Ziaja

Ár:   1495 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Yette, Módosítva: 2019. augusztus 27.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolók

Bőrsimító testápoló kakaóvajjal, mindennapi bőrápolásra. A "víz-az-olajban" formula kiváló regeneráló, tápláló és zsírozó hatást biztosít. Gyengéden zsírozza a bőrt, javítja a rugalmasságát és hidratáltságát. Erősíti a bőr védőrétegét. Kellemes illatot és jó érzést biztosít a bőrnek.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Maoam

2023. október 20.

A tégelyes verziója (testvaj) hatásosabb, de én imádom a pumpás testápolókat. A reggeli rohanásban sokkal könnyebb ezt használni, ezért ebből is van mindig otthon.
Könnyen beszívódik, jól hidratál, szeretem:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. október 20.

Könnyen beszívódik, jól hidratál, szeretem:)

purity

2022. november 8.

Az egyik kedvenc testápolóm. Hihetetlenül puha lesz tőle a bőröm, és sokáig érezni a hatását. Az illatát pedig imádom: határozott, de egyáltalán nem tolakodó, púderes. Elég sűrű, de könnyen kenhető. Száraz bőrre tökéletes, kicsit olajos. Hátránya (az ára) és az összetevői, ezért nem ez az alap testápolóm, de ha szemet hunyok az összetevő felett, akkor mindig öröm használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 8.

Libby

2021. november 21.

Az illata és az állaga nagyon jó. Könnyen felszívódik. A kiszerelése is jó. A kevés csillagot az összetevők miatt adom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 21.

Akara

2021. április 17.

Elég sűrű, olajos krém. Nehezebb, mint a tégelyes kakaós változat. Ahogy az is, úgy ez is nagyon jól hidratál, kellemes az illata. És ez árban is jobb, mert a tégelyes elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

Indira

2021. március 26.

Ma vettem Rossmann kuponnal. Kár, hogy nem néztem az összetevőket, a parafin miatt nem vettem volna meg, Ziajától nem ezt vártam.
Egyébként nem lenne rossz: szuper az illata, jó a pumpár kiszerelés. Zsírosabb krém, beszívódása közepes, ami még oké. Puha lett tőle a bőrőm.
Mindenképp elhasználom, de az összetevők miatt nemm hinném, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 26.

Mindenképp elhasználom, de az összetevők miatt nemm hinném, hogy újraveszem.

Maricaaa3131

2021. január 8.

Ajándékba kaptam és szerintem tökéletes testápoló. A kókuszos tusfürdővel együtt használom, hihetetlenül puha lesz tőle a bőröm és olyan jó az illata! Nem utolsó sorban pedig epilálás és borotválás után is magamra kentem, ezzel nem pattogzott ki a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

fioretta

2020. december 14.

Az illata nem annyira nyerte el a tetszésemet, viszont a hatásával elégedett voltam, jól hidratál, puha, selymes érzést ad. Az állaga jó, de kissé nehéz-zsíros: ugyan ez télen vagy erősen repedezett bőrre előny, de én tavasz táján használtam normál-picit száraz bőrre.
Nagy kiszerelés, lassan fogyott el, gazdaságos, de a vége felé már kicsit untam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 14.

PurpleCat

2020. október 24.

Ízlések es pofonok, de én elalélok az illatától. Selymes lesz tőle a bőröm, meglepő módon hamar beivódik, pedig jó zsíros krém. Szeretem hasznalni, ha elfogy, újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 24.

Daisyyy

2020. október 15.

Kicsit sűrű, és tömény, kézkrémnek nem jó, mert lassan szívja be a bőröm, sokáig zsíros érzetet kelt, viszont a lábaimra, ha kenem, nagyon szépen hidratál, csak sokáig ragacsos marad. A pumpás kiszerelés nagyon jó, illata is kellemes, de túl sűrű, nehezen kenhető, ezért közepest adok neki. Na jó, legyen négy pont, mert végülis jól hidratál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 15.

dorxi17

2020. szeptember 15.

Szuperül hidratál, egy kicsit nehehebb bedolgozni a bőrbe, mint más testápolókat, picit zsíros. Az illata isteni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Közismertebb nevén Epsom-só vagy keserűsó. Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag. Hajápolókban használva általában hajgöndörítő segédanyagként használatos. Hőfejlesztő szerként is használható vízmentes formulákban, mivel azonnali hőképző kémiai reakcióba lép a vízzel.

Ceresin 0 0