Ziaja

Ár:   1036 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Kataakremguru, Módosítva: 2019. január 10.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Enzimes bőrradír az arc és nyak bőrének finom hámlasztására

Gyengéden eltávolítja az elhalt hámsejteket. Puhítja, hidratálja és tökéletesen simítja a bőrt, helyreállítja fiatalos frissességét és rugalmasságát. Aktív tápláló összetevőt tartalmaz. Előkészíti a bőrt a további kozmetikai kezelésekre.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Kokesz022

2020. október 15.

Száraz bőrre abszolút jó. Sokan írtatok, hogy rossz az illata nekem ez fel sem tűnt nem kellemetlen egyáltalán. 15 perc után a hámló húzódó száraz arc bőrömet felpuhítja. Egyszer vízzel átöblítem és megtörlöm az arcom és kész is.Szuper termék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 15.

evul

2020. augusztus 22.

Nekem ez nagyon bejott, marad allando darab. Hozzateszem nagyon, nagyon zsiros es erzekeny borom van. Rakenem, hagyom 15-20 percet, lemosom tisztito gellel, mert nem tetszik a picit zsiros reteg, ami marad utana (szaraz borueknek gondolom plusz jo pont). Utana teszek tisztito maszkot (garnier melegito hatasu kek) es igy ez isteni kombinacio. Utanuk persze hidratalok.
Illata eleg eros, de nem zavar, szappanos, tiszta erzes, es ugyis lemosom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

Illata eleg eros, de nem zavar, szappanos, tiszta erzes, es ugyis lemosom.

zsizska

2020. február 28.

Első leszek akinek ez termék összeségében bejön. Az illata tényleg erős, de úgyis lemosom. Amiért szeretem, az az hogy nagyon puha lesz tőle a bőröm, mint a babapopsi. Illetve másnap kevésbé zsirosodik a bőröm. Annyit sajnálok, hogy kicsit macerás bezerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 28.

Lanett

2019. április 8.

Tesztelésre kaptam a terméket. Az illata számomra annyira erős és elviselhetetlen volt, hogy pár hétre félre is tettem. Aztán mivel a testradírom épp elfogyott, így zuhanyzás közben testre használtam el nem sajnálva a mennyiséget. Biztos nem venném meg, a bőrömmel semmit sem művelt és néha a fejfájás kerülgetett a szagától. Örülök, hogy elfogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

mayc

2019. február 6.

Én is tesztelésre kaptam a terméket.

Valóban nagyon intenzív az illata, bár ez engem nem kimondottan zavar, de nem is ujjongok érte.

Semmiféle hatását nem vettem észre a terméknek. Annak persze örülök, hogy nem okozott plusz pattanásokat, ez mindig előny, ha egy új terméket próbálok ki a problémás bőrömmel.

Nem vártam tőle sokat így végülis nem csalódtam olyan nagyot, de konkrétan én semmilyen hatást nem véltem felfedezni. Egyáltalán nem csinált a bőrömmel semmit.

Nagyon zsíros, tömör állaga van, számomra nehéz volt lemosni a 10 perc letelte után.

3 csillagot adok, mert plusz panaszt nem okozott, de biztos, hogy nem venném meg és ajánlani sem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

CeCeDrake

2019. február 3.

Tesztelésre kaptam a terméket.

Az illata nagyon erős és lemosás után is elég intenzíven érezni, a márka tusfürdői nem ennyire parfümözöttek.
Ha letörlöm - ha marad valami belőle - akkor hagy egy réteget a bőrön, így minden alkalommal arclemosóval kell eltávolítani, mivel langyos víz az kevés, marad utána egy fura érzet.
Puha lesz tőle a bőr, az ígéretek közül ezt teljesíti.
De csúnya gyulladt pattanásokat okoz néhány nap alatt!
Zsírosítja a bőrt. Amióta használom, tocsog az arcom a zsírtól 😪 Más újdonság nincs a rutinomban.
---------------------------------------------------
Nyakra próbálom ezután csak használni.

