Ziaja

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pajzs, Módosítva: 2024. március 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

A formula 95% természetes eredetű összetevőkből készült, mely gyengéd a bőrrel és óvja a környezetet. Természetes inulin és fruktóz hozzáadásával készült, védi a bőr mikrobiomját és fenntartja a természetes pH-egyensúlyát. Hidratálja, simítja és kondicionálja a bőrt. Különleges hűtött menta tea illatával frissít és kényeztet.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

krikikirk

2024. május 17.

a világ legfinomabb + legintenzívebb zuhanya (zöld?) teázóknak, mentázóknak. ezer ördög és pokol!
együtt kell maradnunk.

bár valójában főleg amiatt, hogy zöld tea az illata. de nekem ilyen Elizabeth Arden Green Tea szinten.
abszolút FAV zöldtea-mentolnak.

mellette egy másikat, a narancsosat sem bánom, az frissen tépett narancshéjak illata.
3 tusfürdővel voltam megelégedve eddigi életem során (a 400 forintos Balea napozás utáni hidratálón túl): ez a kettő, és még a szőlőmagolajos (=szőlőszagú..) méregdrága yamuna (újrakiadásával) https://kremmania.hu/kremek/yamuna-szolomagolajos-tusfurdo

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 17.

együtt kell maradnunk.

abszolút FAV zöldtea-mentolnak.

Dius89

2023. december 3.

Nyári időszakban használtam, az illata nagyon jól frissít például edzés után, de sajnos nem tartós az illat. Kicsit többet kell használni belőle, hogy jól habozzon. Nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 3.

Vulpecula

2023. október 16.

Határozottan jól áll neki a nyár, különösen annak kora reggelei, amikor még éppen elviselhető a hőség és az álmok ködpamacsait igyekszünk kidörgölni a szemünkből, több-kevesebb sikerrel. Felébreszt, kinyitja az érzékeket, miközben hűsít és felfrissít. Az eléggé folyós állaga ellenére is lassan fogy. Alaposan megtisztítja, de nem szárítja a bőrt, sőt én úgy éreztem, hogy puhított is rajta valamennyit. Jövő nyáron a fügés változatot is szeretném majd kipróbálni, csak győzzem kivárni.

(A fürdőszobát betöltő kellemes aroma ellenére sem tudom eldönteni még mindig, hogy szeretem-e tulajdonképpen a mentát. Annyi biztos, hogy amikor a kertünkben elhaladok mellette, nem bírom ki, muszáj egy kicsit morzsolgatnom az ujjaim között egy-egy puha levelét.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 16.

Nytrus

2023. október 13.

Mojito illata van, imádom. Miatta kipróbáltam több terméket is a márkától. Nem édes, kellemes, frissítő, citrusosnak hat. Viszont lehet érezni benne a mentát, érzékenyebb területeken csíphet....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 13.

GabrielaSabatini

2023. május 21.

Szuper friss, nyárra való, hűsítő tusológél. Unisex illat, mindkét nem bátran használhatja. Nekem a hűvösebb, nyirkos időben is jól esett használni, mert nagyon pozitív illat, jó hangulatom lesz tőle. Jól tisztít, könnyen lemosható, nem szárítja a bőrömet. Ahogy írták már előttem, betölti az illata az egész fürdőszobát, és bőrön is sokáig érezhető, Viszont a menta miatt intim tájékon nem szeretem használni, Ezzel együtt nagy kedvenc lett, és jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. május 21.

kissmeska

2023. május 15.

Hihetetlen finom illata van, ami zuhanyzás után is elég sokáig érezhető. Az állaga miatt kicsit aggódtam, hogy szárítani fog, de pont ellenkezőleg. Kifejezetten puha és selymes utána a bőröm.
Az átlátszó flakon miatt nagyon letisztult.
Szerintem mindent elmond, hogy még a férjem is rákapott. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 15.

Az átlátszó flakon miatt nagyon letisztult.
Szerintem mindent elmond, hogy még a férjem is rákapott. :)

viveka

2023. május 15.

ennek az illata mindent visz, és betölti vele a fürdőszobát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. május 15.

ennek az illata mindent visz, és betölti vele a fürdőszobát

bernadettu

2022. szeptember 12.

A menta miatt vettem meg, sajnos nem hűsít annyira mint reméltem,de nem szárít és jól tisztít. Vettem belőle utánpótlást, de sajnos hamar megunható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 12.

Honeyhair

2022. július 13.

Totálisan impulzusvásárlás volt, mégpedig azért, mert amikor a drogériában beleszagoltam, konkrétan meg akartam inni, annyira csábító volt a friss mentalevél illata. Tényleg, semmi mű hatás, csak az igazi, friss menta, Mojito. Fontosnak tartom kiemelni, hogy ez nem mentolos tusfürdő, hanem mentás, tehát épp olyan illatú, mint amikor az ember elmorzsol az ujjai között egy mentalevelet.

Otthon az egész család ráugrott, a kánikulában mindenki ezt használja, így nem felesleges a fél literes kiszerelés. Egy pont levonást csak azért kap, mert én zuhanyzás után nem érzem olyan sokáig a bőrömön, mint szeretném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 13.

hibiscus

2022. május 16.

Tökéletes nyári tusfürdő! Isteni az illata, szuper az átlátszó flakon, és nagyon lassan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 16.

Hidratálók: Fructose

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.