanám meg róla, hogy egy fast fashion márka parfümje. A vanília és a karamell nagyon jó harmóniában van benne, édes illat, azonban nem gejl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

Reni666

2021. március 13.

Ezt a parfümöt egy barátnöm tanácsolta nekem hogy vegyem meg , mert olcsó és jó minősége van .
És tényleg ,órákig érzödik az illata ,nem irritált ,nagy kiszerelés .
Édes kellemes az illata .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 13.

És tényleg ,órákig érzödik az illata ,nem irritált ,nagy kiszerelés .
Édes kellemes az illata .

bugeyes

2020. december 19.

Barátnőm adta oda a sajátját, mert neki nem tetszett a bőrén. Nagyon örülök neki, mert magamon viszont kifejezetten tetszik ez az illat, az árához képest tartós is. Rohangálósnak amúgy is nagyon szeretem a Zara parfümöket. Ez az illat egyébként így a hidegben különösen jól esik, a vanília-karamell elegy miatt kellemes melegség tölt el, ha ebbe burkolózom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 19.

vikofrivia

2019. december 27.

Az elején azt hittem átlagos, de hamar kiderült hogy mégis bujkál mögötte valami az összetevők közül ami különlegessé teszi, nagyon finom, kifinomult nőies illat. Szerencsére nem az a tipikus érett női illat, mert azokat 21 éves fejjel nem tudom magabiztosan hordani, de ez szerelem jelenleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 27.

Nensi

2019. december 24.

Nyáron vettem, akkor kezdtem el használni, de egyszerűen egyáltalán nem éreztem magamon. Nem volt túl olcsó hús a, mégis híg volt a leve, igyz álltam hozzá. Aztán valamelyik nap a kezembe akadt és úgy döntöttem, fújok egy kicsit magamra. Aztán jött a BAMM!! te jó ég!! Ez a hideg idő illata! Tényleg létezik?! Nagyon tetszett magamon, szaladgálós illatnak tökéletesen megfelel! Valószínűleg fogok még ilyet venni, akár ajándék gyanánt is, mert annyira megmagyarázhatatlanul minden illatú számomra, hogy biztosan tetszik szinte mindenkinek valamelyik jegye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 24.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Narancssárga.