Update: nyakra használtam, el is fogyott. Viszont semmi de semmi értékelhető hatása nem lett.
A hámlasztó hatása az az elhanyagolható kategória.
Ez egy nehéz, zsíros krém, ami puhítja a bőrt ideig-óráig, de hogy ezen kívül mást nem csinál, az fix.
Az szaga meg botrány, a nyakamra kentem, de úgy is könnyezett tőle a szemem.
Biztos, hogy nem venném meg soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Tesztelésre kaptam a terméket.

Puha lesz tőle a bőr, az ígéretek közül ezt teljesíti.
De csúnya gyulladt pattanásokat okoz néhány nap alatt!
---------------------------------------------------
Nyakra próbálom ezután csak használni.

A hámlasztó hatása az az elhanyagolható kategória.
Az szaga meg botrány, a nyakamra kentem, de úgy is könnyezett tőle a szemem.
Biztos, hogy nem venném meg soha.

rekeszke

2019. január 23.

Én is tesztelésre kaptam a terméket.
Az illata nagyon erős, ráadásul nekem nem is túl kellemes. A bőröm majdnem az egészet beszívta tíz perc alatt, és nagyon puha lett a használata után, de hámlasztónak nem mondanám, inkább olyan, mint egy nehéz, zsíros krém. Magamtól biztos nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

valkayszaszi

2019. január 18.

KM tesztre kaptam, az illata eleinte a nagymamám gyerekkoromban használt krémeire emlékeztetett, de végülis megszoktam. Heti kétszer, hajmosások után használtam, az arcom minden alkalommal beszívta a negyed óra végére a krémet. Irritációt nem okozott, az illata sokáig megmarad. Az arcom utána pihe-puha. Nem egy rossz termék. Alkalmanként rákentem a vőlegényem nagy örömére az ő arcára is.:D neki nagy pórusú, miteszeres ennek ellenére elképesztően száraz, hámló bőre van télen. Az ő arcán nagyobb változást eredményezett, de mondjuk imádkozni kell azért, hogy hidegben bekenhessem a hámló arcát, mert hát mégiscsak gáz dolog férfiként kenegetni magát...:D Magamtól egészen biztosan nem vettem volna le a polcról, de ez nem a termék hibája.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

dorottya96

2019. január 9.

Tesztelésre kaptam. Eddig nem is szerettem volna véleményt írni, de mostmár egy hónapos szinte(!) minden napos használat után úgy érzem eleget tudok írni róla. Pláne, hogy közben semelyik másik hámlasztómat nem használtam.

Szóval enzimes hámlasztó. Ezt azóta is ízlelgetem. Sűrű agyonparfümözött krémet kapunk. Tisztított arc pipa, mehet is rá a termék úgy 5-10 percig. A pofim beszippantotta általában 5perc alatt, de utána azért mindig lemostam langyos vízzel.

Az arcom a használata előtt heti rendszerességgel kapta a nagyobb dózisú hámlasztást. Nos, ez a közelébe sem ér. Nem éreztem semmit. Nem csípett, nem húzódott, utána a bőröm sem hámlott -a szememet irritálta (ahogy az összes agyonparfümözött krém) utána pedig bőségesen kell hidratálni, mert szárít. Pattanásom a használata alatt lett, de lehet, hogy az olajos magvak okozták-szóval nem fogom rá.

Összességében szerintem teljesen pótólható termék. Szerintem kissé túlzás hámlasztónak hívni. Ha parfümmentes lenne, sokkal jobb lenne. Nem árt (leszámítva az irritált szememet), de nem is használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

FReka

2019. január 6.

Tesztelésre kaptam én is,olyan fura nekem ez a termék,nem tudom egyelőre hova tenni. Oké,enzimes hámlasztó,nem arcradír,de meglepett hogy olyan sűrű,mintha arckrém lenne. Kellemes illata van ugyan,de elhagyhatták volna belőle az illatanyagokat,nem használok illatos cuccokat az arcomra. Arctisztítás után kenem fel rögtön nedves bőrre (halvány lila gőzöm nincs hogy nedvesre,vagy száraz bőrre kell-e kenni),fennhagyom pár percig,de őszintén szólva közben nem érzek semmit. Nekem nem szívódik be,így lemosom. Hagy maga után egy kis réteget. A bőröm talán puhább,de ennyi. Még tesztelgetem, kipróbálom száraz bőrön is. Remélem nem fogok később sem kipattogni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer és felületaktív anyag.